AK 47 and Northern Light - autoflower - indoor By Orbit 2nd try

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
spajz, ostava, tavan, podrum, zemunica, kartonska kutija od frizidera... aj malo improvizacija ako bas nameravas zamraciti :)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pa nije da namjeravam, ali jednostavno, izgleda da ne bude toliko dobro ako ne zamracim...

spajz nemam
ostava nemam
tavan nemam
podrum nemam
zemunica nemam
kartonska kutija od frizidera... neznam gdje bi nabavio ... pogledati cu malo..
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Kolega evo ja imam box spreman baš za takve stvari i iz kolegijalnosti ću ti ih smjestiti tj. bit će ko u hotelu A+ kategorije i bez naknada ćak koliko god treba:dada:bale
A ako misliš da box nije dovoljan imam i špajzu/ostavu:hehe: svaka čast za biljoze:thumb:
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Hvala ti Snjezo na ponudi, ipak cu je svoju curicu drzati na oku :)

Ma vec sam jaaaako nestrpljiv, i stvarno se veselim, napokon da ja svoju biljcicu uzgojim, da od***** one smradove od dilera koji mlate pare samo tako, kao sto sam rekao, nisam neki veliki pusac, ali jako me veseli sto cu ovo ljeto, pusiti samo svoje :)

Sada sam gledao kristale, cini se kao da ih je vecina mutnih..nadam se da ce to skoro :)

Do nedjelje ju rezem, pa makar se u vegetaciju vratila :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
izbaci negde privremeno stvari iz garderobera pa stavi unutra na dan~dva, ako i dalje hoces zamracivanje... to nadam se imas ;) eventualno prostor ispod sudopera (ja sam tamo odradio ceo grow:)...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
.....ili jos bolje....stavis da vise bilo di, samo da nije na direktnom suncu?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
šta gurnuo? u mrak? jel ti treba neko skrovito mjesto da sakriješ od ukućana ili je to nebitno?
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
PowerSeed je napisao(la):
izbaci negde privremeno stvari iz garderobera pa stavi unutra na dan~dva, ako i dalje hoces zamracivanje... to nadam se imas ;) eventualno prostor ispod sudopera (ja sam tamo odradio ceo grow:)...


Neznam kume gdje ti peres posudje, ali meni je biljka s teglom 110 cm... :p
Garderobu, nemam, ormari u kojima mi je roba, oni su 60 visine, okolo po sobi...


sanjalice, sada je u boxu, pomalo je tijesan, jer je unutra i NL... neznam kako bih jos i kutiju nagurao unutra..

kali, nije problem sa susenjem, nego sa zadnja 2 dana u mraku.. susiti cu je u kartonskoj kutiji sa rupama na balkonu..

metal, gurnuo, da, u mrak :)

nije bed za ukucane, upoznala je majku :)

nesto cu smisliti, na kraju krajeva, valjda nece ubijati ljude ako je ne gurnem zadnja 2 dana u mrak :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pa ako baš ne možeš, ne moraš je staviti u mrak. neće nitko umrijeti od toga, samo bi dalo "ono nešto" okusu, tj. pročistilo bi ga...

kako god bilo, uz dobar curing nakon sušenja ona će i dalje imati fenomenalan okus (ako napraviš dobar flush prije berbe)...
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Jedna od danas, u usporedbi je s upaljacem...

Bas me zanima kolki bu taj vrh kada se osusi :)

 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Nadam se da je tvoja majka prihvatila svoju "snahu" ;)

Dobar ti je kifić , bit će to za prste polizat vjeruj mi :dada
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Miovutra, prihvatila je, samo kenja kako smrdi..
ps. Avatar ti je za svasta polizat... jedna od boljih fotki online :)

I evo, jedna fotka od danas, da vidite kako izgleda :)

Trihonomi su pod mikroskopom mutni, tako sutra najvjerojatnije ide pod noz :)

 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Offt: Hehe fala na pohvali ;) ,ma na sljedećem growu samo zvekni 2-3 mirisna auto borića na nju pa će bit sve 5 s mamom ;)
Potpisujem Power-ov post ;) uživaj!
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Drugovi, dosao je i TAJ dan :)

Capnuo sam je napokon, svi trihomoni su bili mutni, tu i tamo koji smedji..

Sve skupa, ovako otrimano, ima 260 gr... koliko ce biti nakon susenja, vidjet cemo ;)

Male vrhove, koji su bili velicine palca, sam pobacao skupa s trimingom u alkohol, sutra-prekosutra cu to isparit pa cemo vidjeti sto cemo dobiti :)




Evo, kako to sada izgleda..


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.