600W Hydro drip sistem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
neznam kako je sa zemljom ali ako imas uvjete i sve dobro slozis hydro stvarno moze biti jednostavan i malo zahtjevan a ja jedva cekam da mi se neko pridruzi da mozemo razmijenjivat iskustva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
35 dan i 6 cvjetanja

danas izmjenjena voda i sad idemo sa punom dozom gnojiva ec 1.80 dva kusha su se zalaufala sa rastom dok disel se pati i nikako da krene. Voda mi dosad nije stvarala probleme i uspio sam ustabilit ph koji sad reguliram svakih 48h jedina zanimljiva stvar je da do ec 1.40 ph ima tendenciju rasta pa sam stimao na 5.8 i za 48h se popne na 6.2 od kad sam pojacao dozu gnojiva sad radim obrnuto jer sad se spusta, uglavnom mogu ga ostavit na dva dana i da sve ostane u ideali a ni tri mu nebi naskodilo sto nije lose jer mnogi nezele hydro zbog toga sto se prica da ga nesmijes ostavit jer sve upropastis za cas, moja mjerenja pokazuju drugacije.Ovih dana cu odradit lolipop jer mislim da su spremne pa da vidimo kako ce proci


VODA - RO 40L Obicna 10L + Tekuci mg 1ml Micro 95 Bloom 140 Gro 35ml EC 1.80 PH 5.8- 6.2 Temperatura vode 20-22 °C

TEMP/VLAGA 20-27 °C - 45-70 %

VISINA kush 50 cm disel 34 cm


http://s1072.photobucket.com/user/canatonic/embed/slideshow/0000/35
 
09.01.2013
32
13
0
41
Ljepo su se razgranale i zdrave su. jel to dizel koda malo zuti gore ili mi se cini na slici refleksija ?
PH je jos bolje ako skace s 5.5 na 6.X jer tako moze iskoristit veci spektar hrane nesto bolje koristi na 5.5 a nesto bolje na 6.0. PH RO vode nebi trebao skakati ni priblizno kao obicna voda jos ako je zatvoreno sa poklopcem ili slicno onda jos manje skace nego da je otvoreno. Inace takodjer koristim RO vodu. Jesi razmisljao da ne mjesas sa obicnom vodom uopce a umesto floramicro hard dodavas floramicro soft i calimagic (ca i mg od GHE).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
tester667 je napisao(la):
Ljepo su se razgranale i zdrave su. jel to dizel koda malo zuti gore ili mi se cini na slici refleksija ?
PH je jos bolje ako skace s 5.5 na 6.X jer tako moze iskoristit veci spektar hrane nesto bolje koristi na 5.5 a nesto bolje na 6.0. PH RO vode nebi trebao skakati ni priblizno kao obicna voda jos ako je zatvoreno sa poklopcem ili slicno onda jos manje skace nego da je otvoreno. Inace takodjer koristim RO vodu. Jesi razmisljao da ne mjesas sa obicnom vodom uopce a umesto floramicro hard dodavas floramicro soft i calimagic (ca i mg od GHE).
sve je uredu sa listom to je tako na slici a inace koristim floramicro sof samo je na onoj slici hard iz proslog growa a mijesam vodu zato sto mi daje stabilniji ph jer u cistoj RO vodi ima velike oksilacije sa par kapi se ekstremno smanji ili poveca zato koristim ovaj recep za vodu
u RO sipam obicnu do EC 0.04 + dodam mono magnezij do EC 0.05 i na to dodam gnojivo i jako sam zadovoljan kako ide do sada


malo sam se poigrao sa jednim kushom pa bi molio iskusnije da ocjene moj prvi lolipop


http://s1072.photobucket.com/user/canatonic/embed/slideshow/0000/lolipop
 
09.01.2013
32
13
0
41
Naravno, zasto bi mjenjao recept koji radi ;D
Ovu si rascupao fino, bit ce zanimljivo pratit kako ce napredovat dalje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Ja bih manje grana skinuo. Iako si u teoriji dobro odradio :) Eto jos jednog iskustva :) Btw hvala ti za info jos jednom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ma vidjet cemo sta je bolje sad sam odradio i topiranog samo na njemu sam ostavio malo vise da mogu usporedit na kraju. mislio sam da ce ju malo zakocit sa rastom na par dana ali nije izrasla je 7 cm u dva dana sad cekam da vidim kako ce nastavit sa cvjetanjem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Bome si ju fino skratio , ali ako ju misliš vegetirati još 20-30 dana napravo si točno kako treba , jedan čisti rez i gotovo , Nema razloga da ikada više radiš lolipop za vrijeme njenog života .
Ovo ce im sigurno biti veliki stres , ocekuj 3-5 dana stagnacije . Kada se oporave od amputacija ....nebo im je granica :)

Iskreno mislim da si dobro postupio skidanjem ovog broja grana u vegetciji , sada će preusmjeriti svu energiju i hormone rasta u glavne kole , samo kao što rekoh ...treba vremena da se oporave .

Sretno !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
jedino sto sam ja vec 10 dana u cvjetanju ali stagnacije barem sto se rasta tice nema raste 3 cm na dan a sad cemo vidit sta ce biti dalje, meni se svidja sto sam to uradio jer ono sto sam skinuo tesko bi doslo do svjetla a narast ce sigurno jos 30 cm tako da sam skidao nekom logikom sad cemo vidit kako ce ispast
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
41 dan 12 cvjetanja

upravo sam zavrsio sa kontrolom nije mi bilo lako ovaj tjedan nakon igre sa skaricama al na moju srecu curke nisu ni trepnule na skidanje. Prvu sam odradio prije 5 dana i lijepo se pokrila a druga je uradjena prije 3 dana njoj jos malo fali da se popuni sto se tice stagnacije nije je bilo bar ne u toj mjeri da je ja primjetim izrasle su 20 cm od nedjelje i izgleda da cu opet se natezat sa visinom i cudi me topirana jer je iste visine kao druga i prati je u stopu
Disel se pati jos uvijek al je uspio da procvjeta prije 2 dana pa ce biti nesto i od nje, ostalo sve sljaka vrlo dobro vlaga je idealna, voda me baca uvjek na razmisljane trazim nacin da ustabilim PH na 4 i vise dana i moram sutra da isprobam novi recep pa cu vidit dali sam na pravom putu, zasad sam na 3 dana.Sutra slijedi izmjena vode po novom receptu i pranje kompletnog sistem

Temp/Vlaga 20-26 C° 55-70%

Visina Kush 70 cm Disel 45 cm


http://s1072.photobucket.com/user/canatonic/embed/slideshow/0000/41

Pozdrav svima :pilot
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
mario doktore...nisam ti pozelio srecu sa novim growom...nije da ti treba sreca...ide to tebi ko po spagi
e to volim...citao covjek neko vrijeme forum...zasukao rukave i rasturio...svaka ti cast

al kako si krenuo...doci ces i do automatiziranog hydra...jos ces ti nama pisat tutorijale ;-)
zivio...svako dobro tebi i majci
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
hvala prijatelju srece nikad dosta od viska glava ne boli al bez vas i foruma ja bi se navlacio sa likovima sa ulice da obezbijedim mami lijek ovako sam
uspio napravit pravu stvar, uzgojio svoje steko vazno iskustvo i sibam dalje za primjer svim onima koji neznaju kako...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
mislio sam topiranjem rijesit problem visine i ocito da nisam uspio al sam nek me ljute ima da sklepam 2.5 m box pa da ih vidim onda :2flip:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and usrname
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.