Amaterski vodic za indoor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
@papagaj vidi ovako sve je rizik , pravilo za aut ( barem tako ja ) uraniš u 4h izjutra i odeš do biljke odradiš i vratiš se dok celo selo spi :D nabereš uspud nekih pečuraka ludara i naravno štap :D i svi misle da su prso ko letva :) a ti uživaš :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: orange-lion
07.02.2016
61
20
8
38
Imal ideju staviti uz jednu manju rijeku, volim ribolov i pogotovo varalicarenje pa nisi na jednom mjestu dugo pa je sumnja manja. Voda je blizu i to je to. Jedino tak nesto :)
Ne znam kak je sa zaljevanjem u outdooru jer nemam tolko vremena obilaziti teren.
 
07.02.2016
61
20
8
38
Ak smijem pitati zakaj. Vjerujem da postoji razlog. Bez obzira, za sad cu onda samo indoor.
Mislim, uz ovu rijecicu su takvi gustisi da sam valjda samo ja tolko bedast pa se probijam kroz trnje i sva sranja da bi s druge strane usel u neki plicak koji nije ni do gleznja xD
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Pa na primer biljka će da ti pusti miris koji će da je oda , onda kad pozžute veliki fan listovi u zelenilu će isto tako da je odaju , napravićeš put do nje , a vrlo lako neko može isto nabadati uz obalu u potrazi za dobrim ulovom ribe ... itd itd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: papagaj
14.04.2016
41
39
18
119
Abu-Dabi
Kada se radi o glinenim kuglicama na dnu posude (saksije) postoji li adekvatna zamjena za njih??
Nikako ne mogu da ih nadjem... SVE SAM OBISAO VJERUJTE!
 
03.05.2016
3
0
1
34
Ekipa, pomagajte.
Prvi put sam posadio outdoor.
Nisam mogao doci do sjemenki kad su proklijale pa sam zamolio prijatelja da ih posadi umjesto mene, al on je stavio da korijen ide prema gore.
Sad sam tek dosao i vidio sta je napravio, pa sam lagano sam korijen stavio prema dolje.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/

  • Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naše, smo... ), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe. Ne prikazujte na forumu fotke tuđih biljaka već samo svojih. Ne postavljajte pitanja u ime "drugara".

Nema veze ako je korijen prema gore. Trebat ce joj nesto duze da izadje van dok se korijen okrene.
 

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
Pozdrav.
Imam dva pitanja. 1) Koliko otprilike vrimena triba da biljka naraste od semena do kotiledona ako je sime posadjeno drito u zemlju (lonac 11L ) ? Semenka je automatic. Kod mene je proslo vec 4 dana i nista pa me vata panika da je mozda izgnilo. 2) Da li smeta svitlo obicne 60W zarulje u growboxu ? Koristim je za grijanje growboxa. Hvala za odgovor, prvi put se javljam tako da molim za strpljenje.
 

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
1: od 3 dana do 21...
2: smetace
Hvala na odgovoru ali sad sam isa zalit i ono vidi cudo zalijem gledam i vaaaaauuu primetim je. Jos ne stoji uspravno nego je savijena na podu ali izgleda zdrava jaka kao one sta sam vidija na slici po PS. Nego sad sam u frci dobro sam zalija i preko ( izgleda da je bilo malo zemlje preko nje pa je nisam prije primetija) nje da li ce joj to nastetiti ???? Da za grijac razumim kad bude triba za nocno zagrijavanje kad prava lampa bude utrnuta svetla nece smit biti ali nema frke vec sam napravija iz sofra limenke zarulje i par sitnica svetlostno nepropustan grijac. Bija je na testiranju i radi ko metak mislim nista se ne topi pali smrdi itd. Pozdrav.