Zakoni u inozemstvu

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.811
66
73
Vidim svi pitaju kako nabaviti vutru tamo vamo, a sad mene zanima šta ako padnemo negdje u inozemstvu kakva je procedura jer nam tamo sude ili šta.
Recimo bilo bi pametno reći šta bude ako padnemo u Španjlskoj, Češkoj,Italiji i tako jer se tamo čsto ide na maturalce i slično pa da se zna koje su opasnosti i tako.

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
838
29
0
29
kupi najnoviji teenhigh imas reportaze sa ekskurzija, evo u zadnjem broju tip na maturalcu u Pragu pao sa hašišem pa morali roditelji po njega dolaziti.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

@Šaman

U šanjolskoj je konzum dozvoljen, posjedovanje samo minimalno znaci do 3g. Uzgoj dozvoljen ali ako je u fazi cvijetanja onda je zabranjeno!

Slican zakon ti je u Njemackoj, konzum dozvoljen ali posijedovanje i uzgajanje zabranjeno stime da su i sjemenke zabranjene. Njemci ti racunaju na sjemenku cca 100g, ako ti nadju 10 sjem. = 1000g = 1-2g. zatvora = 1,5-2g. uvijetna!

Za italiju znam da je tamo konzum dozvoljen kao i grow ali biljka ne smije biti u fazi cvjetanja! Posijedovanje je zabranjeno!

Za Nizozemsku svi znamo da je tamo jos legalno kao i Švicarska! Cuo sam da u turskoj mores dobiti kaznu do 20g. Ili na Tahilandu isto nije tako zabavno, svi se napusavaju a postoji cak smrtna kazna za posijedovanje preko 100g.

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.811
66
73
Koja je to fora s sjemenkama
Šta onda padneš s paketom mrljave ulične trave u kojem ima 40 sjemenki i brate ko da si s 4 kile pao