AK 47 and Northern Light - autoflower - indoor By Orbit 2nd try

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Flushao sam je danas s 35l vode, nadam se da ce pomoci... gnojio sam jer sam se skenjao da ce kihnut kroz 10 dana...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
sad si zbunio i sebe i nas, ne znaš više ni sam kako ćeš...

pa pognojiš, pa flush, pa crkava, samo strka...

trebao si slušati samo jednu osobu ili nikoga.

pošto si je planirao ubiti za 2 tjedna, trebalo je sada pognojiti, kao što i jesi, i onda za tjedan dana flushati (kao što si i danas :D), i onda tjedan dana ništa ne zalijevati i to bi bilo to...
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
metalmaniac je napisao(la):
sad si zbunio i sebe i nas, ne znaš više ni sam kako ćeš...

pa pognojiš, pa flush, pa crkava, samo strka...

trebao si slušati samo jednu osobu ili nikoga.

pošto si je planirao ubiti za 2 tjedna, trebalo je sada pognojiti, kao što i jesi, i onda za tjedan dana flushati (kao što si i danas :D), i onda tjedan dana ništa ne zalijevati i to bi bilo to...

Da, u pravu si, stvarno bi zelio sve najbolje za biljku, pa vise neznam koga bi slusao i kako.. s NL ce biti drugacije..

U buduce cu ici drugacije, jbg, neiskusan sam..

Znaci, dali savjetujete da je sada jos do nedjelje npr zalijevam normalno, i onda nakon toga do slijedece nedjelje nista, i onda da je capnem, dali bi tako trebalo ? (nadam se da sam dobro skuzio)

Nl jos nije gnojena, sada je stara vec oko 50 dana, uskoro ce je trebati gnojiti, dali da umjesto ovog Cvjeta kupim onaj Hesi Bloom Complex (mislim da se tako zove) i da je s time gnojim.. i da, kada krenem, dali da je gnojim svaki dan ? ili kako vec ?

Pokusavao sam citati i traziti, ali mi je sve to dosta zbunjujuce, nista nisam skuzio..

Zadnje sto mislim da sam skuzio je to da; Kada je jednom pocnem gnojiti, da je zalijevam svaki dan s punom dozom otopine, i onda nakon npr 7 dana, napravim flush... hm ?

Oprostite sto imam toliko (za vas mozda trivijalnih) pitanja, ali meni su nocna mora,

I hvala na strpljenju i razumjevanju ;)
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
samo se opusti.... :) ...i ja tako...neki dan nisam dva dana spavao kad mi se pokazao problem s kalcijem... :) ...vidjet ćeš s vremenom i iskustvom kad će ju trebat gnoji....sve će ti biljka reć :) ...samo treba iskustva i vremena...ne brini se neće ona umrijet dok ju ne capneš :)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

orbit@
Biljka-e izgledaju super. Kazes da isprao i skidas za 10 do 14 dana. Jos uvek imaju dobru zelenu boju.
Na tvome mestu kada se osusi zemlja posle ispiranja dobro zalio sa melasom ( 1 mala kasika na 2 l vode ) i PH 6,5 namestio. Ako ti i zuti brzo nece joj nista biti jer izvlaci iz listova sto je jako dobro jer manje ce se osecati na hranu. I posle jos 2-3 puta samo vodom 6,5 PH ( mozda jos jednom melasu ) i to je to.
Vrh je izbeljen jacinom ( blizinom ) svetla ( imao i jednom i popusio ga kao i ostale ) i nista mu nefali.
I neumiru ti biljke nego su usle u zadnju fazu zivota. To je normalno. Ja ih toliko malo hranim da je na kraju svaki veci list zut ( sta bi onda za moju rekao da je odavno crkla ).

Samo opusteno mikroskop u ruke i uzivanje.

Sretno dalje.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pa dobro, ali gdje da nabavim gusti smedji secer, nerafinirani ?
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Nus produkt od prerade secerne trske.
Mnogi koriste za pravljenje kolaca.
Ima ga u obicnim prodavnicama, posluga.
Smesa gusta kao med braon boje.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Na 2 lit vode dodaš 2 čajne žlićice meda odlićna stvar i možeš to upotrijebiti umjesto melase, ako slučajno nenađeš meda imaš sigurno.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Tako ce i biti, sutra...

Nego, evo jedne za snjezanu, pusti joj, sigurno ce joj popravit raspolozenje ..

Malo je OT, i nemojte me popljuvat.... hvala :)

[video=youtube;K4sUHBiwMFs]http://www.youtube.com/watch?v=K4sUHBiwMFs[/video]
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Med mozes slobodno, i ja se spremam ovih dana poslednje zalivanje za medom i ondak obicna voda do kraja.
Super budu biljke
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pozdrav ekipa, danas mi je stigao mikroskop, i uzeo sam malo bolji fotic od frenda, tako da evo par makro fotki...

Gledajuci s mikroskopom, trihonomi (valjda ispravno govorim) su vecinom prozirni ali ima i mutnih.., u planu mi je pricekati da dodje koji smedji, i onda ide cap-cap... :)

Danas navecer cu je zaliti s vodom+med, i onda jos zalijevanje sutra i prekosutra i nema vise, nadam se da cu je oko nedjelje capnuti.. (sve ovisi o boji trihonoma)

Slike:

















 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
kad skines i kada te zakuca za krevet, zaboravices sve probleme koje si imao u ovom grow-u, premesteno drug ;) stata sto fotke nisu vece rezolucije
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Evo par komada za Powera ;)












I da, sada sam odrezao jedan listic s vrha, mali, velicine cetvrtine nokta na malom prstu.. pogledao ga pod mikroskopom, nasao smedje trihonome, znaci na 10 mutnih i prozirnih, jedan smedji.. bojim se da ne pretjeram, koliko bi to jos moglo stajati ?

Zelim bas high..nadam se da su fotke zadovoljavajuce :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
glavni top ti se razbudio, vidi koja kolekcija mladih pistila na vrhu, ako budes jos malo strpljiv imaces odlican balvan, kad na 10 mutnih budes imao desetak smedjih, onda je tvoj ;)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Pa tako i cekam, da budu mutni i smedji, samo da nema prozirnih...
Koliko je vremenski potrebno da iz prozirnog predje u mutni i iz mutnog u smedji ? ako znas slucajno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.