World of Warcraft

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Redman

Banned
Banovan
07.08.2015
12
2
3
28
Evo vec 8 god i jace igram ovu igricu,nikako da prestanem...Igrao sam i na TBC i na wotlk i na kataklismi (expanzije) i evo sada planiram na ovoj najnovijoj,ima li jos nekog?
Dobra strana je sto vecina ljudi koja igra ovu igricu isto riva... :D
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Igrao sam tu igru jako dugo...od samog pocetka pa do Cataclisme ..a onda se skinuo i vise se nisam vratio niti mislim jebate...
Nikako prestati to je čar te proklete igre!
 
12.10.2014
1
0
1
Igra se..naravno. Ja sam krenuo bio pri kraj WotLK, mada sam baš ono krenuo pri početku Cataclysm. Igram i dan danas, sa nekim manjim prekidima između. Sve u svemu nije loše, a još bolje je ako imaš ortake pa s njima zaigraš.
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Jao kuku meni okle izadje ovaj topic..osle mi cetiri-pet godine zivota u tim sumama i vrletima po Azerotu ili jureci neki quest za ulazak u Molten Core i ludacko dobar chain od cini mi se 5 ljudi i ceo ShadowForge city i BRD! i to sa ljudima iz gilda koji vecinom nose jos po neki green item :) a jos nisu ni 58 lvl ali spremaju kljuceve!
Uh ne mogu nikad da zaboravim prvih 15 levela i dolazak u UC ili Orgrimar :) pa jbt pesice su isli jer nisu znali da ima Zepp! :) kakvi bolidi!
Ajt uzdravlje..a juce kao slucajno gledam na YT kako resavaju Onyxiju koja realno je bila laka..a i trebalo je da bude laka jer se uci radanje.
Pa tek prvi Molten da zaboravim?Pa charge na one prve divove od kamena-Goleme! :) tamo uleti neki warlock sa ShadowBoltom od tries sest sekundi i jos dvaes buffova, potova i enchanta kada procnu i MC se osvetli :)
Ili kada neki nub mage umesto da makne i dispela shadow buffove od Lucifrona taj isti mage nuka Lucifrona :) JBG!
Uci se dete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dam_Dam

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
igrao sam na omega wow i moltenu jednog huntera na 80LV i jedno 4-6(ne mogu se sjetit ) po 40 lv tu mi dosade pa predem na novog XD

kad bi se vratio na tu igru propao bi mi odma grow izgubio bi zenu i djecu i posao hahaha
 
16.12.2014
353
246
43
30
Remember to take all things in moderation (even World of Warcraft!) :)

Nazalost ni meni nije poslo za rukom sjesti i otici za pol sata, iako sam poceo i ostao na wotlku, otkad sam upao u guild koji ide na ICC bilo je nekoliko uzalud potrosenih dana, ali opet malo duza pauza pa cemo vidjeti kasnije :)

Vise ni ne zovem ljude da igraju samnom jer se zezam mjesec dana i onda mi dopizdi i odem ca, pa natezanje s ekipom da se vratim bla bla bla :)
 
01.09.2019
14
32
13
Posto oni koji igraju WoW znaju da je izasao klasik, da li je neko botovao do sada i da li neko zna nekog ko je probao u novom ili cak sam to radi? Kakva su iskustva hteo bih da nagrindujem tozla jer je kurs 0.74e po goldu po poslednjim info sto sam cuo a inace account sa obicnim likom na 60lvl bez opreme vredi oko 400-600e. Sve ovo nisam jos tacno proverio rekli su mi prijatelji koji trenutno igraju, ali za botovanje ne znaju nista.