2. grow , green o matic , easy bud , domaja cfl/hps 250W

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
Evo drugi grow vec ide , malo sam nespremno sve krenia , ali jbga , plan je bia da se vegetacija odradi u starome PC boxu , i cim pocmu cvjetat u novi box pod hps.

Na žalost ih je samo 3 komada , od 5 GOM samo su 2 isklijala , a od 3 easy buda 1 :( :sick:

Novi box ce bit kompletan nadam se za dan-2 , sve je manje više spremno , kad to sklopim postat cu slikice , cool tube i karbonski filter su home made , ispali su odlični bolje nego kupovni :) a i ušparala se koja kuna i ubilo malo vrime.

Biljcice su stare oko 24 dana , a u cvjetanju su 8 dana.Vec jako i lijepo mirisu da je vec cili stan u mirisu , tako da u novi box moraju pod hitno jer mogu mislit sta ce tek bit za koji tjedan...

U ove 2 vece posude je GOM , a u manjoj easy bud , a u ove 3 casice je neka bzvz domaja koja je dobro pucala a tu je vise radi experimenta , malo cu se zezat sa njom , topiranje , kloniranje itd , onda ostaje do daljnjeg u pc boxu , dok ove 3 ljepotica idu sta prije pod HPS :) i naravno u vece posude sta je prije moguce , jedan GOM izgleda malo voli visinu i presisa je drugog dosta , sad ima vec nekih 16cm..

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
363
67
0
31
to purice samo deri do mile volje :icon_biggrin:
ovaj dnevnik ču moram pratit jer isto mislim neki automatik uzet, easy bud ili ak47 a još ču razmislim

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
Svetilist je napisao(la):
to purice samo deri do mile volje :icon_biggrin:
ovaj dnevnik ču moram pratit jer isto mislim neki automatik uzet, easy bud ili ak47 a još ču razmislim
U easy bud ne sumnjam ni malo , prelijepo se grana i super cvjeta , i jako jako nisko raste :) , evo par slika kad te zanima , taman im je malo lst odradjen , a moram pod hitno u vece posude presadit , prije 3-4 sata su pognojene plantanelom cvijet , i doslovno su poludile u tih 3-4 sata :) , kad ovo bacim pod HPS za koji dan , bit ce perverzije sigurno :D

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
Evo mali update , biljke slabo napreduju jer im fali hrane pod hitno , radi nedostatka vremena nisam stiga upogonit novi boks i presadit ih u vece posude ,vec 34 dana su u posudama od pola litre , od easy buda i manje... sutra ako ne sklepam bosk do kraja idu negdje outdoor...

Stare 34 dana , od toga cvjetaju 18 dana:

- lagano poceli kristalici

Evo par slika kako bi treba izgledat novi boks , filter i cool tube su home made :)

Posude su od 5 litara , to bi trebalo uz pravilnu gnojidbu bit donekle oke??

Imam jos izbusit rupu za upuh zraka , tu ide wc vent od 85 m3/h , i rupu za ispuh , box oblozit u mylar foliju ili opiturat u mat bijelo i sve to gurnit napokon pod majku HPS.

• Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
18.08.2010
43
7
0
44
...ma hajde završi box,netreba ti mnogo još šljake oko njega...a brzo ćeš da ih doteraš do kraja....Koje su dimenzije box-a?pratim...srdačan pozdrav

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
Dimenzije su na zalost trenutno kakve jesu 76X36X76 a vece nesto od ovoga za sad je nemoguce , a radi male visine sam bia prisiljen na CT , ali sve se da to odradit , malo vise zabave , lstiranja i gluposti i sve 5.

rasta9

Aktivan Član
13.08.2010
53
0
0
24
pa dovoljna ti je i ta visina koju imas jedino ako ces LST.... sve u svemu biljke su ti odlicne

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
Spas u zadnji cas , biljke su bile taman pred crknit , zemlju od pola litre su cijelu iscrpile , a zadnjih 2-3 tjedna zivot u pola litra posudama sam im odrzava plantanelom cvijet , srecom svaki put bi dobile volju za zivotom i odmah zivnile.Maloprije presadjene u novu svjezu 5l composanu za ruze , i sta je najvaznije u novom boxu pod hpsom.Na zalost imam malo problema sa temperaturom , jos je odi vruce u mojim krajevima , a soba mi je pre pre mala i zrak slabo cirkulira , u sobi je 28-30 , tako da u boxu je pakao :) , ako prezive dobro prezive , ja san vec izmoren od svega , koliko je novaca , truda i zivaca ulozeno proteklih par mjeseci , huh...

Stare 39 dana , od toga 23 dana u cvjetanju.

Sa filterom sam vise nego zadovoljan , na ispuhu se osjeca jako jako malo , dovoljno da se u sobi ne osjeca uopce nista vise , dok je inace mirisa cijeli stan , a i portun ponekad....

Cool tube odlican , doslovno mlak , moze se drzat ruka na njemu koliko se hoce , kako sam smoren od svega , jos imam ovu metalnu ventilaciju zamijenit nekom pvc , i stegnit bragama oko cool tubea jer je sad samo bezveze nabijeno ali i ovako funkcionira super , cim skupim volje i snage i to ce se rijesti da bude sve kako spada.Mislim da za ove dimenzije boxa je ovo max iskoristeno.

• Sviđa mi se
Reactions: upitnik???

