Vutra sapunica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Vidio sam da nesto muljate preko proxija ili u nekom internet cafe-u. Toliko sam bio iznerviran citavom situacijom da sam sve ip-e pokupio i banovao. I ne zalim ni jednog trenutka.


A 70kila je imao isti IP range kao Pedro a pojavio se dan poslije Pedrovog banovanja sa onim slikama i budalastinama. I sve to nakon sto nas je Pedro prijavio FBI-u :icon_lol:

E sad 70kila se nekad ponasa kao da ne moze sklopit dva sa dva sto je moguce od pretjerane doze thc-a a opet ponekad kao u pm-u sto mi je poslao zvuchi sasvim normalno. A opet 70kila ima samo 15 godina i javno priznaje da je naduvan na forumu i brblja svasta kad je naduvan. Posto je toliko mlad i posto je to javno iznio ja mislim da ce morat pasti ili upozorenje ili ban. Ja sam iskreno za ban a vidjecemo sto ostali misle jer necu da me grize savjest.

Sa druge strane stvarno postujem sto je priznao da je bivsi weed92 i zbog toga jos nije banovan ali kao sto rekoh ja ne mogu odavde provalit koliko ko ima godina i dali dolazi naduvan na forum (to mozda i lakse provalim) ali kad to neko javno iznese i jos kaze da je bio toliko naduvan da nije znao sto pricha...hmm...kao sto rekoh mi to ne mozemo tolerisati zbog nas samih.
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
glup sam bio, i žao mi je što sam izazvao ovakvu strku. znam da se riječima ne mogu amnestirat niti to pokušavam. glupost, naivnost ću svoju platiti, plaćam i to je to.
priznajem, mako sam se od foruma i djelom zbog straha, no prvenstveno da ne bih dalje pridonisio prljanju Foruma i potenciranju sukoba...

eto mene su uspješno diskreditirali ovde, i najiskrenije mi žao što sam vas uvukao u sve ovo.
ja sam naučio brzo i bolno neke stvari, a splet okolnosti stvarnog života mi je takav da ionako ne bih bio ovdje punim bićem...

zahvalan sam do kosti, srži na svemu što ste učinili za nas, za me...

da borba se nastavlja i borit ću se do kraja, jači sam i pametniji nego ikad, i činit ću sve da se istina pokaže,znam dobro da se sve vraća, i pokušavam što mogu više da ne podpadnem pod vlast ispraznosti maski koje nosimo... isto tako znam da takvi najebu, al to je jedini način za mene...

koliko god vam lažno zvučalo tu sam za vas, i za naš koz...

Ljubav Svima i hvala puno na pm-ovima

Genjo Tebi posebna zahvala što rješavaš moja sranja...

oprostite još jednom...

sinse
matija
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
nemam pojma. nisam ovde toliko dugo da imam pravo na ikakva mišljenja o tome koga treba banovat. iako forum bi se trebao sastojat od kvalitetnih postova i ostalo. spameri su prisutni na svakim forumima, i najveća su gnjavaža, naravno. da li radi toga nekoga treba banat nemam pojma. rosalinda je u dreku radi toga što ne voli sebastijana koji je otac njenog nerođenog dejeteta kojeg ona misli da je napravila s njegovim bratom.

ako cervantes brat od sebastijana ne prihvati rosalindinu vječnu ljubav prema njemu, moglo bi doći do krvavog bratskog obračuna obavijenog velom vječne mržnje.

marisol se još oporavlja od prevelike doze acida.

uglavnom, da se mene pita, a ne pita me se i nije mi neko preveliko opterećenje. davao bih neke ukore spamerima. nek se smire i nauče više koja je poanta foruma. no eto, i tu ima neka priča o nekakvoj demokraciji i slobodi govora pa..

do as you wish! iako zna bit do bola dosadan. što se tiče pedra čuo sam se s njim i osobno nakon ovoga, i odjebao me, kao s nekim srbi-hrvati tekstom. dunno, žao mi je baš jer je imao prelude priče, ali eto...

pozdrav
jsz
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
NAJNOVIJE: Marisol doživjela živčani slom od acida.
izgovara oko 400 riječi po minuti
u nelogičnom slijedu
dok sam vokabular ne prelazi 100njak riječi
glavni likovi su:
beba, otac, brat, dečko, mama, sestra, najbolja prijateljica,
a osjećaji:
mržnja, ljubav, ljubomora, zavist, uspjeh, laži, strasti i nerad
a vezu između svega ovoga je u najmanju ruku rekli bismo nejasna
dok ružičate naranče koje surfaju po vutra.org na nogometnom igralištu uz bodrenje publike koji umjesto šalova imaju žabe u ustima a umjesto odjeće karotnske kutije u obliku kocke
nas ostavljaju krajnje zbunjenima, i pitamo se ... nije li doza bila prevelika??we will never know
nadamo se da će joj biti bolje