Autoflower ekipa Super skunk by Sensi, Blue Cheese by Barney"s, Kush by Seedsman, Diesel by RQS

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
vladomar

vladomar

Indika
Poznanik Foruma
20.11.2016
1.226
5.899
258
Poz ekipa do ovo bacimo kraju.Doslo do vanredne selidbe tokom growa pa sam ih rezal ranije.ovak smoke report nikakav kad diesel,blue cheese i kush nisu sazreli do kraja.Super skunk smrdljiv jako jako.Kakvo god bilo popusilo se sve.Pozz ostanite uduvani.::listomahanje::::banjahanje:::banana_rasta:0

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.023
188
36
Šteta da nisu završile do kraja al je dobro da su poslužile svrs:thumb:i!Nadam se da si se ustabilio sa smještajem pa da idući završi kak se spada;)!SAmo pomalo!::lulamira::

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
163
337
63
Odmah of pocetka paprika Sto pitam ovdje Ali nekak mi he najlogicnije to bilo pitatjer I Sam see spremam na avanturu SA superskunkom automat,naime,imam ravno 91 Dan dok mi me stigne u posjetu punac bivsi policajac u odjelu za narkotike,pa me zanima Dal ce skunk biti zavrsen u tih 90dana,odnosno Dal ako GA stavim na rezim 12/12 Miguel zapoceti cvjetanje Bez obzira Sto he automat? S Tim bih smanjio prinos Ali bih osigurao makar peace of mind.
Kazem sorry adminima na postavljenom pitanju