4 curke & 4 Hansa by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
E sada bi ti nesto napisao...ali necu..:ajnstajn:
Opusteno brate mili..malo hrde,nista posebno.Ja ne korigiram uopce ph..probaj malo tako;)
Bactrex je za biljke kao dim masnog buda u plucima:rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 209 and Sensi Star

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Htio sam napomenut, prvi grow sam koristio vodu iz pipe i imao sam tu hrđu, odkad koristim ro vodu grow ide bez problema. Ro voda može samo bolje napravit, autopot, zemlja, hidro, za indoor je ro voda super. Ali to je samo moje skromno mišljenje. Ako ti je voda iz špine preko 200ppm ( ec-0,4) onda bi ti ro filter jako dobro došao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bandit and 209

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Samo da pozelim uspesan grow. :D
Sad' ga prelistah cas i lep setup imas, nadam se da ovi sitni problemcici nece ostaviti nikakve posledice. Izbalavih kad videh Kosher-a, prava HC indika... :drull:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - ukupno 56 dana, 21 dan na 12/12

Pozdrav svima i isprike na poduzem nepisanju dnevnika. Nazalost zeni su mi otkrili jos jedan tumor od 4 i pol centimetra (pokazala magnetna rezonanca) u zdjelici blizu anusa i koji pritisce ureter desnog bubrega pa me je to malo "dotuklo" i to je razlog zasto nisam redovitije pisao dnevnik.
Nije nam jasno od kuda sad to s obzirom da je uzela od prosle operacije (izvadjena maternica i jajnici - bio je metastatski tumor u janiku) skoro 100 grama ulja. To ulje koje je uzimala je bilo provjereno dobro, ali nije bilo moje vec ono zadnje koje sam kupio. Markeri su joj cijelo vrijeme u normali, nigdje se nista nije prosirilo, limfni cvorovi nisu povecani pa smo ostali sokirani zadnjim nalazom.
Moram napomenuti da smo napravili pauzu od ulja od 2 mjeseca jer vise nije mogla podnositi ulje - moguca prezasicenost kanabidoidima...ne znam ni sam jel to bilo to ili nesto drugo.

Prije nego smo isli na magnetnu rezonancu je pocela ponovo uzimati ulje (ovo moje iz zadnjeg growa) jer sam htio da preventivno uzme jos oko 60 grama ulja. Kada je krenula sa uljem nismo znali da ce nalaz MR-a biti takav. Za par dana ce opet biti na gramu, ali zbog operacije koja je ceka morati cu je opet "skidati" sa ulja.
Kada je zadnje uzimala ulje (prije pauze od 2 mjeseca) uzimala je 1 gram preko supozitorija (0.5 grama, 2 puta dnevno, supozitoriji sa kakao maslacem) i 0.33 grama na usta navecer, pa mi tek nije jasno kako se stvorio novi tumor!?? Sada uzima sve tri doze na usta.

Ajmo sad malo na dnevnik.....

Nemam nista previse za napisati (a ni volje bas), biljke uredno rastu i 5.4 su pocele sa cvjetanjem, osim CBD Nordlea koja se ne moze odluciti jel bi cvjetala ili ne.

Od 16.3 nisu niti jednom dobile Bio Grow jer nije bilo potrebe (malo su mi bile previse napucane dusikom) - jednom su od tada zalivene cistom vodom, a nakon toga je krenula lagana prihrana sa pola doze Blooma, 1 ml Activere, 1 ml Bio Heavena.

Od 31.3 su na 2 ml Blooma, 2 ml Heavena, 1 ml Top Maxa, 2 ml Activera.

Veceras, kada sam ih zalio su dobile uz sve navedeno i 1 ml Growa. Zalijevam ih svaka 3-4-5 dana kako koja trazi. To mi malo ide na jetra jer preakticki ih moram zalijevati skoro pa svaki dan.

Veceras sam odradio lagani lolipop, ali cu jos dodatno porezati kad vidim da su stale sa izduzivanjem. One fleke, hrdja, sta li je vec je stala i nema je vise. Temperatura noc 18-19 C, dan 23-25 C. Vlaga 40-50 %.

Zajednicka (dolje lijevo CBD Nordle, dolje desno LSD, gore lijevo Sensi Star, gore desno Kosher Kush)
zajednicka.jpg zajednicka1.jpg

CBD Nordle (njoj je normalno da ima ovako malo svjetlije listove)
cbd nordle.jpg

LSD
lsd.jpg

Kosher Kush
kosher kush okomita.jpg kosher kush okomita1.jpg

Sensi Star
sensi star.jpg


:vutra:
 
Poslednja izmena:

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Žao mi je što ti se događa to što ti se događa, želim ti puno dodatne snage da izguraš nedaće do kraja sa što manje žrtve u bilo kojem obliku. Sretno dalje!
 
