Blue Cheese + White Widow, auto, 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
@-BäR-!, ne pomaže to meni. takvih grijalica sam imao oko 200 w skupa i slabo, je to držalo temperaturu.
zato sam i riješio na ovo malo jače.
evo usto. moram malo obaviti nešto pa idem namontirati grijalicu i pratiti šta se zbiva.
 

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
mozes napravit grijalicu na nacin da uzmes praznu limenku kole ili pive (najbolje od žuje,ona je zakon) s jedne strane odrezi dno a sa druge napravi rupu za grlo (po mogucnosti keramicko
) stavis sijalicu obicnu od 60w za 3kn i to je to...napravi dvije,tri,ako je vec tak zima. nadam se da sam pomogo izvini ako nisam zivio.sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
živ sam ljudii...barem još, eno sam ja to složio.
da ne slikam sad mutne slike, mrak je na tavanu već.
a sijalica led 10w slaba.
poslužiće da kasnije upalim "grijator 1310" (ime očigledno dobio po kolegi @1310 )
Nego bar da opišem
probušio sam ubodnom box dosta veći od crijepa da ne pali rubove,
dodao sve u visinu za još jednu ciglu mislim red cigle.
Grijator 1310 sam pokrio pločama betonskim za staze što sam nešto pravio prije za neštzo prije od prije....
ok. ćoškove zadihtao ilovačom ali baš ilovačom masnom, sa soli i pepelom umješao to je ljudi moji peć
Pa meni smederevac nije tako zadihtan.
sad se to suši, malo kasnim jer sam sve morao ponovo budući nemoš ubodnom prići da izrežeš box.
pa je potrajalo. a i moro sam u kupovinu osto sam bez svega u kući.
sad im je relativno i toplo. ali se snižava temp. i posvisuje vlaga kako ide noć hps-ica to sa jednom sijalicom 50 w koja joj pomaže,non stop 24 h nemože to zagrijati. mogu misliti koliko im je ujutro u tri recimo temp. vlaga.
tajmer nisam uspio kupiti još jedan zatvorila pijaca dok sam ja dokilavio do nje.
pa ću ja biti tajmer za noćas ebemu opet duga noć, ko da mi se krava teli
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
hvala kolege groweri,
drago mi je što ste i večeras prisustvovali, buđenju nove ere,
Novog pristupa growanja koji odbacuje sve bio i fizičke zakone koje su do sada bili na snazi.
Ne samo da odbacuje, već na svoj osebujen i jedinstven način obrade zelene materije latinski zvane kanabis.
Ili u narodu, vutra,travulja,mara..

Još nekih 20 dana ooooojj..ko godina.
prije po sata temperatura u boxu 24 vlaga 60
sad ide naniže a mene frka upaliti Grijator 1310 još je sve mokro.
oko osam se ujutro gasi sijalica pa ću onda.
I da, dao sam im 4 h. mraka jedva čekam više da im dam.
kandže su na white widow samo pri vrhu tri kata nekih dok na sireli tek po koji list.
sutra bi je trebao zaliti, moram provjeriti u spisima...hmm sve evidentirano i koja voda, i dal prokuvana i na kojoj temperaturi.
mislim. pristup je krajnje doktorski ali rezultati , mršavi, tanki.
aj da turim u pismo i jedan smajli....ev ovaj mi najodgovara :spliff:
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
sam ja, živ..barem mislim da ne pišem iz neke druge dimenzije, tj da nije sam naskrado,
pa me sile ostavili da završim započeto... :joint2:

Grijator 1310 je jutros uključen. definitivno zadihtan bez venta, je dizao temp. ali slabo, dok sa ventom je dizao za razliku od vanjske oko 10 stupnjeva.
Vlaga je velika jer sam morao zaliti malu sirelu, kiša pada, i radio sam blatom.
Voda je izvorska, sobne temperature lagano zaljevana ravnomjerno i florijalno (to nisam baš dosad radio da se sapere prašina sa listova, nemogu krpom. previše vremena rashladi box.)

No sve do sad čak i kada se upalilo svijetlo i zagrijalo koliko je moglo i uz pomoć sijalice 50 w.
nije temperatura prelazila 22c. čak ni nakon sat vremena. :udarac: :(:(:(:(
Kako je oštrom mom oko solokovom. ;) zapalo da se toplina Grijatora 1310 rasipa okolo,
tako je opet odzidan i postavljen uspravno. da veći dio kaplaja ulazi u box,
jasno sve se opet zablatnjavilo okolo da dihta.
Ali nije ušao cijeli kaplaj unutra jer je crkla ubodna pila.
Einhelovo govno stalno crkava.
e kad bi me neki tajkun počastio boshovom ili makitinom još boljše,,,ejj bilo bi i boxova..

nakon tog polu uzdizanja Grijatora 1310
temperatura je nevjerovatno opet 22 c.
pa popizdikus ću dobiti.
mislim definitivno...pazi sad...vatrogasna mjera nad vatrogarstvom,,joj
nemogu ja stvarno ovo je zadnje što poduzimam.
Unio sam fližider mali, premjerio malenu. i mislim je odvojiti od white widow
staviti joj cfl svjetlo pod kojim su bile u wege

