vutreni pozz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2015
15
29
13
pozz svima....
izguglao sam ovaj forum u potrazi za savijetima, ove godine prvi put sadim i tek sad vidim da dosta griješim pa će mi trebati savijeti oko istoga, sa podneblja sam kvarnera, imam mogućnost outdora i indora tako da nije bed, za sigurnost outdora tu su tri pasonje od toga jedan preko 60kg i nikog ne pušta u dvor :D
e sad najbitnije zašto bi uzgajao, prvi put sam se susreo sa vurom tako da sam je zapalio prije više od 15 godina, hm da imam i preko 40 god, ali eto nažalost otac mi je preminuo od karcinoma debelog crijeva prije 4 godine, a do tad nisam ni znao za ulje kanabisa, u jednoj fazi dok mom ocu nisu djelovali ni morfijski flasteri sam mu nabavio đoint i kad ga je popušio dogodilo se nevjerojatno da je nakon 5 dana brižan jeo, smijao se, imao volju i nije ga bolilo, samo nažalost ništa ne skida metastaze :( , ali olakšanje je trenutno, sad nedavno sam mami koja je šećeraš napravio melem za mazanje noge jer joj pored svih doktora nisu znali pomoć kako da joj maknu bol sa te iste noge i crvenilo, a to je posljedica šećera...i tako me počelo zanimati uzgajanje...evo mojih greški pa sad bi trebalo krenuti dalje... IMG_2094.jpg IMG_2095.jpg
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Pozdrav i dobrodošao na :vutra:
Pod predpostavkom da su ovo 'friške' slike ... to ne valja !
Mala posuda,više biljki u istoj,dovoljno narasle da im je korijen upetljan sav ... od toga nema nikakve vajde.
Za novi početak nije kasno,ali da posadiš neke od automatik sorti.
Ove možeš zaboraviti.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
dobrodosao na forum, greske su poprilicne ali jos imas vremena ispraviti ih, nabavi kante/posude od 20ak litara, moze i kante od kreča, napuni ih kvalitetnom zemljom (potgrond h, zuta florabella, terramagma, compo sana universal itd.) probaj razdvojiti biljke jednu po jednu, i presadi ih u kante, jedna kanta-jedna biljka, u zemlji neka budu do prvih listova, nakon tjedan dana mozes poceti s gnojenjem.. za gnojenje si uzmi plantelu list. sto prije to napravi i moze ovo jos biti odlicno, a ako ostane ovako kako je.. nista od toga, poz


edit: ili cak jos bolji nacin s manje posla, kao sto venlo kaze naruci si neke automatike i posadi ih ali ovako kako sam ti gore opisao