600W Hydro drip - Dieseltronic Resin Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Možda je zbog fluktuacije ph ? Rekao si da ti je pao na 4.5 . U hidru su biljke iznimno osjetljive na sve promjene .
Cal -Mg uvijek fali u hydro growu ..Za Mg ti je super epsom salt . Mislim da je to kod nas gorka sol . Ali tvoje mi se cure čine jako zdrave i zadovoljne . Dali je problem izoliran ili je po svuda tako ?

Super ti je dnevnik , jedva čekam makro fotkice :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nemogu da verujem da su tolike sa samo 22 dana vege brze rastu u cvetanju izgleda. svaka cast

sretno pozz
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
:dada
http://growweedeasy.com/sites/growweedeasy.com/files/defoliation/flowergirl1-before.jpg
httphttp://growweedeasy.com/sites/growweedeasy.com/files/defoliation/flowergirl1-after-8-days-later.jpg :

//growweedeasy.com/sites/growweedeasy.com/files/defoliation/flowergirl1-after.jpg

oprosti -ja sam kao balon,bilje ti je divno -daj pogledaj ovo defoliation-čini mi se da bi to trebao napraviti
PUFF-PUFF-PASS !!! POVUCI-POVUCI-PODIJELI(dodaj)!!!:bong7bp::b_woot:
...:clap::clap::clap:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
HazeSeeker je napisao(la):
Možda je zbog fluktuacije ph ? Rekao si da ti je pao na 4.5 . U hidru su biljke iznimno osjetljive na sve promjene .
Cal -Mg uvijek fali u hydro growu ..Za Mg ti je super epsom salt . Mislim da je to kod nas gorka sol . Ali tvoje mi se cure čine jako zdrave i zadovoljne . Dali je problem izoliran ili je po svuda tako ?

Super ti je dnevnik , jedva čekam makro fotkice :)

upravo sam zavrsio sa pregledom i jos uvijek su samo ta dva lista na toj biljci takva ostale su ok nadam se da ce tako i da ostane sutra im slijedi novo flusanje pa izmjena vode u nedjelju pa cemo vidjet kako ce se ponasat

Pero zanimljivo izgleda ta tehnika jedino sto ja nemam nikakvog iskustva a ovo mi treba za ulje tako da ni one osusene donje listove nepipam neka samo rastu kako su i dosad i ja cu biti sretan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Nixa86

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
Mario razumijem te da ti je prvi grow i da ti se žuri ,da je frka ALI kada bi napravio experiment (bar na jednoj biljci) i skinuo joj -odrezao bar 30-50% lišča vidio bi sigurno da bi na njoj dobio bolje,deblje,veče VRHOVE.:dada

CURE su ti prekrasne i vjeruj nemaš šta izgubit-samo bi bio na dobitku jer bi tada biljka svoju snagu (dobivajuči više svjetla) usmjerila na rast vrhova-što je i njoj i tebi u cilju!!!
....nemaš se čega bojati-VRHOVI TI TREBAJU !!!!!!!!!!!!!!:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou:

....DA NAGOVARAM TE (oprosti ali iz iskustva)-OK tvoje cure i ti najbolje znaš šta i kako i kada i zašto,sory ali eto morao sam ti samo to reči iz najboljih namjera!!!
ODLIČNO TI IDE I SAMO TAKO NASTAVI,super je dnevnik samo malo mi je krivo što znam da ima još ovdje negdje ljudi koji znaju znanje a ne javljaju se....
neka samo vent puše po vrhovima-između cura i lampe....prekrasne su -samo daj slika i piši!!!!!!!!!!!!!!!!!!:watchplant:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja sam na jednoj svojoj odradio pruning i skinuo lisce koje je bilo viska... hmmm neznam bas koliko su veci vrhovi posto ti fan listovi doprinose kifovima i skupljaju energiju od lampe i prenose u kifove... trebalo bi biti sto vise lisca to vise kifova... al kao sta kazem ja sam jednu svoju obrezao i neznam bas koliko brze i jace napreduje... isto napreduje ko i ova gusca... pruning/skidanje lisca i nepotrebnih grana se radi kad je stvarno gusta biljka i nikako u cvjetanju posto moze doc do stresa i samo usporit rast hedova... ja sam odradio pruning u 2 tjednu cvjetanja i dobro se pokazalo, nije stala, pici dalje... ali nebi preporucio nikakvo skidanje lisca ni obrezivanje sada u ovoj fazi biljke... jedno suho i lisce koje ne koristi biljci da se skine a drugo sve ce samo :)
ja prvi grow isto nisam nista rezao ni skidao i ispao bi odlicno da nisam prerano skinuo :) tako da mario samo ih pusti ti da rastu a eksperimentirat ces lako i kasnije kad se malo ufuras :)


peace out !
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
perobukvic je napisao(la):
Mario razumijem te da ti je prvi grow i da ti se žuri ,da je frka ALI kada bi napravio experiment (bar na jednoj biljci) i skinuo joj -odrezao bar 30-50% lišča vidio bi sigurno da bi na njoj dobio bolje,deblje,veče VRHOVE.:dada

Glupost najveca ,NIKADA ne rezi listove jer bez FAN listova biljoza doslovno nema energije ,a od hedova ce biti samo H ..Znaci suplji ili prazni HEDOVI ,kako si zapoceo tako i zavrsio mario ,a sto se tice pokojeg zutog lista pa boze moj svi mi imamo pokoji zuti list citaj jedan ili dva !! ..Sretno dalje imas rep+
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ma i ja cu ovaj morat skinut ranije do 23 moram napravit ulje falit ce im sigurno jos da dozriju al nemam mogucnost da ih drzim vise al sam odlucio najmanju ujedno i najmladju cu veceras prorijedit pa da vidimo sta ce se desetit i tako cu ih zeznut sa prijevremenim skidanjem zato bolje sad eksperimentirat nego slijedeci koji moram odradit kako treba
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
NE rezi listove, momci su u pravu. Ja sam na mojim Bengovima skidao lisce svaki dan pomalo,
mozda posle 30 dana cvetanja, i rezultatu su manji hedovi i ne tako puni, lisce sluzi da skuplja energiju,
mozes samo da sklonis list u stranu da ne zakriva hed.

ps. ako ranije skidas mozes da smanjih svetlo na 11, 10 sati da ubrzaju proces cvetanja a kad ispiras mozes dadodas med
posto on ima secere koji ce poboljsati i urod a i ubrzati cvetanje al to vazi za zemlju za hidro nemam veze!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Skidaš listove , skidaš i grane .... Ali to se radi samo jednom u početku cvjetanja . Znači tamo oko 10-15 dana cvjetanja skineš sve grane i listove za koje misliš da neće uroditi kako treba . Tako preusmjeravaš hormone i energiju u glavne topove .Najčešća metoda pruninga je lolipop i preporučam ju svima .


A što se tiče skidanja samo listova . Nemoj skidati list ako nije sam spreman pasti ili ako nije značajno oštećen .


mario imaj na umu da rano skidanje biljke rezultira slabijom kvalitetom i kvantitetom ulja .
Večina kanabinoida , esec. ulja i terpena dozriju na samom kraju ...kada i biljka sama dozrije .

Znaći ako ih skineš prije nego budu gotove .... tvoje ulje neće dostići svoj maximum .

Ja sam na mojim Bengovima skidao lisce svaki dan pomalo,
mozda posle 30 dana cvetanja, i rezultatu su manji hedovi i ne tako puni

Sada znaš kako biljka izgleda na kraju kada joj pružaš batine svaki dan ....30 dana. :D
Stres je loša stvar i treba ju čim više izbjegavati .
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
42. dan 12/12

odustao sam od eksperimetiranja idemo dalje kao do sada, sinoc sam fluso biljke sa vodom ec 1.0 ph 5.5 + flora kleen 3ml/1l i pustio ih da se ocjede i ogladne do veceras nekih 25 h
sad sam oprao cijeli sistem i zamijenio vodu u koju sam stavio 120 ml flora micro 240 ml flora blom i 180 ml biobud na 60 l ec je 1.80 ph 5.5 jos sam prebacio svjetlo na super lumen pa da vidimo kako ce ici dalje a dovdje su stigle

http://s1072.beta.photobucket.com/user/canatonic/library/2 week of flowering/6 week
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nemoras nist mijenjat, samo tako nastavi... Biljke su mmmmm, :watchplant:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
mario339 je napisao(la):
42. dan 12/12

odustao sam od eksperimetiranja idemo dalje kao do sada, sinoc sam fluso biljke sa vodom ec 1.0 ph 5.5 + flora kleen 3ml/1l i pustio ih da se ocjede i ogladne do veceras nekih 25 h
sad sam oprao cijeli sistem i zamijenio vodu u koju sam stavio 120 ml flora micro 240 ml flora blom i 180 ml biobud na 60 l ec je 1.80 ph 5.5 jos sam prebacio svjetlo na super lumen pa da vidimo kako ce ici dalje a dovdje su stigle

6 week Photos by canatonic | Photobucket


al te hoce ko budalu samar

svaka pohvala!!!!!!
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nixa86 je napisao(la):
predobre su biljke samo se potrudi malo vece slike staviti jer fakat su premale,sretno mario !

probaj kliknut na tu malu i trebala bi se povecat i onda samo listas dalje ako nisam sta zaznuo opet!
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
definitivno moram da probam taj hydro grow :D predobro izgleda.
dacu ti rep+ sto si me motivisao, ali i zbog hedova lepih :D
srecno dalje bro :)
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
svaka cast..pratim ovo od pocetka i nisam bio siguran da ce to doc do kraja posto je prvi hidro..
medjutim dogurao si vec dovoljno daleko da se pospem pepelom i stisnem repchinu :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Hvala svima na rep + nisam ni ja mislio da ce tako ici al i nije tako tesko uz malo citanja i ekipu sa foruma moze i pocetniku poci za rukom al nije bas sve idealno u zadnja tri tjedna konstatno imam problem sa niskim ph (meni uvijek kontra od ostalih) e sad prvi problem je floramicro koja je za tvrdu vodu al to cu rijesit stize mi za koji dan ona za RO a drugi je sto moram stavljati vise od dupolo gnojiva od propisanog da bi dosao do ec 1.80 pa mi puno vise spusta ph od normalnog a ovaj tjedan sam primjetio da jos brze opada to bi moglo biti zbog biobud koji sam stavio ovaj tjedan i ph + koji koristim poprilicno povecava ec na cirka 40L vode stavim 1 ml ph+ i sa 1.80 skoci na 1.95 tko ako se ko odluci na hydro neka zna sta ga moze cekat uglavnom sve ostalo je ok

Pozdrav!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: howhighserbia

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
sve je super,samo probaj nekako drugacije da upload-das slike ne mogu da se otvore ili je to samo kod mene(vidim samo male slicice ne mogu da ih povecam)...rep+
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.