Autoflower cannabis - moja impresija, ugao i put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.09.2015
36
33
18
33
svaka cast lauba,znaci moze se. da obavezno izvjesti nazad za road runnere. samo ne kuzim skracenice za predpostavljam storove odakle su sjemenke. :zvezda::
 
04.09.2015
36
33
18
33
Upravo sam u shopingu i vidim piše ovo
Bloom Europe Mid April

pa mi sad nije jasno,obzirom da se radi o automatiku (Amnesia Gold >piramid seeds)
jel to znaci da je sadim 70 dana prije sredine aprila posto joj je tad vrijeme za berbu ili mogu vise manje kad hocu uz neka određena odstupanja ?

ispricavam se ako sam fulo temu za ovo pitanje al nekako mi to ide pod edukaciju :oops:
 
08.10.2015
112
114
43
Je li autosi u outdoor traju isto 70 dana? Naravno mislim kad bude vrijeme za sadit van, tija bi u 4 5 misec posadit malo na balkon :)
 
04.09.2015
36
33
18
33
e bas sam jucer bio na piramid seed i gledao sam tu plavu da narucim,jel valja ? citao sam da se plavkasta boja moze izvuci ako je ne izložiš visokoj temperaturi.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
@Ferdinho77 dodaj uvijek još majmanje 15 dana od onoga što proizvađač kaže u deklaraciji. Dosta će ti zavisiti od vremskih prilika. Ako ti se potrefi oblačno i loše vrijeme nekoliko dana i duže to će se jako odraziti ne toliko na kvalitet koliko na količinu. Sve to zbog kratke vegetacije, a ujedno i čitavog vijeka autosu je bitan svaki dan života što foto i ne osjeti toliko ni približno. Sve zavisi koliko imaš direktnog sunca na balkonu. Meni se ispostavilo da je 5 - 6 sati premalo. Možeš napraviti neku lampu od nekoliko cfl pa da imaš dodatnog svijetla po potrebi. Više na sunce, a onda uneseš koji sat pod lampu. A imaš da malo poguraš u loše vrijeme.;)
 
08.10.2015
112
114
43
Mislim da ću imat sunca koliko se god vidi gledam na more a vidi se i od liva i desna , kiša neće smetat e jedino kad je oblačno onda mogu ubacit u kuću na 400 W, ja mislim da će autosi skakati od sreće kad vidu pravi izvor energije, sunce naše malo.

@PowerSeed e dobro je to, piše nova generacija poboljšana, puno sam dvoumia šta ću uzest i nekako mi je to baš silo neznam jeli ima ko iskustva sa criticalom da mi reće kakav je za :rasta:. Za critical piše 70 do 80 dana cvjetanje a di još 20 vege. Indoor 100 dana ,mora da roka, opasan critical, nije ni čudo kako se zove.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Richairo

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
covjece zasto si mi kopao po mislima i slozio ocaj divan tekst?? Potpisujrm sve receno i zato ih volim,uz sve moje zajebe doterat ce do kraja u z uvjek soolidan dim,ne slazem se jedino s kontastaciom za ph al mozda je to i do vode tvrdoce i ppma.. ja sam ovo ljeto sam imo bubble gum u susjedovom vrtu,gsrila zaljevo samo navecer i nikad lakksi grow imo nisam..moj prvi grow su bili autosi, i zaljubio sam se u njih. Autosi su buducnost growanja.