A Grijator ubaciti komplet gdje je bila malena i to je final solucion.
Ako ja to neuspijem danas, onda stvarno nek im bude kako bude, nekad zaliti i gledati kako propada.
drugi put kad izoliram sve cio tavan pa onda i box još dodatno pa da vidimo onda. ovako muka samo.
Primjetio sam i da mi je digitalni termometar u banani LAŽE za 4 c ima na slici. uhh.
al ok bolje da manje pokazivo nego više, znači prethodni strahovi su za 4c manja bila..et utjehe :):):)

slike:

nemogu da postavim i internet me zeza, nemam kad da namjestim antenu wifi..
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
nikad nemam mira,,opasan i nervozan,ja box nisam bira,,,on je moja sudbina...o mala...:banana_rasta:
Hvala na podizanju morala, @1310.
al sad nisam kuko, jauko. nekako mi svejedno, vi ste mi svjedoci da sam se stvarno trudio. o_O
Razmišljo sam naglas,,tj napismeno,,postovao svoje misli. valjda je tako najpravilnije forumsko internetsko,poetski dobro sročeno. :fuck:
Nije to meni prva stvar koja je u životu propala! :drull:
Ubaciću ga unutra ako ne digne temp. i opet ozidati, aj još tih 5 stupnjeva ćemo dić nekako.
A što je sve nesigurno u žicama, a ebg.. :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ljudi moji, da meni, nije vas...
uvjek kad posustanem, vi me dignete. :thumb:
al da sam znao da je toliko zeznuto drugačije bi, barem bi kupio neko grijanje sa termostatom.
izolirati tavan makar pola, je pod "must". to mogu i zimi. tek kad izoliram, drugi grow ide.
a i ovaj box bi preuredio, sve je ovo đikanski i teško ga kontrolirati.
Meni je doduše u svemu tako kroz život uvjek na teži način učim.
Nego, oće mi ove dvije sjemenke što mi ostalo, blue chesse propasti do proljeća ranog?
držim ih u onoj plastičnoj epruvetici što oni znajku u njima poslati, i u fijoci.
Prostorija je jasno grijana.

Nego stanje u boxu je jutros u 8 h sljedeće;
Grijator 1310 je uz malo poštelavanja ispunio očekivanja. Sad je gotovo cio unutra.
temperatura; 33 c. na vrhu,
vlaga: ogromnih 91 posto. (vani magla) isto neznam možda od zidanja blatom.
(SIJALICA je 40 cm od white widow ona raste u vis ko luda)
sad se sijalica ugasila, gasi se u 8 ujutro i tad im počinje noć za sad do 4 popodne, da naglo ne mjenjam režim, bar sad da radim po p.s.-u)

kandže su i dalje tu gotovo zanemarivo na blu chesse, dok na white widow su prva tri kata od vrha, čudno mi na donjim listovima nema ih. :sadbanana:
Boja je zelena zdrava ali ne i ono tamno zelena, mesnata.kako su bile u malom boxu.
Po listovima nekim ima par opekotina od sijalica koje su prije pokušavale ugrijati.
Mogao bi im dodati malo gnjojiva kod sljedećeg zalivanja.
cvijetovi su ljepi, pune se polako.
kasnije ću slikati, kad malo sve okrčim od toliko blata. i komada raznih. pokušaću dezinficirati box
sa kvasinom,sirće,ocat kako ko kaže.
sjetim se da su u doba kuge nekad ljudi na pijacama držali tj razmjenjivali novac bacajući ga u posudu sa
kvasinom.:rolleyes:
Imam ja tih otrova dezificijenata, al nisam siguran da im nebi naškodilo, bar dno da dezinfikujem.
Svijetlo je sad znači ugašeno i mrak im je, danas ću gledati kako grijator grije sam bez hps-ice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and marginalan

marginalan

Aktivan Član
30.08.2015
143
460
63
Sto se tice semena budi bez brige moze da stoi i duze bez problema;) na sobnoj temp Baci neku sliku tih tvoih mucenih devojcica da ih vidimo:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Napokon sam malo odahnuo,
Grijator 1310 je pokazao svu svoju snagu, te je danas grijao
da sam i vrata morao otvarati.

kasnije ću ga uspraviti kada bude se svjetlo upalilo.

slike;
Screenshot_1.jpg Screenshot_2.jpg Screenshot_3.jpg Screenshot_4.jpg Screenshot_5.jpg Screenshot_6.jpg gfg.jpg

vidite kandže na ww, dali da joj dam sad gnjojivo plantella cvijeta, 15 ml na 2 litre????
da je bilo viška nečeg,valjda ga je dosad kroz sve provarila.
ili samo vodu,,,pomalo šekspirovsko pitanje! :spliff: :gled::gled::rasta: viva la marijuana revulucion... :sesir:
 

marginalan

Aktivan Član
30.08.2015
143
460
63
Vlaga ok temp niska al sta je tu je Biljkice su jos i dobre s obzirom na sve okolnosti nesretnog zivota:) Davaj ti njima tu plantelu nista nece da im fali samo ce im biti dobro;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
hvala drug @marginalan ,
to sa temperaturom, je vani mjereno, a slikao sam da se vidi razlika, taj digitalni, digitalno me laže.
za temperaturu ti analogni na živu, koji su pored njega pokazuju 3,4 stupnja veću temperaturu.
to sam htio pokazati tom slikom.

a i za vlagu više nisam siguran ja taj senzor stavim poviše peći na drva. šporet jel., i vlaga 75 %
Nije mi jasno. jel ja to nešto neznam ili on neradi dobro.
na slici pokazuje 89 ne 39 što bi bilo ok.

nema sad problema za grijanje
sad će trebat gasiti grijator 1310
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marginalan