70*80*120 hps250w ct Auto reg.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
DSCF2515.jpg
Evo cisto da otvorimo drugu stranu dnevnika jednom slikom.27. dan zivota 12 dana cvetanja jednom dobila pola doze crvene plantela a za sledece zalivanje se sprema full doza i to je za koji dan kad se dobro osusi zemlja.Idalje razmisljam da je preselim u vecu saksiju al nikako da prelomim.Stavio sam tri nove menke ovog puta fotoperiodne na klijanje i jedna od njih je jedina koja je bila na letosnjem mazaru pa cemo videti sta ce dalje biti.Spremam se i za oprasivanje ove cim se muska na terasi otvori u fulu a samo sto nije.Hteo sam malo da je lstiram al sam odustao,bice to i ovako dobro.
poz od zlog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
odradjeno presadjivanje cim je procitan post,kacim sliku preko postimagea jer ovo direktno mi javlja gresku,nesto kao velik je fajl pa kaze eror occured al nema veze,nadam se da nije bio veliki sok inace koren je popunio saksiju i taman krenuo da se uvrce al neces ga majci prebacen i dva a mozda cak i tri puta vecu saksiju u kojoj se baskario letos mazar

DSCF2517.jpg DSCF2518.jpg

pozz od zlog
 
Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Evo zli care prebacio sam ja. Ako nemas volje smanjivati slike na kompu, uploadas ih na postimage, pa ih downloadas od tamo i onda uploadas ovdje na forum ;) Inace, curica ti izgled prekrasno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Odem jutros da obidjem box i imam sta da vidim,one dve menkice sto nisam uspeo naklijati pa ih ipak zabio u saksijicu sa habanerom nikle obe.E sad ja za habaneru koristim zemlju od zavrsenog grova ,al sta je tu je.Jedna ce ostati u ovoj saksiji a ovu drugu moram nekako presaditi.Vidim da su i preostale dve fotoperiodne pustile klicu tako da me danas ceka malo akcije.
Habanerusa ih razljutila pozzz od zloG
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ipak sam obe presadio u potgraund i nisu ni osetile,u medjuvremenu je mazar ugledao svetlost dana,Nadam se jednoj zenki pa nju da oprasim al ako ne bude mislim da za 15 dana nece biti kasno ni ovu veliku negde sa strane malo da prcnem hahahaha
DSCF2534.jpg
Jos dve biljke treba da niknu i to ocekujem za dan dva.Ovo je ekipa sa leve strane DSCF2536.jpg
A evo i cela situacija pre paljenja lampe dok sve nije pozutelo. DSCF2537.jpg

poz od ZLOG
 
Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Da te neznam skupo bi te platio. Izgleda to fino kod tebe. Cisto. PS. Jedino sam opet ja slike moram prebaciti. ccc. Ajde, valjda ce sljedeci put biti bolje :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Taman kad sam cekao otvaranje jajca,malo bolje pogledam(a sumnjivo mi bilo vec al ko je jos muskog zagledao)pomirisim i shvatim da je hermic.
DSCF2546.jpg
DSCF2539.jpg
Imam u zamrzivacu polena od letos tako da nije neka steta jedino ne znam da je jos "ispravan".
poz od zlog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Danas palo ciscenje boxa,brisanje ct-a i lampe,zalivanje malih biljcica i nihovo priblizavanje lampi,sad su kao i vrh velike na 20cm od iste,hermic je morao biti ubiven(sto rece kristijan),papricice isto zalivene,juce su nikle i poslednje dve fotoperiodne reg. tako da smo sad na 3f.periodne/3auto stim sto se jedna auto vidi sta je a ostala ekipa ako bude jedna od ovih i jedna od onih zenska ja cu biti presrecan.Ustvari kako me je krenulo nek bude bar jos jedna zenska i ja presrecan.Velika je zalivena pre 5-6 dana i jos uvek nema potrebe za ponoviti.Ceo ovaj tekst da bi zabelezio kad su nikle ove dve al sta da vam radim ovo je moj dnevnik.
DSCF2560.jpg DSCF2561.jpg DSCF2565.jpg

poz od zlog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
45. dan zalivena posle ohoho dana i nahranjena punom dozom crvene plantele.Opet sam oribao box i CT pa reko aj malo da je islikam na dnevnom svetlu. DSCF2632.jpg DSCF2634.jpg DSCF2635.jpg DSCF2636.jpg DSCF2637.jpg DSCF2639.jpg
Ostatak ekipe,sem automatika,presadjen a na mazaru se przi lst nadam da nije uzalud.Evo i jedna slikica kakva je guzvaja vec sad
DSCF2641.jpg
tolko od mene za ovaj put,prilicno sam se zadihao na ovoj vrucincini
poooz od ZLOg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Boze Bizzzo pa zar nismo ovde svi sirokih ramena uskih kukova crne kose i zelenih ociju?Kakva zima kakve kile?
Uglavnom da ja ubelezim promene u boxu.Od sutra ujutru rezim svetla sam prebacio na 12/12 jer su regularke fotoperiodne prefurale drugu nedelju vegetacije a ne bih da se guzvaju u maloj saksiji a opet ne bih ni da bacam zemlju i maltretiram se sa presadjivanjem sa muskim biljkama.Veliki automatik koji sutra puni 50 dana je rasiren da moze lepo da se deblja,mazar koji je najstariji je i topiran i nahranjen zelenom plantelom a mali automatik je izbacen na terasu.Preostale dve fotoperiodne lepo napreduju i indenticno izgledaju sto mi se dopada.
evo malo i slika DSCF2646.jpg DSCF2643.jpg
mazzar DSCF2647.jpg

i sve zajedno bez male DSCF2648.jpg
poz od zlog
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Podigni i automata gore na stolicu neku. Steta da on stoji tako daleko od lampe. Inace, izgleda kao godzilla :D Plaši me :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra