4 curke & 4 Hansa by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ma meni jednostavno nije jasno od kuda toliki dusik kad sam im 1 ml Growa dao samo jednom, a Alg A Mic, Acti Vera nemaju skoro nista dusika.

Kazem, sumnjam i na Bio Heaven, on ima 1.2 posto dusika, al opet....

CBD Nordle mi stoji na mjestu od zadnjeg flusha (subota). Ne mice se ni naprijed ni nazad. Nadam se da ce krenut za koji dan.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Drustvo imam izgleda problem sa nekom vrstom preonospore (plemanjace)...ili hrdje.

Ovako izgleda ju zarazeni listovi od CBD Nordlea...ne izgleda mi to da je pregnojavanje ili PH problem jer se pocelo siriti na LSD (nesto sitno na par listova...ko hrdja), ima i na Kosher Kushu u naznakama.

cbd list.jpg

Jutros primjetio na jednom listu LSD-a

Sa gornje strane
list lsd1.jpg

Fleka kada se gleda sa kontra strane prema svjetlu
list lsd.jpg

Iskreno bojim se da mi sve ne propadne.....

@Stipe @t@mara @Pantagan @Zelenko63 @L0oD
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Nije prijatelju...meni to izgleda ko hrdja koja se sa CBD Nordlea siti dalje

Ventovi pusu direktno na biljke od kad me je @Himalaya Gold upozorio na to.

Poskidao bi dio tih listova kod lolipopa, al se bojim da to ne bukne po cijelom boxu u kratko vrijeme.

Ako se prosiri ide sve u smece i ispocetka.:(
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Imam jednu biljku koja ima tu hrdju ali se nije sirilo na ostale. Ona je takva kakva je, malo manje mi se cini yeald ali necu znati dok se ne zavrsi. Vlaga mi je cijeli grow jako niska pa se mozda zato nije sirilo na druge, a i imam prejaku turbinu za moj box. Polacu ti slike kada mi bude dan u boxu da sad ne otvaram pa da vidis. Prva mi izgleda kao ovo kod mene ali ne ovo na drugoj. Mozes pojacati ventilaciju da se smanji vlaga. I ja ne bih nista to bacao..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Velika vecina strainova ne reagira na ph i vrlo brzo se prilagodi vodi iz vodovoda,ali postoje i ovakvi strainovi koji su malo anemicni haha pa pokazu da je ph li la..Obicno se to provlaci kroz cijeli grow..do kraja .
Mozes to ignorirati ,ili jos vise pogorsati pricu sa riktanjem ph.
Ja bi joj stisnuo ignore i nastavio kao do sada...laganini :)

Edit:
Ali nemoj ignorirati savjet od H.Gold ;)
 
Poslednja izmena:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@opa cupa

Znaci da ne korigiram vise PH...samo cista nekorigirana voda (ili voda sa gnojivom) ?

Sinoc sam zalio LSD sa korigiranom PH 6.5 (Hesi korektor) cistom vodom i cini mi se da i ona negoduje (a LSD je prilicno otporan strain)...napravile su se kandzice, tako da nisam vise pametan.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
haha probudit cu duhove ako napisem sta mislim o ph metru...
Ako si do sada korigirao,nastavi i dalje.
Mijeris poslije dodavanja gnojiva...prije zalijavanja.

Himalaya ti je skrenuo paznju na ventove,poslusaj ga !!
Uglavnom bez panike :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ventove sam odmah korigirao cim mi je Himalaja to spomenuo (napisao sam gore)

Kada sam zalijevao sa gnojivom nisam korigirao (niti provjeravao PH). Korigirao sam samo cistu vodu. Znam da treba mjeriti nakon dodavanja gnojiva.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
meni cbd cura također ima neku manu oko vode, no nekako se kasnije stabilizirala, nikad ne mjerim ph....izguraj bez panike do kraja, moja je naspram tvoje ko da na frontu živi a ne u kontroliranim uvj., teško da će ti ta gubica napast cjeli grow, samo smireno...moje mišljenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Evo malo PH podataka....

Napravio sam jedan eksperiment vezano za PH vode - on se mijenja ovisno o satu, vremenu...naime u 4 popodne je PH vode 7.5, u 8 navecer 7.7, dok je u 10 navecer 7.3!!!

Zalio sam veceras Kosher Kush i Sensi Star sa cistom vodom (PH 7.6) i runoff je bio 6.6 na obje!
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Joe1234

Samo sam jednom prije korigirao PH sa Hesijem tako da nije to nego zemlja i gnojivo od prije spustaju na 6.6.

@209
Da, da, to je to.

Ja sam jednom stavio Bactrex.. koliko cesto ga stavljas s obzirom na gnojenje i sa BioBizzom (koje komponente od BioBizza koristis)?

I ja si nekako mislim da je bolje ne korigirati vodu,mada sam planirao korigirati, al mislim da cu odustati od toga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 209

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Kod menestalo je to sranje i ne siri se dalje, sto je dobro za moje zivce.:D

Iduce zaljevanje za cca. 5 dana ce dobit pola doze Blooma. Dusika nikako jer su i prenapucane.

Da sam znao da su te CBD sorte tako osjetljive pitanje da bi ih stavljao ili bi ultra pripazio oko svega. Al oke, uci se na greskama.