White Whidow by Nirvana, HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
3-jac bez kormilara ( inache je sa kormilarom, ali ja ne smem na slike) bez koga ovo ne bi bilo mogutje :
( morao sam da im posvetim malo prostora, a btw nisam znao da je post ogranichen na 20 fotki)



Ljudi, berba ko berba, sek sek sek, trim trim trim, i to bi bilo to. Nekako je bio chudan taj prvi januar i berba. Sta kazete, od svih mogutjih poslova za prvi dan u godini ja izabrao trimovanje mare? Da i trenutak kada sam ispraznio box, nekako sam ostao zbunjen, misletji da vishe nema biljaka u njemu i da tje se vratiti ocerupane i spremne za sushenje....

Mislim da me je neko josh ranije upozorio na odnos lisne mase i cvetova kod WW ( narocito kod nirvanine), omg, prosto nismo znali sta da trimujemo , jer kad se odseku krupni listovi ostane gomila malih koji su bili puni kristala, nekako zalosno da se baci. Ali ipak otrimovano je kako tako bez uplitanja emocija prema kristalima.

Sushi se u boxu, od 01. a cenim da tju je tu drzati josh 10-15-tak dana, a onda tegla(e) i fino sushenje ( ako ista prezivi do finog sushenja).

Vlaznost u boxu oko 25%, temperatura oko 20 C i ti uslovi su takvi kakvi su jer nema vishe hps da vrshi korekciju temperature. Povremeno ja pustim ventilaciju i to je to, ali trudicu se da se osushe prirodno bez mnogo vestachke ventilacije ( da se nesto ne bi vishe tj. manje osushilo od nekih drugih delova etc...).

Smoke report : ono sto sam napisao u nekom od prethodnih mini smoke reporta vazi i dalje, za sada netje biti dodatnog opisa, ali ako ista prezivi deep curing proces, potruditju se i napisati nesto za smoke report.

Generalni zakljuchak : jako zadovoljan,smatram da sam posao obavio uspeshno, uzevshi u obzir to da mi je ovo prvi grow. Jedino sa chim se malo teze mirim je kolichina, jer cenim da je moglo sigurno josh jedno 20-30% vishe ali eto teme za razmishljanje pred sledetji grow.

Hvala svim clanovima vutra.org/forum-a koji su na bilo koji nachin doprineli da ovaj moj prvi grow uspe...


Toliko za ovo javljanje poz i josh jednom hvala svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ajme predivno.
Bravo majstore samo tako dalje...
btw os mi bit prijaatelj? :D

cure slineeee...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Stvarno svaka cast.Nisam verovao da ce ispasti ovako dobro.Ima tu bogme dosta headovina,a svi pljuju nirvanu.
 
23.02.2009
29
0
0
49
ma super stari meni je ovo nest u sta se mogu ugledat mada je 1,2,puta....
samo mi svi daju razlicite savjete za ventilatore.
pa posto vidim da si otvoren daj malo....
opisi velicinu box-a iventilaciju posto na slici vidim samo onaj obican nazovimo kucni...
ja sam uzeo za prvi puta a.m.s. sjeme fem. pa ako uspije cu lupit himalaya gold...
i sada jos sakupljam info da mi ne propadne da bude sve kolko tolko po ps-u.
neznam koliko ti znaci moja pohvala ali za mene si dalje i eto...
 
23.02.2009
29
0
0
49
ma stari gledam ovo cvece i divim se sanjam da ce i meni tako uspeti ajoooj drzimti fige da to pokupis kako treba i da se dimi...za vuzem ;-))))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.