Čudan osjećaj nakon konzumiranja marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.05.2012
4
0
1
33
Pozdrav!

Dakle kao što i naslov kaže, imam nekakav čudan osjećaj, kao da me stalno nešto svrbi na koži, kao da mali mravci hodaju po meni isto tako ima trenutaka u kojima se osjećam kao da sam mrvicu napušen, ali opet drugačije. Stvarno nemam pojma kako da vam to opišem haha
Ovu subotu navečer sam sa još 3 frenda zakurblao par ali ništa pretjerano, a u nedjelju sam ovo osjetio i još uvijek samo rijeđe i slabije, nemam blage veze šta je to, možda ako je vutra bila špricana nekakvim sranjima, pa od tog možda? :/
Čitao sam na internetu i vidio da dosta ljudi ima takav osjećaj dan dva nakon konzumiranja, neki kažu da je normalno, a neki pak da prvi put za to ćuju.

Uglavnom ako itko zna od čega je ovo sve neka napiše, hvala :)
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Meni se dogodilo 2,3 puta, najduze je trajalo 3 dana. Imo sam bas neki haj feeling u vidu, onako kao da mi pogled freeza. Jako cudno, al et, proslo za par dana.
Poznat kao after party
 
06.10.2012
37
4
0
52
ajde ajde nist strasno, moja draga je bila srna i mala kopita su joj propadala u blato i da gledala si malu njuskicu u ogledalu :banana_rasta: al nije duvkala nego malo lizala:vb_kez:
 
08.11.2012
2
0
0
33
ja sam recimo sinoc uzeo par dimova, inace nisam kapacitet i nisam uopste pusac cigareta, uzeo sam par dimova miks duvan vutra i imao sam napad panike ono koji je trajao dosta dugo dok se nisam skontao, bas me uradilo lose... da li se nekom to desavalo, evo i sad dan posle osecam se malo osamuceno i dezorjentisano, jel imao iko takvo iskustvo
 
05.10.2012
4
0
0
48
Paranoja...prolazna faza i javlja se u najrazlicitijim oblicima. Sa vremenom se razvije sposobnost autokontrole tkz. "probijanje" ili "vadjenje". Verujem da nema nikoga ko je konzumirao THC a da nije imao slicno iskustvo. Ne daj da te to obeshrabri... ;)))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Gančo;233701 je napisao(la):
Paranoja...prolazna faza i javlja se u najrazlicitijim oblicima. Sa vremenom se razvije sposobnost autokontrole tkz. "probijanje" ili "vadjenje". Verujem da nema nikoga ko je konzumirao THC a da nije imao slicno iskustvo. Ne daj da te to obeshrabri... ;)))
I ja sam nekad davno to znao imati, ali nakon terapije uljem po Simpsonu, nema više takvih stvari. Eto barem to sam izliječio:eek:vca
Doslovno sam zajahao zmaja i držim ga za uzde:b_cowboy:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
mazar je napisao(la):
I ja sam nekad davno to znao imati, ali nakon terapije uljem po Simpsonu, nema više takvih stvari. Eto barem to sam izliječio:eek:vca
Doslovno sam zajahao zmaja i držim ga za uzde:b_cowboy:


VAHJAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!! :uhvacen