White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
A nemam sta pametno stavit. Trimam ko budala :)

...evo ww1 otrimana do kraja....ostala jos ww2 i klonovi. ww1 se susi, pola je vec suha pa ide danas u teglice :)

ww1
EhUqnvs.jpg


ww2
yDYWIkz.jpg


Klonovi
sqXSpB4.jpg


Mrshava (mislim da cu je pokrivat preko noci da ju mraz ne pojede, pa kolko izdrzi izdrzi)
DEUnE7I.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Hahahahah a znam da sam ti reko prije koji tjedan da ces me se sjetit kad krenes :D :D :D
..evo ja jos uvijek trimam...jos 3 grane mi ostale :D
nema tu vise zabave..poludit cu, cak sam i rukavice poceo nosit jer ce mi ruke izgorit od trljanja sa benzinom heheh

prije kojih 2 vure sa si mislio kak te nema na forumu i garant rezuckas doma ;) :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
ak ti to ide u ulje nema svrhe trimat ko budala....za pušt ok ali za uljaru se ne moraš patit....osim ak ti se baš hoče.....skineš fanove, skineš s grana i to je to..... a na ovom ostalom i tak ima trihoma pa ih ne moraš trimat ako nečeš
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Dragi moji.... doslo je vrijeme da zavrsimo ovaj dnevnik.
Mrshava nece docekat nista. Sutra ju sjecem i bacam. Pre velika je, previse rizika a prakticki je tek pocela cvjetat. Nema smisla.

Grm je vec davno obran, osusen i napravljeno ulje.
WW obje obrane, 2/3 je vec suho i u papirnatim vrecama i nesto u teglicama. 1/3 se jos susi posto sam brao u etapama. Sljedeci tjedan idem po benzin ili mozda cak izopropilni, vidjet cemo, pa cu i udovice pretvorit u ulje.

Htio bih zahvalit svima na pomoci i podrsci(da sad ne nabrajam poimenice)....uz sve nedace koje su me/vas/nas zatekle u outu ove godine....mogu slobodno rec da je ovaj grow bio jako uspjesan.
O gramima nebi htio, niti cu slike stavljat od suhog, jer ima toga dosta. Ako nekoga bas jako zanima kolko....nek posalje PM :D

Kratki smoke report.
Grm je neka opasna sativa, barem po radu. Miris vuce na bor i limun, okus...nije nesto dobro iskjurano ali dosta blag okus....neznam ja to opisat hahahha. Rad 95% udara u glavu. Drustvenost, smijalica, analiziranje, razmisljanje, pozitiva full. Nema pospanosti, umora, ljenosti. Jako interesantan strain, a neznam koji je strain :D

WW. Puno jaci miris i "gust". Neznam po cemu...borovina i vlazna suma :D al ga i ja serem. hahahha . Cak i smrdi kad je velika kolicina pored nosa jer je dosta intenzivan miris. Rad.... ful opustajuc, dosta jaki head high ali bez toka misli 100km/h ko sa Grmom. Nakon 15ak minuta prelazi na noge. Grijanje i trnci. Po meni idealan strain za vecer. Sativa rad za pogledat film, a indica rad za spavanje poslje filma :p

Eto to je to ljudovi dragi. Pripreme su za indoor pa se vidimo kroz neko vrijeme u indoru....bit ce full medicina 1 strain, indica dominant....ostatak jos necu otkrit :p

sto se mene tice....moze u zavrsene :)

Stipe
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
možeš i mršavu skuhat u ulje s ovim ostalim....ne može neku štetu napravit....možda bolja varijanta nego bacit u smeče.....ali s njom i bez nje....bit će ulja solidno.....treba to i pojest....pogotovo ako je jedna osoba u pitanju.....
čestitke za uspješan grow i dnevnik
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Tnx Imbra.
...a razmisljao sam da i mrsavu posusim i u ulje al nekako sam ljen. vidjet cu jos sto i kako...
da je bar samo jedna osoba :) al ok...bit ce dosta ulja od ww
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.