70*80*120 hps250w ct Auto reg.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
71. dan
Ova velika u kockastoj saksiji i dalje me privlaci da skinem gornje hedove i dve trecine glavne grane,al bojim se stresa.Ti gornji hedovi su tvrdi i izgledaju kao da su puni semenki i suvi su na dodir.Cackao sam te kesice al nema semenki.Dok iz oprasene je cackanje iznedrilo prvu semenku.Znaci oprasivanje uspelo.
Evo nekoliko slika tih hedova od velike.






Donji spratovi grana pa s tim i cele biljke su jos uvek zeleni


Odlucio sam se za prihranjivanje novim djubrivom za mene, fitofertov humistart u formulaciji 4/12/5.To je neka kombinacija organskog i mineralnog djubriva plus jos stosta koje me privlaci vec duze vreme pa eto prilike da probam.Zalivanje je sinoc palo a danas izgleda ovako.




I za kraj box 71. dan odprilike

poz od ZLOg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Pocetak 74. dana, jos dve isprane ,pa sam na 4/5 sto se tice ispiranja.Oprasena desno,koja je samim tim sto ima semenke ispunila zadatak pa joj se nema sta zameriti.A levo je velika u maloj kojoj sam skinuo nekoliko vrhova ,sa sve glavnim, koji se nisu bas razvijali ,i ovaj donji deo se lepo udebljao.Da li bi se isto desilo da nisam ne znam ,uglavnom dobro je to.


Uglavnom cilj je sve blizi a meni se cini sve dalji.Mislim da ce jedna sigurno a mozda i dve sledece zalivanje biti posecene a ostale tri dobiti jos dozu vode pre sece sto bi bilo jos dvadeset dana ,brat bratu ,jahanja.

Poz od zloG
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
kako se bele one dve gore, mora da ima nesto white u genetici. cilj je sve blizi i samo strpljivo, odlicno ce to da bude obzirom na broj biljaka pod 250w
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ova jedna od poslednje dve isprane, sto nije oprasena,nije docekala da se osusi zemlja
75. dan

Dok su glavata i velika posle ispiranja dobile jos turu vode.Na velikoj sam poskidao zuto lisce a glavata prakticno i nema lisca,samo hedovina.Sa ove dve sam prezadovoljan.






U boxu je sada vec opustena atmosfera sto se tice prostora.

Poz od zloG
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Osamdeset i neki dan,ja bi rekao da je dosta bilo.Lampa je ugasena,tri su posecene,oprasena jos koji dan na terasu moze,povadio sam desetak semenki koje samo sto nisu ispale.To bi bilo to sto se tice biljki u ovom indor dnevniku.
Biljka u kockastoj velikoj saksiji,kojoj curi nesto iz hedova sa upaljacem su gornji koji vuku na narandzasto a sa sibicom i menkama oprasene donji nerazvijeni.I naravno placuci hedici:):)





Onda glavata
Velika
I oprasena na terasi
Poz od ZloG