Čudovišta iz ormara, hps 150w, BIO uzgoj, 2nd indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ako je tek nova u tome, prvi put joj je to, trebo si dat pola zrna, i ovo sta si posadio, jesi probao zalipat i vidjet kako radi?
a dali je zbog tableta nebih znao ali ne vjerujem, mozda i ovisi kojih, ali vutra nikad nije imala neke strasne nuspojave sama po sebi, cak i kad se mixa sa svacim xD :)
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
da, to joj je bilo prvi put, ja sam uzeo jedan dan prije nje da probam i sve oke, 2 vrste su u ulju i niti jedna nije prejaka...da, vjerojatno je bilo previše, mada sam ja iz iste doze imao uplifting i potrebu za leć negdje, samo to dvoje..
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
meni se isto vrti od ulja ujutro kad se probudim, ali od dima ne...probaj sa jako, jako malom dozom trecinu zrna
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
grga dobro kaze, za pocetak daj trecinu zrna, i onda kako tolerancija raste,postepeno povecavas dozu i nebi trebalo biti problema...
tebi je bilo dobro kad si uzo zrno jer vec si iskusan malo u tome kako djeluje sta i znas sta da ocekujes, majka je sigurno bila zbunjena i smucena kad je to pocelo djelovat pa ju je to mozda potaklo da joj je lose pa na povracanje... uglavnom, vjerujem da ce sve biti 5 :)
samo nastavi :)
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Hvala na savjetima, cijenim to, ali lose sam se osjecao nakon toga, oces nekome pomoc, a onda toj osobi zajebes cijeli dan...
Jel istina da ulje moze i izazvat epilepticni napad, a dim sprjecava to? Tako sam negdije procitao ili to samo d previse ulja?
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
''Smatra se da marihuana kao što može da spreči epileptični napad, ako se uzima u velikim dozama, pogotovo oralnim putem, može i da ga izazove. Prema tome u tretmanu epileptičnih napada marihuana se konzumira isključivo pušenjem u malim dozama.' - Evo na to sam mislio...Hoće li sve biti u redu ako bude dobivala u malim dozama??

EDIT: zaboravio sam reći ono glavno. Bolest je počela kad ji je operiran tumor na mozgu, radi se o prednjoj strani..
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Grow i Smoke report...
Evo da vas i sebe malo podsjetim kako je grow tekao..
Počeo sam s 3 biljke od starta na 12/12, sve 3 su mi ispale ženke, jedna je zakržljala, a ostale su donekle napredovale, malo me zezala nekvalitetna zemlja i vlaga zraka, ali ''preživjele'' su. Gnojene su pilećim i kozjim gnojivom, ali sam ih pregnojio jer sam đubrivo otapljao u vodi i time, a neznam dal su ta gnojiva uopće dobra za fazu cvjetanja, ako neko zna neka napiše,..gnojivo je trebalo malo pomalo dodavat na površinu zemlje i zaljevat običnom vodom za bolji rezultat, bar se tako meni ta opcija sada čini, cvjetale su nekih 70 dana i kad su se trihomi pobjelili capnuo sam ih...

Vrhovi su se donekle osušili (dovoljno za probu) ali ostavit ću ih još par dana, pa u staklene tegle.

Jučer sam stigao zapalit jednu da vidim kako je...miris je nešto između meda i ananasa i malo jabuke sa strane, dim je jako pun u ustima, a kad se udahne ko da dišeš čisti zrak, nema grebanja uopće, ne možeš jednostavno prestati :D. Tokom pušenja sam gledao neki film (po drugi put) i umirao od smijeha na svakoj smiješnoj sceni. Tijelo je lagano stonirano, glava negdje u nebesima, ali film se može pratit. Danas sam se bez razloga probudio u 7 dosta odmoran, inaće se budim tek u 11XD

Evo to bi bilo sve od mene, dnevnik može u završene i na naslovu možete promjeniti umjesto 2th, da piše 2nd. hvala. Pozdrav svima :vb_wave:

I evo samo da vas obavijestim stigle mi sjemenke White Widowa i C99 pa za kojih mjesec dana počinjem novi grow u malo širem Čudovišnom ormaru i novom opremom;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.