Blue Cheese + White Widow, auto, 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Prinova zablistala, bravo, sreću želim!
Fotke daj, vidi kolko pričaš, 10% daj u slikama :D
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Update:
Evo ja vam kao što primjećujete pišem.
Satuacija sljedeća:
Skino sam ih danas obe. Blue chese se sva pokunjila i listovi požutili i stali da otpadaju. nju sam isčupo i stavio naopako da se suši.
White Widow, nisam ništa samo je u mraku i ventilacija radi.
blue chesse:
4.png
white widow:
3.png
Isušivač vlage je radio dobro ali ako mislite kupovati uzmite odmah i tih tableta za njih brzo se troše:
1 drugi.jpg
Sve u svemu puno truda za slabašan urod,
Imam dvije one će ići pod cfl-eke, u mali box, nemogu se više zezat sa tavanom. možda pred kraj ih stavim pod hps.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Dobro sad sta je tu je,mislim da si dosta toga naucio i ja verujem da ce ti sledeci indor grow biti bolji.U svakom slucaju uzivaj u svojim plodovima truda.Ja sam inace dva puta procitao tvoj dnevnik i bio je veoma zabavan i napet tako da se radujem tvom sledecem dnevniku.:banana_rasta::spliff::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
ma ti si pobjedio sve zakone fizike teorije i kaj ja znam cega sve ne....taj tvoj dim vrijedi vise od ijednog dima na planeti vjeruj mi....svaka cast sretno drug i stej haj :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Vec sam mislio da te struja stresla, zlata vrijedi ovaj urod, sad znas problematiku kad osiguras uvjete bit ce više i bolje.
Publika je tu, čekamo novi dnevnik, imamo kokice i sve kaj treba.
P. S. Budi sparan i trajat ce duze od tjedna. Pusa!
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
heh, sad je i meni smiješno kako je ova indoor avantura prošla,
ali bilo mi je da poludim na momente, nema sa čim se nisam borio,
Hladnoća, vrućina, izolacija..vlaga...kandže su do kraja bile na w.w.
Sad sređujem malo, mali boxić pa ću ih večeras il sutra ubaciti.
Druge dvije blue chesse, ali ih ne siječem ništa lst,,ovo,ono, i ostale, engleske nepoznanice
Neznam za dnevnik dali ću drugi pisati, mislim da nije bilo vas odusto bi ja bio. :thumb:
sad kad imam sve nekako sam se ohladio, u međuvremenu sam kupio i mikroskop,i vagu neku..
Ni za smoke report nemam pojma, ja toliko dimim da više neznam ni kako me puca, ni šta me puca ovako šta onako. :puuuh::
Hvala svima, da nije vas čekalo bi to proljeće.



.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: imperator90

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Baja kolko puta si pao s bicikla prije nego si kavica zajahao?
Ako te depra pere, pricekamo te, kolko treba, pa kad dojdes k sebi nastavimo sa zekom, podanici svoje vrtove i travnjake 500 godina usavrsavaju, japanci i duže. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
11 strana dnevnika.... 11 strana čistog zadovoljstva. Rat i mir.
Uspon i pad mladog growera.
Vidim da još nije maknut pa da vam postavim slije trimanja Blue Chesse.
Ostala je mala, 'ebo me "lst"
Ne diram ih više jedino ako budala u p.c. boxu nebudem sadio.
White Widow ,ja sam ostavio u boxu, bila dva dana bez svijetla, i ja joj opet upalim svijetlo da vidim dokle će. :fuck:

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Evo ga ljudi finila je i ova.
Daklem White Widow ta slavna čuvena udovica ebo je moj @1310 smiley9934
Ostavio sam je još nekih 14 dana, bila i dva dana, te dvije noći u mrklom mraku.
Danas je prerezo dolje i objesio naglavačke (možda grubo zvuči al.)
A vama jedan veseo, i drugarski pozdrav od mene iz donje mahale. :thumb:
Uz slike jedne jedine i neponovljive White widoooooooow........
1.jpg 2.jpg 3.jpg
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Darling bjutifful ! Uvjeti kao na Marsu, prvi indor, fali opreme, sve pet. :mario::
Hehe, sad možeš u goste, pricekaj berbu, 20-ak dana ili jos bolje dojdi na berbu! :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
heh, sad je i meni smiješno kako je ova indoor avantura prošla,
ali bilo mi je da poludim na momente, nema sa čim se nisam borio,
Hladnoća, vrućina, izolacija..vlaga...kandže su do kraja bile na w.w.
Sad sređujem malo, mali boxić pa ću ih večeras il sutra ubaciti.
Druge dvije blue chesse, ali ih ne siječem ništa lst,,ovo,ono, i ostale, engleske nepoznanice
Neznam za dnevnik dali ću drugi pisati, mislim da nije bilo vas odusto bi ja bio. :thumb:
sad kad imam sve nekako sam se ohladio, u međuvremenu sam kupio i mikroskop,i vagu neku..
Ni za smoke report nemam pojma, ja toliko dimim da više neznam ni kako me puca, ni šta me puca ovako šta onako. :puuuh::
Hvala svima, da nije vas čekalo bi to proljeće.

