Afghan kush

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Vozdra,
evo lagano krećem sa pripremama za out. Uzeo sam četiri klona od indora (Afghan kush, fem, WOS) i planiram tri automatica Afghan Kush Rydera.

-Box je improvizacija PC midi kućišta i dvije 23W CFL crvenog spektra 2700K (nisam našao plave).

-Klonovi su uzeti 30.03. i za sada su pod jednom CFL. Našao sam Rooting prašak od Plantelle kod staraca, neznam starost niti cijenu itd. Kamenu vunu sam također imao doma (industrijska za izolaciju kuće). Natopio sam je jedan dan u vodu nisam poštelavo PH (preporučen PH 6,0) . Temperatura 25°, vlaga nepoznata. Špricam tri puta dnevno s vlažilicom od nekog sredstva za prozore prethodno dobro opran i imam ispod glinene kuglice za drenažu te sam i njih natopio.

-Lokaciju sam našao međutim još nisam pripremio rupe, moram vidjet kolko će mi klonova uspit a i lagano čitam literaturu pa krećem i s tim. Planiram 01.05. presađivanje van. Do tada će klonovi bit u boxu i nadam se da se neće jako izdužit zbog 2x23W CFL možda padne i neko topiranje u boxu.

-od gnojiva imam Plantellu univerzal 7-5-6 (nije idealno ali i to sam imao doma) te Hesii bloom i P+.

Slike: