Aktivni ugljen u spužva obliku?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
219
377
63
Evo još par slika boxa.
Vidim da ovaj tvoj ormarić ima gore ladicu
Ako malo preurediš boks , tj. Izvadiš ili izrežeš tu dasku na kojoj ti je sada zakačen reflektor i zakačiš ga gore dobijaš još 15-20 cm visine
Ladicu izvadiš i ostaviš samo prednju stranu da pokrije rupu

Slavol Žižek

deda plantelija
28.11.2018
768
1.738
163
ovo bi ti možda moglo raditi u kombinaciji s kakvim boljim tj. jačim kupaonskim ventićem

a ima i ovo:

Poslednja izmena:
OP
OP
Karban
04.04.2014
33
19
8
Mars
IMG_20200711_200932.jpg
evo slažem novi. Gore je kupaonski ventilator na koji ću kasnije spojit diy carbon filter. Dolje je jedan ventilator od procesora.. Nadam se da će ovaj gore bit dovoljno jak da stvori lagani podlak.. Još mi fali reflektirajuća folija i naručio sam onaj temp i humidity controller pa ću probat automatizirat malo.. Šta kažete?

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
603
1.831
163
39
Ovo vec lici pomalo na box. Onaj pc vent sta radi,duva po biljci? Ne treba ti rupa iza njega,ulazi svetlo,ne sme da ulazi svetlo kada je mrak unutra. Ne zaludjuj se sa automatizacijom,nauci da izguras do kraja pa ces usput nauciti sta treba,citaj ovde ima svega sta ti treba,svi smo probali sve i svasta pomocice ti svako,samo polako....

OP
OP
Karban
04.04.2014
33
19
8
Mars
Ovo vec lici pomalo na box. Onaj pc vent sta radi,duva po biljci? Ne treba ti rupa iza njega,ulazi svetlo,ne sme da ulazi svetlo kada je mrak unutra. Ne zaludjuj se sa automatizacijom,nauci da izguras do kraja pa ces usput nauciti sta treba,citaj ovde ima svega sta ti treba,svi smo probali sve i svasta pomocice ti svako,samo polako....
To je aktivni intake da, upuhuje svjež zrak. A imam jedan drugi vent unutra kaj puse po njoj isto. Auto je unutra pa mislim da je ne smeta to malo kaj ulazi svjetlo.. U biti raste ko luda. Easy bud je u tjedan dana narasto neopisivo puno. Posadio sam ga prije jedno dva tjedna malo više, i već ima pistile I mirisi lagano. Iskreno van sebe sam haha

Sjaj očiju

Džohusafet & Rumpelstiltskin
27.11.2015
416
1.898
143
Ne sećam se da sam viđ'o slike biljke po galeriji. Voleo bih da vidim razvoj i rast pod tom rasvetom.

Sjaj očiju

Džohusafet & Rumpelstiltskin
27.11.2015
416
1.898
143
Posadio sam ga prije jedno dva tjedna malo više
Raste to ok ali sigurno ima više od gore navedenog. Najranije je mogla izaći oko 20.07. bar prema prvoj fotki. A šta traže dve biljke u istom potu???
Edit: čini mi se da vidim i treću u istom potu!!!
Edit2: na prvoj fotki od 27.07. se vide kompletno formirana dva sprata i početak trećeg a za takav razvoj treba minimum 7 dana, nikako manje.
@Karban ne možeš ti brisati dupli post, to rade moderatori, tvoje je samo da pritisneš “report“ u levom donjem uglu i navedeš razlog prijave ( dupli post, neprimeren sadržaj, vređanje, itd...).

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo
OP
OP
Karban
04.04.2014
33
19
8
Mars
Raste to ok ali sigurno ima više od gore navedenog. Najranije je mogla izaći oko 20.07. bar prema prvoj fotki. A šta traže dve biljke u istom potu???
Edit: čini mi se da vidim i treću u istom potu!!!
Nema vjeruj mi. Kad sam otišao na more je bila kao na ovoj slici di je malo veća. I kad sam se vratio sa mora nakon tjedan dana sam osto paf. Bila je 4 puta veća . A ovo u malenom potu je carolina reaper, najljući chilli. Sad su malo narasle pa ću ih presadit pojedinačno.

OP
OP
Karban
04.04.2014
33
19
8
Mars
Neznam kako obrisati dupli post pa pišem ovo umjesto njega

Poslednja izmena:

Igorče

Aktivan Član
14.04.2016
603
1.831
163
39
Bro,taj vent koji ti je u dnu,on treba da je u visini vrhova,da duva po biljci i da je klati,mozes i vise ventova,ili veci neki,a za ubacivanje vazduha ti nije neophodan,mada ostavi sad tako jer in duva po vrhovima. Ta folija je bas zguzvana,probaj da je ispeglas.

OP
OP
Karban
04.04.2014
33
19
8
Mars
Bro,taj vent koji ti je u dnu,on treba da je u visini vrhova,da duva po biljci i da je klati,mozes i vise ventova,ili veci neki,a za ubacivanje vazduha ti nije neophodan,mada ostavi sad tako jer in duva po vrhovima. Ta folija je bas zguzvana,probaj da je ispeglas.
Pa da! Ovaj puse unutar biljke i cijela treperi taman pod tim ventom. A još plus ovaj kaj puse friski zrak po njoj. A folija je ona iz auta iz kutije prve pomoći Haha. Impro

OP
OP
Karban
04.04.2014
33
19
8
Mars
Jedino imam kao problem mali, vrhovi listovi su kao lagano žuti, Al baš vrhic lista.. Kaj bi to moglo bit? Budem slikao ubrzo u biti.

Slavol Žižek

deda plantelija
28.11.2018
768
1.738
163

• Sviđa mi se
Reactions: Karban