70*80*120 hps250w ct Auto reg.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Svaki dan,a ja vodim 50.,neka akcija.Pre podne sam ocistio CT

I konacno dolazimo do svrhe dnevnika.Pre 7 dana najveca je dobila hranu tako da ovog puta jedna puna doza vode.Usput je napravljena pretumbacija pa ona dolazi do vrata.....kasno je za te price spava mi se.



Sutra najverovatnije glavata dobija dozu hrane pa cu prezentovati guzvu na hiljadu nacina.
poz od zloG
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
U nedelju se desio prvi peh.Kabel od venta je negde izgubio kontakt,na vreme sam primetio srecom.Probao sam ga reanimirati(hahaha majstorcina matora)ali nije uspelo.Sklonio sam vrata i nocu radi tako plus sam i lampu podigao a ujutru u sedam gasim lampu i zatvaram vrata.Ali da ne zurim.Odradio sam hranjenje glavate,posle deset dana,plantelom crvenom.Mislim da ide jos jedno ispiranje i kraj.

Ventilator je bio VKO 1 FI 100.U ponedeljak sam narucio iz "one" prodavnice u BG cevni ventilator Fi 100 i ocekivao sam ga danas al nije stiglo.Racunam da je sutra tu i da ce odraditi ovih 20-tak dana.Vidim da su neki mak trade ,uglavnom, voleo bih ponovo nabaviti VKO pa ako neko ima informacije o istom nek kaze slobodno.
Evo za kraj nekoliko slicica novog rasporeda pedeset i neki dan.





poz od zloG
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Od ove dve,druga i velika u maloj,sam ocekivao veci napredak tj debljanje hedova.Na redu je plantela crvena tako da mozda je to razlog malog stagniranja, pa krene explozija,ipak je tek 55. dan.Vent stigao juce i namesten a lampa spustena.Planirao sam malo da im dam mraka al me je ovo kisno vreme pokolebalo.Nastavljam 24/0.Skinuo sam i po koji listic i to je to za danas.

druga
velika u maloj

raspored
poz od ZLOg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ova predhodno zalivena, takozvana, velika u maloj ,je nekako glavni vrh imala mutiran.List je krenuo iz njega i zaustavio se rast.Kao i u svakom growu Zli mora naci razlog za

sTA RECI,RAD ODLICAN NAZALOST IZGLEDA SAM OPRASIO MALO VISE OD JEDNE,NISAM TREBAO VRACATI oprasenu u box al nema veze ,znam koji je polen.Uglavnom je sad velika u maloj zaduzena za cekanje ostalih tj Zli je brsti svakodnevno hahahaha i super mi je.
Danas je 59. dan i najveca je ozednela , razmisljao sam dal da ispiram il da nahranim kao sto je po redu,posegnuo za mikroskopom,pogledao veliku u maloj i odlucio da nahranim.Nema jos crvenih trihoma.Najveca mi je inace medju tri najbolje biljke sto sam ikad imao.






poz od ZLOG
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Dan 60.

Glavata zalivena,i njoj je bila ista prica,razmisljao sam dal da isperem al ipak cu sacekati jos jedan krug.


Oprasena je najmanja i najnezrelija,nju sam nahranio crvenom plantelom i nem pojma dal ima semenki.Do sad mi je vise licilo da nema ali sacekacu nije greda.


Jos uvek nema braonskih.Po mom nekom proracunu nece pre 70-og dana.Za 4 sigurno sledeci krug ispiranje a za dve ce vidim.Dao sam im od juce dva sata mraka ne znam ni sam zasto.Nemam termometar ni vlagometar u boxu ,al kontam ta dva sata ne mogu puno poremetiti mikroklimu.
poz od zlog
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Nešto mi previše to oprašuješ....da nebi trebala papigica za ljubimca :)
Da dnevnik je stvarno super bez spama,ali morat ćemo ipak malo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
DSCF3534.jpg
ovo je stanje pre sedam dana i odlucio sam da joj poskidam vecinu lisca i malo rastegnem.To sam odradio sinoc.Danas sutra je trebam zaliti voda i verovatno slavol.Nadam se malo jacim debljim vecim hedovima.evo slika pa cu lakse videti razliku za desetak dana.



poz od ZLOG
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Obe do nas(dva razocarenja za sad) su zalivene voda plus slavol.Manjoj sam skinuo gornje hedove i razmisljam i ovoj velikoj da uradim isto.Donji deo biljki pusta nove pistile i nekako mi ima potencijala za debljanje dok su vrhovi vecine grana nekako stali sa razvojem.I dalje sumnjam da je doslo do oprasivanja.
64. dan odprilike mozda koji dan plus situacija





Trihomi se prate nema jos uvek crvenih,strpljenje me napusta i tako to......
poz od ZLog
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Jutros gledam nenormalnu,65. dan malte ne nema grane,hedovi rastu iz stabla i pice jedan u drugi, sto mi nekako mirise na budj iz iskustva.Izvadim je napolje da malo napravim novi raspored u boxu.Zapalim buxnu.Gledam je.Uzmem makaze i ne vratim je u box.Posecena je.







Pocelo je
poz od ZLOG
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Dve do nas,glavata i velika,sinoc isprane.Iako jos uvek nema braonskih,crvenakastih i tako te nijanse trihoma,nema se sta cekati.Od nenormalne pop corn hedici lepo rade al dzaba joj.Zbog nje sam lstiranu izbacio,glavatoj je zapala manja saksija u direktnom duelu....nemam lepe reci........dobro,moram priznati bolje je nego samo lepo radi al malo je dala.Po mom odokativnom sacovanju ako bude 20 gramica suve kvalitetne hedovine da se sutam u bulju hahahahaha plafon.Jos kad se setim lstirana i vidim joj slike u dnevniku,pogledam glavatu koja je vrhunska i pomislim kakva bi bila u saksiji nenormalne ... slosi mi se.Al dobro,nije mi prvi put da pogresno procenjujem.Nek ostane na tome.Da se vratimo sustini.67. dan cirka,posle sinocnjeg ispiranja sa ostatkom ekipe situacija sledeca







poz od ZLOg
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
71. dan
Ova velika u kockastoj saksiji i dalje me privlaci da skinem gornje hedove i dve trecine glavne grane,al bojim se stresa.Ti gornji hedovi su tvrdi i izgledaju kao da su puni semenki i suvi su na dodir.Cackao sam te kesice al nema semenki.Dok iz oprasene je cackanje iznedrilo prvu semenku.Znaci oprasivanje uspelo.
Evo nekoliko slika tih hedova od velike.






Donji spratovi grana pa s tim i cele biljke su jos uvek zeleni


Odlucio sam se za prihranjivanje novim djubrivom za mene, fitofertov humistart u formulaciji 4/12/5.To je neka kombinacija organskog i mineralnog djubriva plus jos stosta koje me privlaci vec duze vreme pa eto prilike da probam.Zalivanje je sinoc palo a danas izgleda ovako.




I za kraj box 71. dan odprilike

poz od ZLOg