07.03.2015
146
159
43
39
Sensi zao mi je zbog vesti o zdravstvenom stanju tvoje supruge.
Zelim samo jedan primer da pokazem:
Jesenas sam napravio ulja od nezrele out biljke. Obzirom da na mene nije delovala tj nije imala nikakav Hi (cak ni ulje) kontao sam da je puna cbd-a. Nadjoh jednu zenu obolelu od MS-a koja jedva hoda uz pomoc stapa i kanapa. Rekoh joj ako ti pomogne bice mi drago. Obzirom da je bilo samo mililitar ulja, rekoh joj da bude stedljiva. Dva meseca je ona koristila i na kraju tog drugog je uspela da ostavi stap bez kog se jednostacno nije mogla kretati, doduse mogla je napraviti to po kuci, i opet joj je bio neophodan
ali stanje je bilo evidentno bolje.
Nakon mog indora od zimus, odlucio sam joj napraviti ulje. Rekoh sebi "ako joj je ono lose ulje toliko pomoglo,od ovog kvalitetnijeg ima da poleti!" "
U Medjuvremenu dok nije imala ulje, vratilo se lose stanje gde se opet jedva i uz stap kretala. Oko mesec ipo dana je bez ulja bila.
Nov mililitar ulja joj nista pomogao njje! Stanje isto katastroficno. Biljka sativa, radilo je mega visoko, jednom prilikom istisla malo vise te je sve pojela i bila je 3 dana HI! (mnogo sam se smejao kad mi je pricala) Ali pomak u njenom zdravstvenom stanju je izostao.
Zelim vam snagu lava za borbu nadalje...
Biljaka sto se tice, prelepe, standard.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - ukupno 75 dan, 40 dana na 12/12

Pozdrav clanovima Vutra foruma :respect:

Nakon (opet) poduze pauze konacno uhvatio vremena za sjesti i napisati dnevnik. Curke su trenutno u fazi debljanja. Neke vise neke manje.
Situacija u boxu je takva da mi se cini da ce Sensi Star najprije zavrsiti, slijedi je LSD, pa Kosher Kush, a zadnja ce vjerojatno CBD Nordle, al o tom potom, vidjet cemo kako ce se stvari razvijati.

Curke piju full razlicito - LSD svaka tri dana 7 litara vode, Kosher Kush i Sensi Star svaka 4 dana 6-7 litara, a CBD Nordle je najmanja i vjerojatno sa najmanjim korijenom pa ona cuga svakih 5 dana 6 litara.
Prakticki skoro svaki drugi dan moram zalijevati i prilagoditi obaveze tome sto mi je malo tlaka, al sta se moze. Raditi sa razlicitim strainovima je nazalost ovo oko zalijevanja neizbjezno. S obzirom na tu zayebanciju i manjak vremena, nabavio sam 4 Autopota od 25 litara sa tankom od 47 litara i slijedeci grow idem sa autopotovima i BioTabsima. "Zarazio" me @hazeri, a bome i @Pantagan. Koliko vidim, to sa autopotovima i BioTabsima funkcionira, pa zasto i to ne probati i olaksati si "muke" oko zalijevanja.:respect:

Svako zalijevanje gnojim i ipak ne korigiram PH vode (najavio sam na pocetku dnevnika da cu korigirati sa Hesijem), nego ostavim vodu da odstoji pola sata- sat, stavim gnojivo i zalijem. Runoff ne provjeravam, jer biljke su okej pa zato i nema potrebe. Ne provjeravam ni PH.:D

Temperatura u boxu noc 18-19 C, dan oko 23 C. Sto se tice vlage varira od 40-60 posto, al neki prosjek je 50.


Sve zajedno u boxu (dolje lijevo CBD Nordle, dolje desno LSD, gore lijevo Sensi Star, gore desno Kosher Kush)
zajednicka.jpg


Najmanje je gladna Kosher Kush, napucana dusikom kojeg uopce ne dobiva. Nju filam sa Bloomom (2 ml na litru), Heavenom (3 ml na litru), Top Maxom (1 ml na litru) i Acti Verom (2 ml na litru). Zadnja dva zalijevanja sam svima digao dozu Top Maxa na 2 ml/L (po manualu od BioBizza je 1 ml, al ipak povecao dozu neka se posteno pumpaju budovi). Ona se od svih najvse istegla u visinu, a na lolipopanje je reagirala tako da mi je pokazala jaja :D - oslo dolje jedno 5-6 komada. Inace ona ima nevjerojatno velike internoodalne razmake, a to je pokazivala jos od pocetka.
kosher1.jpg kosher kush krupno.jpg kosher.jpg

LSD je nekako najlaksa za growanje, ne trazi niceg posebno, niti je osjetljiva na gnojenje. Ogromna je i cini mi se da bi bez beda mogla i u veci pot. Imam osjecaj da je stalno zedna. Jednom mi je popila 8 litara vode. Nju gnojim isto kao i Kosher Kush samo sto njoj dajem svako zalijevanje 1 ml/L Growa.
lsd.jpg lsd 1.jpg llsd cvijet.jpg

Sensi Star je sto se tice gnojenja umjereno osjetljiva, ne voli pretjerivanja. Ona je na istom rezimu hranjenja kao i LSD, ali vidim da cu njoj morati malo podebljati dozu Growa (dusika) jer je lagano krenula loviti zeleno zutu boju. Ima ogromne listove, najvece dosad koje sam vidio. Fino se pumpaju budovi kod nje i izgleda trenuno kao da je netko bacio secer u prahu na nju. Hehe.:)
sensi star1.jpg sensi star2.jpg sensi krupno 1.jpg sensi krupno.jpg

CBD Nordle - zayeban strain, osjetljiva na gnojenje, bas me muci. Ima svjetlije listove pa je tesko skuziti kada joj treba dusika, a kada ne. Treba biti izuzetno pazljiv sa gnojenjem jer vrlo brzo pokazuje negodovanje u vidu flekica na pojedinim listovima. Definitivno nije strain za pocetnike. Nju gnojim kao i sve druge, ali povremeno korigiram kolicinu gnojiva ovisno kako procjenim da joj treba. Trenutno najslabije od svih puni budove, al nadam se da ce i ona polako krenuti.
cbd .jpg cbd krupno.jpg

:wave::vutra::wave:
 
Poslednja izmena: