600W Hydro drip sistem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
79 dan 49 cvjetanja

jucer sam zamijenio vodu posljednji put sa gnojivom za nekih 7 dana idem sa Ripen i to bi trebalo biti gotovo barem dva kusa a disel cu vidjet kako ce reagirat jos ova dva tjedna pa cu vidjet hocu ga ostavljat samog da dozrijeva ili ce u sokovnik. Veceras sam skratio svjetlo za jedan sat tako da sad idem sa 11/13


http://s1072.photobucket.com/user/canatonic/embed/slideshow/0000/79
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.681
163
PREKRASNO!!!
poslikaj ih još i napravi postere hahahahahahahahahahaa ODLIČNE SU !!!!
...rec
i korjenje je ovaj put izašlo dole i isto si ga rezao (bez problema) ili sam nešto propustio??? :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ma da rezao sam bez problema jedino slijedeci put mijenjam saksije jer ove moje imaju i rupe sa strane i tu je najkriticnije jer dolazi svjetlo na njih a kad radim flusanje pa ih pustim da se ocjede tu se korijenje osusi i izgleda kao da bi moglo stvorit probleme al na srecu nije sve je proslo ok...ipak preporuka za saksije bez rupa sa strane puno urednije bi bilo i nebi se bespotrebno opterecivo sa tim sta bi bilo kad bi se zbilo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.681
163
BAŠ MELEM ZA OČI !!! ...bilo bi super(kad bi ti se dalo) da ih slikaš onako cijele-od saksijaako može s korjenom pa do vrha-samostalno....sory znam da davim i puno tražim ALI KAD SU TAKO LIJEPE i tvoj mi je hydro baš naj-naj :respect:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
87 dan 57 cvjetanja

sinoc sam ubacio novu vodu ovaj put sa Ripen i od sad pratim sa mikroskopom i cekam da dozriju pa ce da zavrse u kuhalu.Sto se tice curki napreduju svaka na svoj nacin al za sve ima zasto i kako al o tome cu kad zavrsim sa svime pa na miru napravim sazetak growa i sta sam sve naucio ovaj put..

Diseltonic samo lolipop...od pocetka je bila krzljava i ni sad nije bolja al za nju imam posebnu namjeru od nje cu pravit sokove jer ima tako lijep blagi vocni miris da cisto nemogu docekat da je procijedim sa mrkvicom i serviram uz dorucak :bale

toliko za veceras :wave:


http://s1072.photobucket.com/user/canatonic/embed/slideshow/0000/87
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.681
163
Curke lijepe debele i neka se još debljaju i maste!!! znači diesel ne ide u ulje???? reci po tvojoj procjeni na kojoj ima najviše finih vrhova -kush loli ili toping + loli ??? nevjerovatno kako se oporavila-e od onog žeščeg lolipopanja !!! :ridinghorse: :ridinghorse: :ridinghorse: Majci neka BOG da što prije ozdravljenje!!! Hydro majstore Mario stvarno si se izveštio hahahahahaaaahahaa i u grooowanju a i u fotkanju :respect: -reci jel se osjeti miris djevojaka-jel te pali hahhahahahaahaa-jel jak-fruity??? :smoke18: :smoke18: koliko do berbe po tvojoj cca.procjeni???...daj nam još slika prelijepe su :bale :watchplant: :watchplant: :bale
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.