Prvi uzgoj, Auto White Widow 400w hps, by Čika Čarls

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2015
77
132
33
Bogdaj društvo!

Kao i većina nas na ovom forumu dosta mi je zahebavanja sa dilerima, kupovinom, trampama i ne znam više čime što se tiče duvanja, tako da sam odlučio uložiti pare u svoj box i raditi sa svoj grow.

Zemlja koju koristim: PLAGRON- light mix

Sjemenje: Royal Queen Seeds - White Widow autoflowering

Rasvjeta: 400 w hps, proizvođač Phillips

Dodaci za biljke: Hesi

Dimenzije boxa: 90 x 90 x 180


Dakle, sjemenje mi je klijalo nekih 2 i pol dana u zatvrenoj vrećici u vlažnoj maramici i nakon toga sam je presadio u zemlju, jako pažljivo i sa puno ljubavi baš kao da uspavljujete svoje dijete i želite ga poleći u kolijevku ( not joking ). sjemenje je posađeno 22.8., dakle do sada je prošlo 12 dana. ovo je slikano prije par sati i zasad ne mogu reći da li sam zadovoljan ili ne jer kao što sam naveo ovo je moj prvi grow i nikad nisam ovo radio. meni je sam uspjeh što je uopće proklijalo hahahahaa. Prijašnje slike koje sam uplodao svom mentoru @CilI sam nažalost izbrisao ali ih možete pogledati u datoteci kod mog mentora.
 
Poslednja izmena od urednika:
23.04.2015
77
132
33
Idući grow ćeš radit s 4 umjesto 5 biljaka...iz iskustva govorim,gužva opaka :D sretno!
mislim da ne bi trebao biti problem, budući da ove su izmedju 40 do 80 cm, tako piše barem na njihovoj stranici. a u boxu imam još otprilike 10-ak cm prostora sa svake strane. ali vrijeme će pokazati svoje, po tvom postu izgleda da ipak postoji velika mogućnost za to xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
mislim da ne bi trebao biti problem, budući da ove su izmedju 40 do 80 cm, tako piše barem na njihovoj stranici. a u boxu imam još otprilike 10-ak cm prostora sa svake strane. ali vrijeme će pokazati svoje, po tvom postu izgleda da ipak postoji velika mogućnost za to xD
Uspevao sam za trecinu manjem boxu da radim 4 fotoperiodicne bez problema a trenutno radim 4 automatika u 60x60x150... Samo opusteno sve izgleda super... mada bih ja mozda investirao i u MH sijalicu za vege zbog plavog spektra...

Zanima me koji rezim svetla trenutno imaju?

Sretno

Pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
aj me podseti samo na pp da izrotiram to za dan~dva kad budem normalniji. i sretan grow. ok je to za sad, super. jedino sto za auto ww nikad nisam imao sto na papiru pise. al to ne smeta da zavrsis kako treba ;)
 
23.04.2015
77
132
33
ma znam ja da to ne drži vodu, pogotovo što mi je prvi grow tako da ko zna kako ćeto ispasti. aj sad da budem glup pa te pitam: što je pp?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ma pusti mi privatnu poruku samo da podsetis. a ovo drzi vodu s tim da je bitan i tvoj stav u celoj prici, pa kako udjes tako i izadjes. sve je tu ok jedino sam mislio na vreme, auto ww mi nikd nije bio brz. al doceka se, samo ne zuri ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ma ok je, ti em pauza em radis. ja ne znam ni sto sam budan. al pobrisem sav ovaj spam i sredim fotke, samo pusti poruku. ne drzim bas svaki dnevnik u glavi. no tu sam ako bude problema, mada sumnjam, tu vise treba strpljenja. i da ne cackas vise neg sto treba ;)