Big Tower 120W & Big Bang

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
dosta su kasno procvetale, mozda samo nedelju dana cvetaju, a klonove bi skino
sa obe biljke po jedan zato sto te grancice nikad nece izaci na povrsinu,
pravim mesta da svetlo dodje do njih da izrastu vise al ne ide sve raste ravnomerno...

A za klon boks imam mid tower kuciste, jedna sijalica unutra, jedan izduvni ventilator i to je to,
nadam se da ce biti ok, slikacu pa cete videti :)
Posto nemam Clonex, jel ok da klon umocim u limunov sok,
video da umesto Clonexa limunov sok moze posluziti?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
weed4life je napisao(la):
... Posto nemam Clonex, jel ok da klon umocim u limunov sok, video da umesto Clonexa limunov sok moze posluziti?

nisam cuo za to zaista, drzim fige :) ako su to grancice od kojih i takio nemas nista, probaj, secni... nista veliko ne gubis... a mozda dobijes biljku il dve :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
nisi dosadan, uvideo si gresku i pitao, samo napred ako se sledeci put potkrade neka greska:D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Greska bi se mogla dogoditi ako budes kidao,rezao,lomio....Cvjetanje -klonovi....bas i nije neka praksa a pravila su tu da se krše,ako nista drugo mi cemo nauciti nesto iz ovoga.cure su hebene.pozdrav
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Postoje ljudi koji revegetiraju cijelu biljku skroz na kraju cvjetanja nakon harvesta, ja osobno ne bi klonirao više od mjesec dana u cvjetanju, jer se tad otprilike zaustavlja vegetativni rast (indica)biljke, stabljika odrveni i biljka je u punom cvatu. Navodno se revegetiranjem degradira genetika sa nepredvidivim posljedicama. Tebi je još na vrijeme, definitivno probaj uzet klon, možda se biljka pokaže kao izuzetno darežljiva i potentna, pa bi ti očuvanje genetike moglo slijedeći grow podići na višu razinu, jer točno znaš kako i koliko raste. :) pozzz
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
evo slika boksa za klonove, stavio sam plasticnu casu u staklenu da bi mogli da budu fiksirani klonovi
a iznad njih je stavljena plasticna flasa da bi odrzavala visok procenat vlaznosti, e sad ne znam dal
da izbusim na neko mesto flasu za ulazak vazduha ili ne? Ako ne onda ovaj izduvni ventilator ne sluzi nicemu...



Evo slike klonova posle jedne noci, jedan je onako uvenuo a drugi dobro izgleda,
sta mislite jel ovom drugom ima spasa?



i ova druga se uspravila, dobro izgleda, auu kolko je kanabis izdrzljiva biljka, CUDO jedno :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Ajde sad kad si vec naumio klonirati....gledaj da ti rez budi cist i ravan za klon manje vise njemu je stres neizbjezan i puno jaci nego mami ali mama voli da je cisto i ravno .ima jedna fora ...cim odrezes klon potopi rez u vodu dok rezes drugi jer ako povuce zrak od klona nista....Gore si napisao da nemas hormon za zakorjenjivanje...za kiselinu nemam pojma ali mozes bez icega ...malo ce trebati vise vremena ali ce se zakorjeniti.A ako sve propadne i nebude od klonova nista...nista strasno, pokusao si....klonovi su tu da propadaju.........neznam kako mislis flasu probusiti a i nepotrebno je ....svakako ih spricas dva tri puta dnevno..... cetiri,pet
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
imam dole 10 cm stiropora, ja se nadam da ce jos 20 dana da rastu,
uglavnom ako pocnu da rstu ko lude idu brutalni lst-evi :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sve je to u redu nista se ne sekiraj. Ono sto bi ti ja preporucio je da odmah pocnes sa vezanjem ili barem sa zatezanjem, lakse ce ti biti kasnije. Fino to sve izgleda, svaka cast!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
fino to izgleda....sada ce krenuti ..punjenje,debljanje,bubrezi.....racunaj da ce ti svaki vrh otici jos sigurno 5cm...gore...minimalno.Budi oprezan sa prehranjivanjem i .....bomba;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
75 dan, 32 na 12/12, 19 dana cvetanja


E sad sto se tice klonova, posle 12 dana nisu pustili koren, sta mislite
da ih stavim u zemlju pa sta im bude, neki na forumu su ih direktno u zemlju stavljali posle skidanja sa majke i
sve je bilo u redu?

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
weed4life je napisao(la):
... E sad sto se tice klonova, posle 12 dana nisu pustili koren ...

moji su proslog leta bili u hladu na terasi (u obicnoj vodi) i koren je krenuo tek nakon neke tri sedmice koliko se secam, nije bas za desetak dana... pa sad kako hoces, a mozes i lapo/lapo pa ces znati za ubuduce ;) probaj neke u zemlju a neke nastavi ovako, sta te kosta malo experimentisanja, mozes samo nesto da naucis iz cele price :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Znam Power citao sam bas tvoj post, klonirao si neke 2 sative, najverovatnije cu da
jednu stavim u vodi a jednu u zemlju pa kako bude...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Weed,polegni vrhove od BB skroz uz zicu.....ustvari ,nedozvoli im da dignu glave i vidjet ces ....carolije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.