70*80*120 hps250w ct Auto reg.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Mozda je zbog naslova il ko zna cega,al kod mene sve muskarci,3/3.Ovog dripca sam ostavio kao mozda nisam video dobro,ali..........neveerujjjem.A i ovu damu staru(ops proslo 12) 57 dana nije uredu slikati samu,bar ne ovaj put,koju sam ,uzgred budi receno, zalio posle 6-7 dana vodom plus malo ekobustera.Zute listove malo podsisao i opalio ohoho fotografia i na kraju odabrao 4 koje namerno stavljam cele,mozda otvorim trecu stranu dnevnika. DSCF2664.jpg DSCF2665.jpg DSCF2668.jpg DSCF2681.jpg
Plan je sledece zalivanje hrana i verovatno voda pa onda jedno ispirane i eto nas u 80. danu......ali ko zna........
poz od ZLOG.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
63. dan.Mislio sam da je vreme za zalivanje al saksija teska.Posto se nema nitsta,vrh je odsecen satro nesto mi ga kanda sprzila lampa a i bas zaklanja ove dole grane i totalno kvari sliku biljke,exspresno osusen i vec dva dana se degustira.Mogu reci da sam zadovoljan a u u isto vreme nesrecan sto nisu bile barem 3 a ocekovao sam 4 u malo manjim posudama, sto bi bilo taman.Pred paljenje svetla izneo sam je na terasu da malo poskidam suvisno lisce zbog strujanja vazduha,opalio nekoliko slika,zmirno mikroskopom,srkno kafu i vratio u box . DSCF2708.jpg DSCF2710.jpg DSCF2713.jpg DSCF2706.jpg DSCF2707.jpg
Na rezimu je 12/12 i dan je nocu,razmisljam da je malo pojacam terasom,dodam 5 sati dana al bojim se bubica pa ce verovatno uskoro pod noz,ja joj dajem jos jedno hmmmmm hmmmm maximum hmmmmm hmmmmm 12 dana a minimum hmmmm hmmmmm 5 dana .Tolko od mene.Poz od ZLog.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Pa da privodimo ovaj dnevik kraju.U sredu isprana i sad je iznosim danju a unosim nocu da se zemlja sto pre osusi,nabavljena kutija za susenje,pusikam po malo odgore redovno i dobar je rad,sutra je 70. dan tako da se odprilike u sredu ocekuje definitivan end.
poz od zlog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Pre ispiranja je nisam zalio 10+ dana i jos je mogla bez zalivanja.A kad sam je isprao dzaba sto je non stop lampa sunce zelmlja se skoro nista nije susila a dok sam degustiro biljku odgore nadole svakodnevno primetio i malo bele paucine tj pocetak budji,odlucio sam jednoglasno SECA.Nabavio sam kutiju,izbusio rupe za ventilaciju,rastego 3 strika i pokacio plodove rada svog.Evo nekoliko slicica za kraj pustolovine.
71. dan od nicanja
DSCF2720.jpg DSCF2721.jpg DSCF2722.jpg DSCF2723.jpg
poz od zloG.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Da se ne bi ponovila situacija,ovog puta sam krenuo sa malo vecim brojem menki. Iste biljke su u pitanju kao iz naslova s tim sto cu ovaj put krstiti strejn MESIIJA.Nikle su oko 15.01. i sest najlepsih je grupisano na sredju tacnicu i na prve simptome zenskosti presadjene su u ceriri vece(oko 12 litara) i dve manje(oko sest litara) saksije .Ucasama je bila florabela zuta a u saksijama potgraund h zemlja.Posto dve presadjene nisu pustale brke(naravno dve najvece) a bilo je u rezervi zenskih napravljena je zamena i to se sve desava izmedju 27.01. i 31.01. U medjuvremenu sam skontao da se u box moze nagurati jos jena manja saksija pa je to i uradjeno a na prozoru se nalazi jedan muski koji ce produziti vrstu.Tako da evo trenutne situacije .Rezim je 24/0 od starta i ne planiram nikakve treninge.Temperaturu i vlagu ne merim i koristicu plantelu crvenu sto znaci da do sad nisu hranjene .
poz od Zlog.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
D a se pribelezi.
Danaske poslednje dve prihranjene.Ova skroz desno do nas je oprasena.Nekako ih rasporedjujem da ne bude bas totalna guzva,uglavnom ko u disku je.Imam tri ogromne u vecim saksijama,jedna velika u manjoj,dve u manjim lepotice(tu je i ova trudnjaca) i jednu u vecoj koja malo kaska al ocekujem eksploziju.

28. dan poz od ZLOg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ima cili ,but jolokie koje sam uspeo ugurati od ukupno 11,ostale su na prozoru pa ce se malo menjati dok ne prebacim ih sve na terasu.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Uh kod mene se nista ne zna,ovo bi trebao da bude kraj ture sa vodom al u medjuvremenu su neke ozednele pa sam ih zalio sa plantelom i totalno sam se pogubio.
Ovo je najmanja ona sto je uletela mesto neopredeljene u manju saksiju,nije losa i dobila je vodu





A evo je situacija u boksu 40. dan mozda dva tri vise nisam siguran kad su krenule al to i nije toliko bitno imam mikroskop



moracu malo cesce beleziti u dnevnik radnje pa makar bio i dosadan ovako ne vredi totaalno sam pogubio dinamiku growa....bas cudno hahahaha
poz od zlOg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Najvisa je zalivena.Nisam bio siguran dal treba prihrana i odlucio sam se da joj treba doza plantele crvene.Malo se vrh nakrivio u vijanju svetla i prostora jer je takva situacija al i dalje uspevam nekako ugurati svi 7 komada,Hudini mi nije ravan.Sve su nakostresile listove i bore sa za svoje mesto pod suncem.Mozda im za koji dan i pomognem nikad se ne zna.Pokusavam direkt slike i smanjim ih al nece.Al zato je tu postimage








poz od ZLOg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
45-50. dan,nisam bas siguran al ionako su razliciti fenotipi,situacija alarmantna guzva
pa je prvo jedna izbacena(lstirana) em je u velikoj saksiji em se rasirila a i nekako ne puni hedove kao ostale i eto je u cosku
I meni je zao.

Druga po visini,ali ne i po lepoti zalivena vodom.Nisam bas bio siguran dal treba hrana,al cini mi se da ce ona najduze cvetati.Saksija je od desetak litara mozda malo vise.Ja prezadovoljan.

Velika u maloj saksiji malo rasirena i zalivena

Ovu sto sam izbacio posekao sam vrhove i slikao box bez nje




Pa slikao nju ostro oko ce primetiti hedice.
I zatvorio box .I meni je zao ali gde.
poz od ZLOg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
A jadnica kako čami sama ispred boxa
128fs4765852.gif
. Tužno :(
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Ljepo izgledaju steta za ovu malu. Po meni daj im po pola doze pa ces vidit kako reagiraju treba im sada hrane da pocnu pumpat hedove i one zute listove na dnu skidaj da ne trose hranu bezveze :):thumb:
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Najmanja, najmladja pa i najsladja,posebno jer je i oprasena jutros zalivena.Tri sam malo podsisao tj skinuo lisnu masu pa se lakse dise u boxu.


to je oprasena nadam se.

Situacija posle sisanja
Za sad je sve ok jedino sto neke slabo piju vodu hm bas mi zvuci poznato,al ne mari.
poz od zLoG