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
42
Purice svaka čast za Box i biljke !!!!!!!!!!!
Malo sam čitao itd... pa sam nakon par postova vidio koja je satnica svjetla i od kad...
Skužio sam i sve Ok super u biti.
Ali već kad si to uradio sa Box-om imaš i HPS najljepše snage kako vidim ponašanje i dimenzije tvojih biljki ja nebi odmico od tog svega što sad imaš nego bi nastavio sa malim promjenama.
Vidit ćeš koliko su malo biljke napravile korjena u narednom putu probaj odma iz starta ići na 12/12 cvjetanje pa ubaci duplo više biljki sa manjim kockastim pitarima tako da ih lakše vrtiš po Box-u..
Ostali dio ove priče ti netrebam dovršavat nego se nadam kako si me razumio.
Sretno i samo nastavi..........

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
upitnik??? je napisao(la):
Purice svaka čast za Box i biljke !!!!!!!!!!!
Malo sam čitao itd... pa sam nakon par postova vidio koja je satnica svjetla i od kad...
Skužio sam i sve Ok super u biti.
Ali već kad si to uradio sa Box-om imaš i HPS najljepše snage kako vidim ponašanje i dimenzije tvojih biljki ja nebi odmico od tog svega što sad imaš nego bi nastavio sa malim promjenama.
Vidit ćeš koliko su malo biljke napravile korjena u narednom putu probaj odma iz starta ići na 12/12 cvjetanje pa ubaci duplo više biljki sa manjim kockastim pitarima tako da ih lakše vrtiš po Box-u..
Ostali dio ove priče ti netrebam dovršavat nego se nadam kako si me razumio.
Sretno i samo nastavi..........
Hvala na pohvalama ! Taman san malo nasmokan pa i ne shvacan najbolje ovo boldano :D , ovo san mora stavit na 18/6 jer je auto sorta pa mi nema nekakvog smisla na 12/12, a ostalo sjemenje mi nije proklijalo tako da san ima samo 3 komada inace bi i sam stavia radje vise komada u manje potove.

Ubuduce i ne ide vise nikakva auto sorta , vec ceka spreman greenhousom sativa mix i za to imam plan u pc boksu drzat majku-2 ako stanu , i sa nje/njih picit stalno klonove pod hps , i tako pusit tu sortu dok mi ne dopizdi , ili mozda neki scrog odradit pa ic na vecu kolicinu da imam tako stalno od growa do growa??

A sta se tice pitara , boks je na zalost u sirinu samo 36 tako da sve sta ide tu od kockastih u 2 reda kad bi stavlja ne bi mogli stat pitari veci od 3,3.5l a to je ipak mislim premalo , ovi sta su sad u boksu su 5l i nekako su se uspili nagurat , ne idu puno u visinu sta mi odgovara nego u sirinu vise.

Ako nisam jos sta razumija samo reci , jos neznan ni sam di sam hihi :D :)

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
Uf , neznam ni sam šta je sa ovim slikama iz prijašnjih postova , ja sam ih bia postavia kao forum thumball sad su odjednom preko cijelog ekrana u full rez. a nemam vise edit opciju za maknut ili editirat to , tako da sry šta se tice toga.

Uglavnom 55 dan od početka , taman odradjen mali flash sa 4 litre vode jer otkako sam ih presadia u novu zemlju nisam ih uopce vise niti gnojia , mislim ih drzat jos 10 dana max i vise uopce ne zalijevat do kraja??Šta vi kažete , thx?

Prvi je easy bud , u kantunima su greenomatici.Easy bud je jos doslovno bijel i bijele pistile neprasteno izlaze i debljaju hed a i kako proizvodjac kaze od 0 do kraja ide za 2 mjeseca , dok je jedan od greenomatica vec kako se pari čak skroz gotov , dok bi drugi moga jos koji dan , a i time je proizvodjac potvrdia da idu zaista od početka do kraja za 50-55dana.Šteta što su dozivile veliki stres i dugo vremena bila u posudi od pola litre , bile bi inače sigurno jos veče i deblje :) . Jako lijepo i aromatično mirišu i mnogo se lijepe , mm jedva čekam to degustirat.

i malo trichoma za kraj

22.06.2010
22
6
0
27
Svaka čast, biljoze su prelijepe... :D Nisam znao da postoje takve brze sorte... :D Mi outdoorci se ganjamo sa svojima od četvrtog mjeseca. :D

REP+

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
Hvala ljudi puno! Jos u pc boksicu imam 2 domaje , i jednog klona od domaje koji mi je iz prve uspia , pa kad bude slobodan veci boks idu tu pod hps pa vas i o tome obavijestim a taman cu imat od ovog growa do sljedeceg za pušikat ,bar se nadam hehe :)

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
121
0
42
super boks, super biljcice i jedno pitanjce :)
Koliko jako se cuje vani taj ventilator kad su zatvorena vrata od boksa ?

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
AndrijaJ je napisao(la):
super boks, super biljcice i jedno pitanjce :)
Koliko jako se cuje vani taj ventilator kad su zatvorena vrata od boksa ?
Ova wc vent sta puše preko ove krpe za vlagu bi mog proc kao stealth cuje se skoro pa ništa kad su vrata zatvorena , dok radi ovog turbinskog sam odmah sutradan uhvacen na djelu šta radim hehe :)

OP
OP
Purica

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
156
14
18
Evo tu su opet slatke muke oko berbe , 58 dan sve zajedno , green o matici izgledaju da su pri samome kraju , još koji dan max i idu u mrak?? Dok easy bud definitivno nije jos mada je po specifikacijama gotov za 60dana.

green o matici: trichoma ima svakakvih amber ,tamnih ,dok je vecina ipak blago zamucena , ovakvom berbom to bi trebao bit vise high efekt što inače ionako trazim i preferiram??

easy bud: koliko mi se pari vecina kristala jos clear , nesto sitno ih ima amber i tamnih , jos se pumpaju i nek malo potamne mogli bi biti gotovo za 7 dana max??

zajednička:

Svaki savjet dobrodošao , thx ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.