600W Hydro drip - Dieseltronic Resin Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Thx na rep+ nemam pojma jel svima stekaju slike ili samo nekima, jer meni otvara normalno a i neki dan bio isti problem?


DSCN5341.jpg


DSCN5339.jpg


DSCN5347.jpg
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Stari ovo odlicno izgleda, sad je samo jos red da nabreknu :banana_rasta:

I ove zadnje slike rade odlicno ;) nemas brige
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
mmmmmmmmmmmmmmm :bale bravo ODLIČNO !!!....hahaha ajmo pumpanje ,bubrenje daaaaaa-debeli VRHOVIIII
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......ne komentitam al pratim od pocetka......u hydro se fakat ne kuzim al stari radi sve ko i do sad, biljoze su prekrasne i ovo je jedan jako kvalitetan hydro dnevnik......sta drugo da kazem nego veliki :respect: i rep+
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Green ma ni ja nekuzim nista u hydro sila prilika me naterala na ovo da sam bar znao za ovo 15 god. prije kad sam srolo zadnju pljugu sad bi mi bilo puno lakse jer bi imao koji grow iza sebe ovako treba mi za lijek a ja totalini pocetnik i nadjoh se pred zidom birokracije i zakona i moderne medicine koja ima svoje limite a ja se nikako nemogu pomirit sa njihovim dijagnozama i metodama tako da sam dozivio da najveci strah moje majke sutra moze biti lijek. Nisam se prestavio na ovom forumu kako treba jer mi je gorilo pod petama i nisam se snasao al sam naisao na potporu koju se nenalazi tako lako tako da koristim ovaj post da zahvalim ljudima koji su stvorili ovaj forum i svim ostalim koji su svojim iskustvom pridonijeli kvaliteti foruma a posebno vama koji pratite ovaj dnevnik koji mi znaci sve, koji nosi nadu i volju za nastavak borbe sa bolescu koja je postala epidemija u drustvu kojem zivimo a jos se toliko malo prica o tome!
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nazalost se dogodilo ono o cemu nisam ni razmisljao listovi su puni jaja jos nisam uspio ulovit mikroskopom ni jednog da gmize ali tu su negdje vec ce se pojaviti, sad neznam sta dalje s cim da to potamanim da izvucem do kraja imam jos dva tjedna

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Neem Oil ti je rjesenje. Folijarno razrijedjeno sa vodom cisto da se moze spricati. Ne mozes pretjerati sa kolicinom ali uglavnom svaka 2 dana dozu. Doza je onoliko koliko ti treba da poprskaš sve biljke. Ako neces tako mozes ju brisati ali tu bi imao posla danima ne satima. Ja sam kod svoje rijesio tako sto sam svaki list obrisao vlažnom maramicom. Btw ja vidim da imas i lagani burn ( vrhovi lista su lagano svijetle boje )...

edit:

prava steta sto ces to skidati za 2 tjedna :/
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ne spricaj s nicim, 2 tjedna im nije dosta da pocnu jesti biljku.
Kad se pojave, skidaj ih rucno da ne plaze okolo i rade nova jajasca i super.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ma nisam siguran sta se desava prvo sam mislio da sam ih pregnojio ili da mi je nizak ph uzrokovao to po listovima e onda sam pogledo ispod lista i nasao bijelkasta jaja slicna ovim na slici
1134sukalo_spidermiteseggs.jpg


ali nigdje ni traga necemu da gmize potrgao sam par listova sto su bili najosteceniji i nevidim vise sirenje veceras opet dobro pregledam mozda je samo lazna uzbuna. Vrhovi jesu lagano spaljeni al nista strasno sa obzirom da su 20 cm od lampe dobro se i drze
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
57. dan 12/12 i 41. cvjetanja
pretreso sam sve biljke i jos nema ni traga nikakvim insektima, do 26. ce izdrzat pa da neznam sta da ih napadne, cure uglavnom napreduju deblju se, vidi se napredak morao sam podbocit nekoliko grana jer mi je tezina jednu slomila.
Evo par novih slika za vidit napredak

 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
odlično to izgleda...probaj slikati hed izbliza, sto blize, onako masno blizu...cini mi se da imaju i vise od 2 tj...nemoj ni bube zanemarit, ak se te bijele tockice daju skinut sa mokrom spuzvicom ziher su jajasca, samo ih skidaj
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
:bale:dada:dada MARIO SUPER ILI SUPER MARIO-cure su ti super isto i dnevnik,što se tiče buba napravio bi ovo što ti OPRAH kaže i nakon berbe(harvesta) bi ih oprao u otopini hidrogena pa na sušenje,eto.
20cm od lampe-ma preblizu je to pazi stari da ih ne skuriš,slobodno ih malo posavijaš te najvišlje ili napravi nešto sa ventilatorom da hladi taj prostor između....
reci hočeš li stavljat melasu ili tako nešto slično??? (ne kužim baš hydro) al baš mi je žao što ih moraš skidat za 2 tjedna:tuzan

SVE ČE BIT OK SAMO P A Z I DA IH SAD PRED KRAJ NE ZASE...Š -DA NE PREGNOJIŠ!!! daj slika i sličca iz kutova raznijeh da ih viđamo i divimo se!!!

puff-puff-pass !!!:respect:
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
bravo, nema sta ...

a sto se tice savijanja, podboci ih ti sve, jer ce ti se do kraja vjerojatno i ostale polomiti.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
jaaav seeee ,jaav see Mario daj mi da sličke vidimo
STVARNO MARIO PA DI SI -DI JE ZAPELO ??? :eek:hno:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ma kraj godine se blizi pa sve sad hoce zavrsit nestignem jesti od obaveza, evo par brzinskih pa sutra mozda nadjem vise vremena!!

Pozdrav i nemojte mi zamjerit :)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.