AK 47 and Northern Light - autoflower - indoor By Orbit 2nd try

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Evo ti jedan rep+ za uspjesno zavrsen grow... I za biljku i za grame... :)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Hvala na rep+ :)

Sada ostaje jos LST-iran NL... njemu ce trebati jos cca mj dana..

Ak je na susenju u kucistu od kompa na balkonu s upaljenim napajanjem, dovoljno da "mijenja" zrak u kucistu.. tako ce biti ja mislim narednih 10ak dana..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Huhu najs najs :)

Jel to ona koju si gnojio prije flusha? Ak je, ocekujem detaljan smoke report, bas me zanima okus.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
perfektno burki....pa otprilike od 60 do 70 grama suhoga na ti brojku od 260 mokroga iztrimanoga (za vjevericu ;) ).....sve čestitke ;)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Hvala Vam svima na rep+, i da, to je ta koju sam gnojio prije flusha, smoke report pravi ce biti taman kada NL bude gotov, racunam 10ak dana susenja i oko 20 dana curanja u teglici..

Za veceras sam ostavio jedan vrh, okacio sam ga na izlaz toplog zraka od cool tube-a, ali taj nece biti relevantan ..
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Evo, samo da se javim..

Jedan vrh je zavrsio u mikrovalnoj...malo brzog susenja..

BOZE... znaci, kako je jos svjez, nema ni mirisa, ni okusa.. kada zapalis, jedno 10-15 minuta NISTA.. onda pocinje susenje ustiju i lagani smile .. reci cu Vam samo ovo... znate ono kada ste poceli pusiti...pa kada Vas copi smijalica, pricalica itd... e TO se meni desilo, a i trojici frendova..nesto prekrasno... drzi 2-3 sata i pusti... ja sam prezadovoljan :)


Sada dalje, kako kisa pada od ned bez prestanka, tako se vrhovi nisu posusili nimalo, ostavio sam to da se susi u stroj za susenje voca, na najslabiju temperaturu, nemam drugog izbora..

Nl, danas joj je 62 dan, ali je tek na pocetku cvjetanja, trebati ce joj jos barem mjesec dana, danas cu je pognojiti prvi put..


Edit: jedna fotka NL..

 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ma nije cak nestrpljivost, nego je vlaga vani toliko velika, da sam se poceo brinuti da ne popljesnive...zato sam isao na to..

Kako Vam NL izgleda ?

Uzasno je spor, izgleda kao da je tek mj dana star a ne 2...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
orbit je napisao(la):
...Kako Vam NL izgleda ?

Uzasno je spor, izgleda kao da je tek mj dana star a ne 2...

sta ti je, pa vidi kolika biljka, ti si to krenuo po navici da kukas pa da ti ispadne kao ak ;)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
PowerSeed je napisao(la):
sta ti je, pa vidi kolika biljka, ti si to krenuo po navici da kukas pa da ti ispadne kao ak ;)


Ma nisam krenuo kukat, nego su vrhovi dosta tanki i slabasni, ak je u to doba bio dosta "jaci"
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
izgleda malo sporo za toliko dana svakako,skidaj žuto i suho lišće obavezno,budi strpljiv i sačekaj ima tu još puno da se napuni hedova,to meni izgleda ko neki 2-3 tjedan cvjetanja kod rydera!
Sretno
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Ma sve će bit 5 samo im daj fudare da se popune i nabreknu i da vidiš fešte ;)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Da se javim..

Mali foto update NL-a..

AK je posusen, cura se, ali od mirisa NISTA... cudno..

Foto:





Pognojena je prosli utorak, bas joj je godilo, vrhovi su poludili, gnojit cu je ponovno sutra, i onda moozda jos jednom za 7 dana, vidjet cu kako ce se ponasati.. nadam se da ce biti gotova za mj dana, jer imam toliko vremena..

Savjeti, kritike, dobrodosli..
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pozdrav ljudi, NL je danas pognojen zadnji put, krajem tjedna cu je flushat i onda do kraja samo voda i med..

Problem imam, prvo cu odgovoriti na pitanje postavljeno od nekoga (neznam koga) a to je kakav je miris u odnosu na AK... ne cini mi se puno slabiji, tako da za stealth grow bez filtera, definitivno nije..

Kako je stara pocela uzasno kenjat oko toga da joj smrdi, morati cu to izbaciti van u vrt da tamo odradi do kraja, koliko je to dobro, odnosno lose ?

hvala

Da vidite kako izgleda u boxu:




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.