Blue Dream, LSD, Jack Herrer, Liberty Haze i Northern Lights pod 400/440w MH/HPS. Odabrao Larry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Sušenje na brzaka i usporedba s finalno iscuranim headom nema veze jedno s drugim. Moze posluzit kao neka smjernica ali ni blizu onoga sta bude na kraju...jer gle ti kad cepnes biljku ona jos uvijek sazrijeva prilikom sušenja...kada smo kod toga i par dana na kraju znaci jako puno...
No, sve u svemu ostavi jos tjedan pa skeniraj ponovno :)
Sačekaj još;)
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
@waynejohn jucer stavio na 11/13 i vratio natrag danas. Ne znam ni sam dal bi to pomoglo ili odmoglo.

@poduzetnik malo osjetimo,onak ok ali ne kako bi ocekivao. Mozda i do tog brzinskog susenja a i nije bilo skroz subo...

Edit: evo zelenko je bio brzi u vezi suenja ovak. I ocekivao bi da nije to to a i jasno ona jos dozrijeva cijelo to vrijene kad e susi i cjura
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
ja bi poslušao wayna , i daj prestani čupkat cure i stresat sa stalnim maltranjem:fuck: budu one išle svojim tokom, stvarno previše filozofije. One dok buju se sušile budu i sazrjevale još tak da ti je dilema rješena- strpljen spašen.. zaspamali smo s glupostima.
over and out
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Imaš dvije jednostavne opcije:
1.-da skineš odmah i u teglice da se taman skjura malo dok se vratiš
2.-da skineš za 9 dana i ostavi na "sušilu" da se suši mjesec dana
Jedini je problem kaj ti neznaš kaj bi!Napravi glasanje i kojih glasova bude više to odaberi, kad se nemreš odlučit!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: poduzetnik

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
ja nisam ni pitao u vezi susenja i cjuranja vec odavno jer sam odlucio jos prije vise tjedana sta i kako cu. Prvo je barba savjetovao da tako napravim pa jos par ljudi pa onda drugi tabor koji savjetuje da ostavim da sazrije i ostavim da se susi dok se ne vratim. kak se ja tu ne mogu odlucit??? nit sam pitao, nit dvojio kako cu to napravit :D procitaj od 13 stranice nadalje i vidi
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Noć pre odlaska skini i cele grane povešaj po sobi da vise. Biće to sasvim ok kad se vratiš. Čak će se kasnije u teglama rehidrirati malo ako ostane iole vlage u samoj sredini cveta. Poduzetnik ti je lepo savetovao. Bolje i malo presušena trava nego nikakva.
A sad se opusti i privedi svoj dnevnik kraju kako i dolikuje. Batali anketiranje i dvoumljenje, nego uživaj u probi dima i pripremi za se berbu. :)
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
@lu&k tako je i bilo manje vise. zelenko je bio dosta jasan oko tog i meni je primarno bilo da mi se ne uplijesni. sad kad smo skuzili da to nije ni za berbu, prioritet je postalo to sacekat koliko mozemo da sazrije, a jasno onda ni nemam opciju dalje to susit i teglirat jer ju ostavljam samu da se snalazi :D

Hvala barba. Tako sam nesto i planirao, sto dze grane sijeci da se polakse susi...

@zelenko mozda ja nisam bio jasan dovoljno da sam odlucio pa su ljudi mislili da i dalje tazim savjete oko tog. Sve u svemu hvala svima. Svi ste pomogli.