2xRQS (Special Kush #1+ Medical Mass) organic grow, 600W LED by Klarica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.01.2015
2
0
1
44
Halide :) Malo je strogo reći da sam odustala od hydra
Pogledajte prilog 7506 Pogledajte prilog 7507
Ovo sam radila ovaj tjedan, dobro da nisam bez prsta ostala :)
Bit će pola ovog growa hydro a pola zemlja.

Mario obećao baciti oko na hydro, a Stipe na zemljani grow...

Što se ostalog tiče, vidim i sama da stvari stoje više manje baš tako kako si napisao, zato i jesmo odbili terapiju. Osoba u pitanju svakodnevno konzumira najdražu nam biljku, na žalost još nemamo ulja tako da ju uzima "plućno" i nema nikakvih tegoba, smirenija je i nema tako crne misli...

Nakon što počne terapiju uljem, ići će se u jednu privatnu kliniku u Austriju gdje su otvoreniji prema ovakvim metodama liječenja pa ćemo znat više... a i dobiti neke papire sa kojih se može vidjeti jel' radi ili ne radi. Držim fige da markeri budu u padu...
Klarica želim ti sretan gruw super ti ide još uz pomoć ekipe bit će to sve savršeno, i nadam se da će to sve bolesnoj osobi bar olakšat bolove....
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
image.jpg
"Mama" Special Kush #1
image.jpg
"Mama" Medical Mass
image.jpg
"Mama" Candy Kush Express

image.jpg
Hydro grupa - 2xAuto Northern Lights

image.jpg
SuperSoil grupa - 3x WhiteWiddow x Ak47 fem

Plan je staviti ove 3 mame u box sa automaticima i cekati da mi soil fotoperiodne pocnu cvjetati, tada poceti uzimati klonove i u 4 tjednu (odmah po ukorjenjavanju) bacati u SOG u male posude od cca 4l i imati perpetual grow dok se ne skupi dovoljna kolicina za veci batch ulja.

Vidimo se krajem tjedna ;)

:* K.
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Pozdrav ekipa,

Mame su se lijepo primile i fino rastu i bujaju...
Svih ostalih 5 biljaka - 3 x Ww x Ak47 i 2 Auto NorthernLights su zajedno u mini DWC dok ne puste korijenje (što je danas) kada će 3 x Ww x Ak47 biti presađene u zemlju ali...

Da li netko zna nešto o potrebama auto biljaka u DWC-u?

Naime - u istoj soluciji rastu svih 5 - ove 3 Ww x Ak47 su savršene a ANL je počeo bacati svijetlo zeleno lišće - kao da mu fali nečeg.... Mario, Cill ? pomagajte :D

fotke :
cke.jpg mm.jpg sk1.jpg WWANL.jpg
 
04.04.2014
267
230
43
Ma meni samo lici na to jer su ti tri biljcice malo tamnije, a ANL ima svetlo zeleno lisce (do zuto). Moguce je da i fotke mogu malo da zavaraju jer nije kao u prirodi. Svakako to sta sam napisao uzmi s velikom rezervom.

Zapravo ANL mi se cini malo tamnijim samo na ovoj poslednjoj fotki gde su sve biljoze zajedno, a na fotkama gore mi izgledaju sasvim OK.
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Bravo! Potpuno zaboravila na njega a uvijek sam ga dodavala prije :) doduse, ne calmag nego buterfly complex + epsom sol... Mada nije mi jasno kako su samo ANL tako reagirali a ww x ak47 nisu a u istoj soluciji imaju noge :/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
vec smo pricali o tome ako koristis micro za mekanu vodu nemas potrebe dodavat kalcij i magnezi...
koji ti koristis?
upload_2015-3-11_18-51-20.jpeg


premda sad u ovoj fazi to ne igra preveliku ulogu u to sam siguran jer sam isprobao...mislim da je tvoj problem manjak nutrianata podigni na 300 ppm za pocetak da vidimo kako ce reagirati pa kad ih razdvojis NL ce ocito traziti obilnije hranjenje...koliko su stare?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Odlicno sad ih pusti jos jedan dan da vidis kako im odgovara pa dizi na 500 ppm da ti se ne desi isto sto i meni curke zelene ali fali im hrane za krenut naprijed