Bitcoin / BTC - Ponešto o svemu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.307
9.436
258
Nema na cemu. Mislim da ti je pametnije na takav nacin zapoceti ucenje, nego preko nekakvih YouTube linkova od tko zna kakvih likova, jer pola njih ne zna o cemu pricaju. Evo neki dan sam naletio na ovakvu “tehnicku analizu” :D Taj lik ce sigurno sav svoj novaci ostaviti marketu u roku od 6mj ako ne i prije.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.307
9.436
258
Odlicno. Danas je tesko googlati nesto vezano za crypto a da ne naletis na nekakve padobrance. Udemy je dobar, to je licencirani online course i to bi trebalo bit dovoljno za pohvatati osnove. bilo sto samo da nije youtube ili nesto tako od nekakvih likova koji prodaju pricu kao ovaj gore.
 

xyve420

pacijent
24.04.2021
102
639
93
Kingston, Đamjeka
Pozz svima, novi sam na forumu pa sam naletio na temu :)
Ovo nije financijski savjet niti sam financijski strucnjak.
U zadnje 3 godine pratim ekipu Cryptonary, u ovom bull runu su podijeljena misljenja pa treba ostati ciste glave i donosit razumne odluke tako da kad god mi dodje neki YOLO odem malo na njihov discord i stranicu, procitam njihov insight u market i vratim se na pravi put :) Nisu grupa za signale, daju samo svoj pogledaj na trziste i na valute koje oni ulaze. Nema nekih divljih 100x, iako se znali dogadjati nekim sretnicima u grupi, ja vise manje sa svojim glavnim portofoliom popratim njihove poteze i tako imam neku sigurnost, a s parama sa strane radim ove vec spomeute YOLO ::umirem::
Cijena je 50€ mjesecno, ali uz svakodnevne analize, vijesti na jednom mjestu, video materijale i discord chat, ja bih rekao da je i ispod cijene.
Uglavnom, ako ste pocetnik ili vec duze u ovome, svakako bi preporucio Cryptonary, nemam nista od ove reklame nego eto savjet za sve dobre ljude s foruma koji su mi vec pomogli u ovih par dana s uzgajanjem :) lijepi pozdrav svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and 0Marac0

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.307
9.436
258
Mislim da je to za sada najnize sto ce btc dipnuti sa sada. Ocekujem bounce ovdje oko 48-49k u narednim danima.
Edit: @Klaus ne znam nista o tome a po ovom sto vidim cini mi se kao scam.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.428
30.014
2.718
twitch.tv
Ići ce jos malo niže čini mi se. 44k cirka. Osim ako onaj majmun opet nesto odtvita. Cardano i Ada su hot.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.307
9.436
258
Ne znam gdje gledas na koji exchange ali na binance 42k je dotakao bitcoin i sad bounce. Edit: Trias je opak projekt kad smo kod altcoina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
02.03.2021
73
104
33
Ubio Elon BTC nicim izazvan,, sve je vise Elona, Sunova i inih, i cini se da je dencetralizacija samo nedosanjani san. Jos im Charles Ponzzi fali da upotpuni iskustvo
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.307
9.436
258
Elon zeli kupiti jeftinije bitcoin, tako da takve izjave nisu cudne za njega, on zna znanje i zna kada plasirati pozitivnu vijest a kada negativnu.
Kad je kupio bitcoin onda je svaki twitt bio o btc i doge i sve je pumpalo, a sada kad je prodao svoj bitcoin sad sere po njemu i ukida kupovanje tesle sa bitcoinom samo da ga moze kupiti nize. Ali danas je glavna vijest da kina banira crypto https://decrypt.co/71255/chinese-payment-firms-back-2017-china-crypto-ban-in-new-warning to je vec po ne znam koji put da to rade, tako da ocito da ga se sada zeli spustiti nize, jer ovo nije nekakav range koji zanima investitore.
Inace takve vijesti u bull runu nemaju nekakvog impakta, ali sada tko zna sta moze biti, treba pricekati i vidjeti kako ce se razvijati situacija.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.307
9.436
258
Dobijam dosta ovih presale deals, dosta toga filtriram i samo u mali broj investiram. Ali ovaj projekt mi se cini jako zanimljiv, presale ce se odigrati u junu i ako netko zeli sudjelovati, ostavit cu ovdje link pa se moze ukljuciti. U principu ako neko ne razumije, ovdje se prodaje token prije pustanja na mjenjacnice i swapove. U kratko, dobije se coin po najnizoj cijeni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo