LSD i White Rhino u med. svrhe - 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
PowerSeed je napisao(la):
da, bukvalno ti faza udje i izadje iz tog 125w zivinog, pa je vodis na fazu grla, nula fura direktno na nulu grla, lampa ima integrisan starter, to je sve (s tim sto sam ja za fazu uzeo plavu zicu) ;)
OK, Power hvala sljaka.....idemo dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
pocetnicki je napisao(la):
Imas support od mene, sretno do kraja :) lijepo je vidjeti 150w u akciji :)
pocetnik ti nisi pratio izgleda cijeli dnevnik pa da si procitao da sam presao na 400w hps.......iako sam ostavio kao pomoc jednu mh od 150w u vege fazi i jednu od 110w hps zamjensku sijalicu za manji box ovo dvoje u vege fazi, a momentalno radim i novi reflektro kao onaj ADJUST A WING MEDIUM al cu iz njega napravit CT tako da mi pokrije cijelu povrsinu boxa kupio sam i crijeva fi125 samo neznam oce mi biti dovoljan ovaj kupaonski vent koji imam za izbacivanje vruceg zraka pa cu to rjesavat u hodu kao i dosad kako dojdem do neke love...
PS: mislim mogli bi moderatori i promjenit naslov dnevnika da ljude ne buni 150 i 70w pa neznam koji naslov da se stavi najlogicnije umjesto njih 400w valjda, neg neko da neki prijedlog....
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
evo malo da metnem slike koje sam imao na lageru a nisu ovdje pa bi volio da ako netko zna pa da neki komentar sta bi moglo da bude ovo zucenje listova to su slike od prije tjedan dana mozda sam ih malo previse pognojio iako upola manje sa plantela list to je bilo prije tjedan dana dok su bile jos u fazi vege prva dva lsd i wr....
vidi se i pokusaj fima ali mislim neuspjesni....prije tjedan dana datum na slikama







zatim prije dva dana presadjeni novi lsd i wr sa domacicama priprema za vanka pa prebaceno na 12/12 zbog prva dva koja su vec preko mjesec dana starosti a ovi nek pice isto sa njima pa bum vidio razliku medju njima

Nove zajedno:
LSD:
WR:


NOva domacica:
Klon od prvog LSD i jedna dom:
1 LSD sa slomljenim vrhom:

1 salata od WR:


zajednicka prebacene na 12/12
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
white rhino je očito opaki strain... kad se samo sjetim kakve je monstrume Nixa86 imao, bili su gusti ko glavice kupusa... :)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
metalmaniac je napisao(la):
white rhino je očito opaki strain... kad se samo sjetim kakve je monstrume Nixa86 imao, bili su gusti ko glavice kupusa... :)
metal opak je al je i zajeban za LST tak su mu blizu razmaci internoda izmedju listova da je za ne povjerovat kako je to tesko za radit nabijeno je sve za popizdit strein, nekak mi se LSD vise svidja za treniranje iako ima osjetljiviju stabljiku pa lako pukne kad preteras ko ja ......al bumo vidjeli kad ga probamo na djelu dal ce i biti takav sav zajeban.....
nitko nista ne prica sta bi moglo biti ovo zucenje listova.....meni se cini kao da fali Mg-a i cinka pa sta vi velite?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
grga, pravilnik tacka 14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda... ovaj put usmena/pisana opomena
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
PowerSeed je napisao(la):
grga, pravilnik tacka 14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda... ovaj put usmena/pisana opomena
OK majstore al zasto upozorenja za takve stvari pa nije to prodaja ni nabavka ilegalnih stvari nego razmjena???pojasni mi malo na PM da ne spamamo dnevnik...ak nije problem
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
evo malo i mene s mojim ljubimicama za sada je sve islo kao po loju kak se ono veli uglavnom ona dva lsdi wr kasnije posadjena neznam koliko ali otprilike 3 tjedna a stavljena u vece posude nego prva dva prve u 10l druge dve u 16l vidi se ocigledna razlika jer su ove kasnije prerasle prve dve iako ih nisam topirao ni fim radio sto na prvim dvjema sam radio i lst i fim i top a na druge 2 samo malo lst......slika govori vise od rijeci....









uglavnom ove zadnjih 6 slika su one neke dobre domacice koje su bile zajedno pod 400w sa lsdom i wr sad su maknute u drugi provizorni box na prvi ref od 110w hps zamjenska zarulja i drugi ref od 70w hps i dvije od 23w philips plavo svjetlo jer tu imam i jos jedno 6 klonova koje sam uzeo iz prva dva lsd i wr koji ce ici vanka dok se ne ufate,.... onaj jedan klon sto sam ga presadio prije mjesec dana se ufatio i tu je medju domacicama uglavnom klonovi ce vanka....eto toliko od mene komentari dobrodosli.....sto se tice prva dva wr i lsda lsd ljepo mirisi podsjeca me na neke zvakace iz mladosti a wr ima neki miris trave nist posebno.....do sad od gnojiva sam im davalo plantelu list i cvjet, slavol, zatim pripravak i caj od koprive, preslice, bazge, gaveza od kojeg je pravljen kombucha caj i stime zaljevan uz dodatak meda, za sada prva dva uglavnom su stari sada negdje oko 70 dana sto znaci da cu ih drzat jos najmanje 30 dana pa bumo vidjeli kak ce ispast.....
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
ideeeeeš, jebeno, kolega

posebno prvih par slika, ko da gledaš džunglu iz aviona ;)

prekrasno
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
fat_troll je napisao(la):
ideeeeeš, jebeno, kolega

posebno prvih par slika, ko da gledaš džunglu iz aviona ;)

prekrasno
da te su prve posadjene i pod jacim svjetlom imam ja jos neke rasvjete al za onaj drugi mi nije toliko bitno kolko cu dobit jer je zemlja iz basce i sjeme nekih domacica pa sam i slabiju rasvjetu stavio
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
bas izgleda slicnno mojoj situacciji,, samo su u mene previsoko otisle, isam imo iskustva :) jes ti mijenjo box ili sta? koje su to dimenzije boxa? posto sam tamo vidio da si napiiso da je box d=55, š=45, v=80
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ma ja sam ih namjerno trenirao i mucio do ibera prve dve tak da zaostanu jer nisam imao tada 400w neg 150 pa sam samo dvije posadio e onda sam kasnije kad sam prodao 150w uzeo od 400 i prosirio box na 1m sa 0.90 i 2 m visine i kad sam rjesio box onda sam posadio jos dvije a ove prve dve menke sam trenirao na sve moguce nacine da malo zaostanu rastom i tak medjutim sad mi se desilo obrnuto jer ove druge dve nisam trenirao osim LST-a i stavio sam ih u vece posude pa su mi prerasle prve dve jbga uglavnom tak je kak je... a u medjuvremenu sam stavio neke domacice i klonove dok su biljoze bile male pa kad su se povecale nisam imao vise mjesta u boxu pa sam ih planirao vanka bacit medjutim vrijeme nikako da dojde sebi i prerasle su mi da ih sad mogu nosit van pa sam jos jedan dio pregradio a jos nemam vrata ni neke kvalitetne rasvjete to cu morat skoro da rjesim, a kak sam sjekao grane kod one prve dve koje mi nisu trebale tak sam i njih ostavljao za klonove tak da sad konacno trazim vanka neki sajt za njih jer su se taman uvatile tj.razvile korjenn pa i to sljedi....zadao sam si posla vec me glava boli od toliko biljoza a mudjevremenu imam i veliku bascu i zemlje i poljoprivrede.........ufffff poosla preko glave......al nekak cu izgurat kad sam krenuo samo sto nemogu kvalitetno odradit sve kako bi htio, al kak bude tak bude
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
može neki mikro shoot, da se vidi jel su se počeli puniti thc kristalići...:)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
evo malo da osvijezim s novostima u dnevniku sa par slicica i mislim da sam blizu kraja sa prva dva, jos dva tjedna otprilike ciscenja od prehrane: komentari pozeljni na biljoze....zadnja slika drugi box pod manjom rasvjetom a neke sam i vanka stavio u medjuvremenu slike uskoro....








pozdrav vutrasima"!!
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
jebeno leeeeegaaaaaaa
a taman sam se pitao šta je s tvojim uzgojem lol
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.