Wappa i papaya - doktorski grow sa HPS150W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.11.2012
25
3
0
44
Ok, iz razloga što sam se totalno pogubio moram otvorit ovaj dnevnik

Box : 80x40x60 (VxŠxD)
Lampa : HPS 150 sa CT
Sjemenke : 1x Wappa fem. - Paradise seeds i 1x Papaya fem.- Nirvana
Zemlja: Composana blumengarten
Gnoj : Plantella Vrt
Tegle: 5,5 litara
Voda : odstajala , ph :???
vegetacija :18/6

proklijale 04.02. , do 08.02 . brijale u jiffi posudicama dok ih nisam presadio u tegle
28.02. - pognojeno s malo plantelle vrt

par slika:



zbog osobnih razloga 10ak dana nisam mogo do njih i dočekalo me žbunje ( imao sam nekog da ih pregleda ,zalije i pognoji)



Biljke su trenutno visoke cca 20 cm, imam još prostora oko 30 cm do ct.

E sad par pitanja :
1. pošto je već prošlo 25 dana od početka vegetacije, a mrcine imaju stvarno jaku stabiljku, jeli moguće raditi LST ili neku drugu metodu trening
(Brine me taj trening , jer se stvarno teško svijaju , a i imam problema s širinom u boxu)
2. do kada da ih pustim da vegetiraju (još 5 dana dovoljno ?)

toliko za sad....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Wappa je fenomenalna. Koliko se siječam, njoj netreba nikakav LST jer se grana ko luda sama od sebe. Ako ti je baš ono problem s prostorom, a ti ih okreni u cvatnju. Lijepo izgledaju :respect:
 

mr.mrkvan

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2012
51
86
18
sam kažeš da imaš još samo 30 cm do ct-a,ja bih računao još 20cm,
svaka biljka u fazi cvijetanja naraste barem za 20 do 30%,po meni je to još jučer trebalo na cvijetanje prebacit

lijepe biljke i sretno dalje :)
 
23.11.2012
25
3
0
44
PowerSeed je napisao(la):
mozes i topirati pa bocne grane kasnje savijati. 30 dana ti je dosta vegetacije
ok, ako danas topiram biljčice, koliko da pričekam prije stavljanja na cvijetanje, tj. trebali proći neko vrijeme oporavka prije cvijetanja

opa cupa je napisao(la):
meni se cini da su dobile malo viska hrane pa malo na to obrati paznju....kandje su tu e sada od cega ..pitanje je sad?
neznam stvarno je stavljeno malo plantelle vrt (10 ml na 1 L ), koja je sama po sebi dosta slaba, moguče do ph vode?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ne raste svaka istom brzinom, ali posle topiranja moras sacekati da ti se lepo razviju nove grane, to sto creative kaze, 10ak dana bar... ja ne znam tacno pre koliko sam topirao moju ali evo fotke da vidis, jos nije prebacena na cvetanje


edit: racunao sam, topirana je pre 12 dana
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Ta Plantela vrt je ok ali ne za ranu vegetaciju...eventualno u drugoj polovici cvjetanja da napuni vrhove.Plantela list je ono sto tebi treba....10ml na 1l je preporucena,..Znaci dobile su full dozu..Zelena plantela za vege ..crvena za cvjetanje...osim ako si bas zagrizao za org.uzgoj :thumb:..........ima jedna stvar kod plantele vrt ..kaze sljedece...ojača se korijenski sustav što omogućuje optimalan prihvat anorganskih tvari iz zemlje i omogućuje zdraviji razvoj, bujnu i produženu cvatnju...haha netreba nam to!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor_no
23.11.2012
25
3
0
44
opa cupa je napisao(la):
Ta Plantela vrt je ok ali ne za ranu vegetaciju...eventualno u drugoj polovici cvjetanja da napuni vrhove.Plantela list je ono sto tebi treba....10ml na 1l je preporucena,..Znaci dobile su full dozu..Zelena plantela za vege ..crvena za cvjetanje...osim ako si bas zagrizao za org.uzgoj :thumb:..........ima jedna stvar kod plantele vrt ..kaze sljedece...ojača se korijenski sustav što omogućuje optimalan prihvat anorganskih tvari iz zemlje i omogućuje zdraviji razvoj, bujnu i produženu cvatnju...haha netreba nam to!
... da , jbg zabrijo sam da bude što manje kemije
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
zabrijo si odlicno...Ph metar ti netreba u tom slucaju. Mozda bolje probati sa 1/4 preporucene ali svako drugo zaljevanje;)mozda cak i svako zaljevanje sa 1/4