Y griega CBD,Ultra sour,8 ball kush,led Hans 360w by hazeri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hvala Haz da me se sjetiš,šiša kod mene opet neče biti, skurila mi lampa na 40 cm razmaka sve lišče na vrhovima:(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ultra sour
Biljka vrijedna sve paznje koja je dala super masne i djelotvorne badove.Tokom sadnje treba pripaziti na temp jer se meni pokazala kao dosta osjetljiva ako ne uzmemo ljeto u obzir.Preporucam par topiranja,sest glavnih grana i masala.Popcornova tako reci i nema.Rad je za vecernji cill i spavanje.marihuana koja ide vec u sljedeci grow..i to dvije biljke..:thumb:
20171017_095257.jpg
8 ball kush
Rastegnuo sam je preko cijelog boksa,otkinuo dvije grane jer nije mjesta bilo,dala je najvise.Pufasti topovi koji rade posao takoder u vecernjem terminu,jak miris kao i gornja gospoda.Za uzgoj ful jednostavna,nista joj ne smeta...Barny u punom mahu:respect:
20171017_095221.jpg
Y griega CBD
Biljka namjenjena izradi ulja koja je dala od 47 grama(od toga 12 gr trima,lisca) 7,8 grama ulja.Za zenine i moje potrebe sasvim dovoljno.Tako da je ispunila moja ocekivanja i sa jucernjasnjom probom sam prezadovoljan do te mjere da isto ide u box zajedno sa Ultra sourom.Meni se topiranje tokom uzgoja ucinilo da stagnira nekih 20 dana,a inace je krenula brze od svih rasti.Masna,tvrda...sprice su napunjenje i degustacijom istih...To je ono sto ocekujem od ulja CBD-THC 1-1:respect::respect::respect:
20171017_095328.jpg
Ukratko...Ekipa to je to sto se tice ovog dnevnika.Sada je sluzbeno zavrsen:banana_rasta:
:respect:svima u nadi daljnjeg druzenja u dnevnicima:respect::thumb::thumb::thumb:

:vutra:
 
Poslednja izmena: