Auto Anubis Fems - 250 Watt HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
mozda na toj slici i jesu malo pod stresom jel su upravo imale 18 sati ful przenje i bile su bash zalivene....budem ih sad slikao kad se probude pa stavio fotku...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
hmmmm.... neznam ... iskljuci odmah hps iz igre jer jedino hps moze napravit problem da je preblizu lampe biljka i da je spali... ovo drugo nista....
ma biljke ce ti bit super samo malo pazi na to zalijevanje i ne brini nista.... list-dva-tri ako pozuti ok je... dok su jako male , svaki list je vazan, ali tvoje ce u mrcine se pretvorit za cas :)
ako ima netko neku drugu ideju sta bi moglo bit sigurno ce ti se javit :) samo polako ! :)
sretno!!


edit: malo su i drugi listovi "blijedi" ... ali nemam bas ideje... valjda pazis ph i da ne zalijevas hladnom vodom dok je vruca zemlja i te neke osnovne stvari...
ja sam si isto malo sje*o jer kad su mi bile male (2tjedna) nisam pazio ph i zalijevao i doslo je do zutila. slicno ko tvoje... ali zutilo je razlog dosta toga tako da ti nema druge nego ic redom i vidit sta sve radis, sta je tocno, sta je krivo, a sta ne radis pa pocnes radit !
nadam se da sam barem malo pomogao :)

peace out !
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
terra magma da :) ija mislim da je N....zato sam pripremio koprivu juhu i cekam jos 2 dana pa zalijem snjom :)

evo ih sad:

ht9oq8.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Kopriva ima dosta Fe , ne baš puno N.... Dodaj neko gnojivo s malo više N i trebale bi se zazeleniti ;)
P.S. A možda je neki pH problemčić pa ne mogu doć do dovoljno N jer sad sam skužio da su se ovi skroz novi listovi malo počeli frkati u "kandže"...
Ali ipak mislim da je nedovoljno N.... daj im još hrane i čekaj 4-5 dana.
:sun2:
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
Kopriva je izvor dušika, kalija, željeza, fosfora, kalcija, vitamina C i A te različitih minerala, organskih kiselina i flavonoida. Zbog toga je izvrsno biognojivo.
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
danas mi izgledaju dosta bolje nakon jucerašnjeg gnjojenja...budem ih fotkao prije spavanja pa da usporedim malo...

btw..mislim dosta o tome da imaju samo 25 l zemlje njih 5 pa su vjerovatno sve pojeli u njoj sta je bilo za njih jel korijena ima cudo...i to bez rootjuica...
iducu turu budem sjeme stavio u Jiff onda u terra magma ...i nakon toga u compo sanu :) mislim da je to najbolji put ako nema plagron ili biobizz i te fore...jel compo sana je malo prejaka za mlade biljke....zato mi se cini bolja ova terra magma...ali kroz fazu razvoja mi se cini kao da compo sana drzi dulje i bolje gnjoiva i biljke kasnije trebaju gnjolia nego na terra magma ;)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
dan 31:
znaci ovako:
bilo je dvije tsvari koju su bunjljive simptome slali tako da je došlo do raznih feedbacka...ali sam skuzio sad o cem se radi...odozdol ima manjak N a odozgo su bile preblizu lampi pa su zutile i savijela prema dole...
danas dosta bolje izgledaju kad sam digao lampu 5 cm jos...
zz
SM

2z74ris.jpg
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Steta. Cisti N samo na cudan nacin. Mislim da je to radi toga jer su nabacane pa su prije vremena popaple sve iz zemlje. Steta sto nisi dao plantele list recimo pa da vidimo sta bi se desilo. U svakom slucaju pratim, imam 250 W CFL i trenutno ide bolje sa CFL nego tu kod tebe sa HPS. Šteta sto ih nisi na mrežu nabacio :/
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
eo upravo idem po plantel list u bauhaus :)
neću ovo pod mrežu jel su mi prvi autosi pa da vidim kako dišu i nisam sretan..iduca tura bude 4x Skunk No1 u scrogu :)
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
uhh skunk#1 je super, al zar te ne privlaci da uzmes nesto sto niko na forumu nije?
evo ako dozvolis ja bi ti preporucio neke ubice koje sam probao a nema ih na forumu:
cat piss, django, root beer kush, lemon sativa, island sweet skunk
eto :) veruj mi na rec sve su super, lemon sativa je vutra najlepseg ukusa po meni a root beer kush ti je ako volis da budes malo pogubljen u vremenu i prostoru :))
edit: bar ih ja nisam video u dnevnicima :)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
bro...bit je šta mogu bez puno muke nabaviti a još igra i lova ulogu...da se mene pita imao bih sour diesel ili diesel haze ili violator ili og kush npr :) samo to kosta brutalno para...a mislim da budem sa skunkom dobio dobar omjer uloga i dobitka i jaka genetika... :)


btw. eo jesam sta niko nije...Auto Anubis i sad me drkaju :p
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nisam brate tako mislio. Nadam se samo da se nije jos nesto nakalemilo naknadno na taj -N jer od prve slike po kojoj sam ti napisao da je cisti N je proslo dosta vremena... :/
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
ukratko nakon svih provjera savjeta i analiza mislim da je bilo sledeće....zbog premalo zemlje na njih 5 došlo je do manjka N....ja(posto nisam mislio da mi bude trebao tnt za autose) dodao blooma da to postelam samo greshka...bloom ima premalo N i previshe PK koji blokira biljku da uzima N(ako se netroshi od biljke u jakoj fazi cvatanja) ....na to sam opet greshku napravio i mislio da bolje jos malo pognojim...i opet sa bloom sta je po drugi put krivo bilo zato je doshlo do zuto zelenih i savijenih novih listova jel su dobili blok N i pregnjojenje PK....dole manjak N gore previshe PK....sad 2 dana nisam im nish dao i sad taj plantela list sa visokim N....samo se nadam da ga visoki K sad nece drkati dalje...budemo vidili za par dana...

+da su bile preblizu lampi

LP
SM