9.5 marijuana marsh 2009 zagreb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
rasta-zg je napisao(la):
1:Ne kuzim se u politiku pa pa nemam pojma

2.Mars je prijavljen i bit ce murija

3.Pocinje se skupljat od 17 na Trgu
:costumed-smiley-027
tako da nije pametno nista nosit za pusit sa sobom,radje zapalite prije :)
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
a ekipa kaj brijete jer nam murija sprema pusku kakvu,,mislim na represivno pretrazivanje i tak te sprehe..'???a
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Ma kakvi nosit,zapalit prije i to je to,al sumljam bas da ce nas kolektivno pretrazit mislim da ce nas bit puno vise neg njih :icon_lol:
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
ljepo je cuti da ce doci ekipe :)
Pa da se sastanemo svi:D mali meeting :D
Sto se tice murje nevjerujem da ce radit neki kolektivni pretres jer nisu u mogucnosti to napravit, a i samim time sto je marsh prijavljen policiji manje ce sumnje imat :)
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
sumnjam da će biti pretresa, ali neki biser koji zapali usred povorke će biti laka meta za murjake.
nadam se da takvih neće biti (puno) :D
ako se hoćete razvaliti, upotrijebite kulinarsko umijeće i napravite maslac ili neko drugo fino jelo s travom :D
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ja danas staroj "natuknem" da je mars tad i da bi mogao ic. . .
a ona meni, sine moj, meni je tebe zao, ti si poremecen. . . bolestan si, a sta je najgore, i tvoja djeca ce bit bolesna. . .

posvadili se, i oso u sobu
 
11.04.2009
26
0
0
38
Ja, nažalost nisam u prilici doči... :(

Ali se nadam da čete Vi koji čete marširati uspjeti pridonijeti promjeni... na bolje naravno!
Tako da ču Vas pratiti preko tlevizije i sigurnosnih kamera...:icon_lol:


orbit:
U potpunosti te razumijem, i sam doživljavam takve situacije do moje drage majke, ali nismo mi krivi što živimo okruženi ljudima koji svojim razmišljanjem spadaju u srednji vjek.
Redovito mi se dešava da se u bilo kojem kontekstu pojavi ta tema, koja je meni prirodna i normalna kao i razgovor o vremenu ili filmovima i književnosti, a isti tren sa druge strane (majčine) nailazim na zgražanje i prezir...
Jako često me to rastuži, no i dalje nisam izgubio nadu, te joj i dalje svaki put pokušavam objasniti motive i ukloniti predrasude... :icon_biggrin:

no, zasad bez puno uspjeha... :icon_rolleyes:
 
02.06.2008
7
0
0
36
Nadam se bar da će se skupiti dosta mase, ja dolazim i povest ću što više frendova...
I nadam se najboljem rezultatu, naravno.
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
orbit je napisao(la):
Ja danas staroj "natuknem" da je mars tad i da bi mogao ic. . .
a ona meni, sine moj, meni je tebe zao, ti si poremecen. . . bolestan si, a sta je najgore, i tvoja djeca ce bit bolesna. . .
hahhahaaaaa...sorry al fakat je smiješno
:rofl:
možda svratim.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Nemojte da Mars prode bez galerije slika, neka netko postavi barem nekoliko, trebala sam i ja ici na mars ovdje, ali sve zajeba jebena svinjska gripa, toliko sam se veselila a sad qrac mi :icon_sad:
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
Eva Rain je napisao(la):
trebala sam i ja ici na mars ovdje, ali sve zajeba jebena svinjska gripa
kaj i na Marsu ima svinjske gripe?

mars2.jpg
worry-about-swine-flu_1.jpg
 
03.05.2009
3
0
0
33
ej ljudi ,ja sam se taman prijavio ovdje i neznam jel o ovom vec pricano i te seme ,ali zar nebi trebali probat organizirat neku udrugu ,,mislim po prospisima ,da smo prijavljeni i tako,da odredimo celnika grupe ili par ljudi koji ce bit glasnogovornici grupe ,voditelji bolje receno ,jer ovako samo tumaramo u mraku,treba se nesto vise poduzet ,da slobodno hodamo a ne da nas osudjuju jer konzumiramo ovu biljcicu.ako ovaj mars uspije treba poceti organizirati po jedan u svim vecim gradovima jer sigurno i u njima ima onih koji podrzavaju cilj samo nisu u mogucnosti prisutvovati ovom marsu..iman jos ideja ko se ove svide nekome ,pa da malo aktivnije raspravimo o cjelokupnoj situaciji

postanite slobodni