400W Indica L.S.D. - mrkvica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....like=:respect:=rep+......odlicno mrkvice.......cure prekrasno izgledaju, bit ce tu ulja....=)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Jos jednom dokazano da ko hoce nesto moze to isto da postigne.
Miss bi trebala da bude uzor nadolazecim generacijama jer bez da preteram privi put, LJUDI prvi put je. Nema sta da se raspravlja za prvi put je PERFEKTNO.
Sretno u daljnoj borbi. Nadam se da ces napisati i dejstvo ulja uvezi tvojih potreba, jer mislim da je ova stranica zasluzila to i potrbno joj je mnogo vise dnevnika uvezi medicinske upotrebe.
Sve najbolje.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
istina DEDE, stvarno mi je drago kad vidim ovakav savršen početnički dnevnik, mislim da bi mrkvica nakon ove sezone mogla biti mentor i mnogim iskusnijim indoor growerima... moj naklon mrkvice!:bonappetit:
 
24.05.2011
229
111
0
uuuuuuuuu;))))))))

dečki hvala na riječima podrške,svakako ću vas obavijestiti o daljnjem razvoju situacije,a što se tiče biljaka nema to veze da li je prvi put,
samo je bitno da ako stvarno želiš da gajiš onda se uhvati posla kako treba,pruži im puno ljubavi i one će ti to da vrate na najbolji mogući način;))))))

još jednom hvala,pozz;))))))))))
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
miss.mrkvica je napisao(la):
uuuuuuuuu;))))))))

dečki hvala na riječima podrške,svakako ću vas obavijestiti o daljnjem razvoju situacije,a što se tiče biljaka nema to veze da li je prvi put,
samo je bitno da ako stvarno želiš da gajiš onda se uhvati posla kako treba,pruži im puno ljubavi i one će ti to da vrate na najbolji mogući način;))))))

još jednom hvala,pozz;))))))))))

Ako je ljubav bitna onda moji vrhove ce da budu debeli ko hrast :D
 
24.05.2011
229
111
0
evo kao što sam vam i obećala slikice s harvesta:icon_lol:

završeno prije nekih pola sata,sve me kosti bole,dok sam ja to sve poviješala,ali hvala bogu gotov je i taj dio posla:b_jump:

evo kako sada trenutno izgleda moj boxić

sada na dva dijela:icon_lol:donji dio

gornji

a sada ono što večina najviše voli :icon_lol: peti mi nije stao u ruke,hehe

pozz,javim rad kada bude gotovo

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))))))))))))))
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
svaka čast.. :respect:

javi mi se samo kada ćeš htjet da prebacim u gotove dnevnike....
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Izgledaju jako zdravo i popunjeno. Jos jednom cestitke.
Zadnja slika je super.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Odlične su. Ti si na jednoj dobila koliko ja na dvije. Ostale sorte su mi diktirale berbu...a ti imaš i zlatne ruke:)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
SiD je napisao(la):
svaka čast.. :respect:

javi mi se samo kada ćeš htjet da prebacim u gotove dnevnike....

Koji švaler, nama haharima koji smo završili dnevnike pred mjesec-dva ništa ali čim je miss u pitanju - sve može :icon_lol:

Inače mrkvice sve 5, milina za gledati. >Nadam se da češ dobiti dovoljnu količinu ulja koliko ti treba

rep+ ako već nisam, a ako i jesam nema veze, zaslužila si, nadam se još pokojem dnevniku u budućnosti ... uživaj i nek se zeleni :leafblunt:

"You must spread some Reputation around before giving it to miss.mrkvica again "
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
uvijek je lijepo vidjeti ovakav grow, a još kad se zna kakva mu je plemenita svrha...
ma oduševljen sam, bravo!
ako nije problem dokumentiraj izradu ulja, pliz
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
"You must spread some Reputation around before giving it to miss.mrkvica again "

Njami....mmmmm.......
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Kenny Dalglish je napisao(la):
Koji švaler, nama haharima koji smo završili dnevnike pred mjesec-dva ništa ali čim je miss u pitanju - sve može :icon_lol:

Inače mrkvice sve 5, milina za gledati. >Nadam se da češ dobiti dovoljnu količinu ulja koliko ti treba

rep+ ako već nisam, a ako i jesam nema veze, zaslužila si, nadam se još pokojem dnevniku u budućnosti ... uživaj i nek se zeleni :leafblunt:

"You must spread some Reputation around before giving it to miss.mrkvica again "

HAHA ;)))))))))

Pa da je kojim slucajem u drugoj partiji onda bi muskarci bili u prednosti, ovako vam ostaje da sacekate da se spusti na zemlju....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:respect:,odmori sada par dana pa iznova :)
Šteta pa smo ostali bez slika samoga starta.....ali, tko se sjeća toga više kad vidi ove topove u rukama,hehe:thumb:
 
24.05.2011
229
111
0
uh al ste me izlajkali,hvala svima na lijepim riječima i repovima;))))))

@ petar pane obavezno ću da dokumentiram izradu ulja kako riječima tako i slikama;))))

eto toliko od mene za sada,javim se kada se mrkve posuše pošteno,pa ćemo vjerovatno s time zaključit ova dnevnik:)))))))

ps voli vas vaša mrkvica;))))))))))))))))))))))))))))))))
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Genijalni su kifovi, svrha zaista plemenita i zelim Ti jos mnogo takvih growa :)
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
prelepo drugarice vutrolina :icon_lol:i od sveg :heartbeat:ti zelim da ulje ispuni svoju svrhu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.