Svaka škola se plaća.
Mislim da je praktično iskustvo, ma kako ono prošlo, daleko bolje nego da si proveo ovo vreme samo teoretski istraživajući. Sada već sigurno znaš svašta-nešto i sledeći grow će proći mnogo lakše. :)

Dnevnik obavezno vodi. Ne mislim ovde isključivo (mada je uvek korisno) nego svoj neki dnevnik. Značiće ti prošli dnevnici za svaki sledeći grow. Ja sam evo na drugom grow-u i pre nego što sam počela pročitala sam moj prethodni dnevnik samo kako bih se podsetila svih stvari. Možda ti u trenutku deluje da ćeš zapamtiti, ali ispare stvari od grow-a do grow-a.

Srećno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
sad growam u malom boxu pod cfl-kama, box je u kuhinji nema problema za vlagu temperaturu, mada sam opečen svim i svačim odma postavio i dogrijavanje.
@Space_Lulu jeste da, dnevnik je stvarno praktična stvar, otvoriću i za ove dvije.
zaboravljam posebno kad se nadimim :smoke:.
al' growanje je zakon i što reko @hazeri najbolje se nauči u praksi. (Za tavan si u pravu, već sam ga krenuo preslagivati i oblagati, ovih dana rasčišćavam i dižem izolaciju da do proljeća to bude kulturno. Ne namjeravam više out saditi.)
W.W. nije loše tako ni ispala. biće nešto i količine, da nije propatila što je, bilo i bolje.
A i svi ste vi pomogli da mi je bilo i neugodno da stanem @bodin , @ 1310 i ostala ekipa koje sam davio i gnjavio svojim nebulozama i koji su to stojički otrpjeli. :thumb:
Ni ne dimim više po cijeli dan, sad jednom dnevno i stanem po dva dana, nije mi problem, skino se ljudi sa tableta, definitivno. Vratio kilažu. alkohol nemogu ni da vidim, nemam ni za goste eto.
Tolerantnija sam osoba, smirenija, nakon onog početnog brljanja, predimljavanja, stvar se iskristalizirala.
Nadam se da ću i ja nekom pomoći.
Jedno veliko hvala HVALA od mene!!
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Danaske sam otrimo White Widow i vrhove stavio u dvije tegle. (nisam ih htio nabijati)
Slika govori koliko sam dobio. 135 grama rođaci
(taj plastični pladanj ima oko 2g.)
135 rođaci 135 TDI full ajnšpric turbo.
Mislim nije ološ što se mene tiče. :banana123:
Probao sam malo pomješano sa duvanom mali jointić, i mogu reći da je za sad najbolja od svih.
Onako lagano opušten smiren, blaženo neko stanje. Večeras ću malo ozbiljnije potegnuti. :razvaljen::
Sad vidim razliku između vrsta.
Od Speed Devila imam zeznutu nuspojavu. neki mi trnci prolaze kroz noge. nemogu da spavam od toga.
daje energiju iscrpi te po danu te radio bi ovo te ono, pa bi išao nekud.... , ali uveče nema spavanja. Nikako nisam mogao da utvrdim uzrok čak sam išao i doktoru.
Tek kad sam počeo druge puštiti onda skužim :fuck::fuck:
Blue chesse zakucava nije za kretanje neko i dosta zujim od nje,neki filmovi mi se u glavi vrte. bolja je za uveče. ali malo kao da i baci na bed. ponekad.
Ovaj mali smoke report uzmite sa rezervom. ja sam ipak profesionalac,da nekažem mušterija.
Stim bi i ovaj dnevnik mogao u završene. (napokon)
A vjerovatno će biti drugi. dvije blue chesse su već za presađivanje.
Slike:
1up.jpg 2up.jpg