Blue Dream, LSD, Jack Herrer, Liberty Haze i Northern Lights pod 400/440w MH/HPS. Odabrao Larry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Bok ljudi,

evo recimo predfinalni update :D

42 dana na 12/12 i 75 dana na 12/12 (zadnjih tjedan dana otprilike je bilo na 10/14)
Ukupno 117 dana

Blue Dream
bd.jpg bd2.jpg bd3.jpg bd4.jpg bd5.jpg bd6.jpg bd7.jpg

LSD
lsd.jpg lsd2.jpg lsd3.jpg lsd4.jpg lsd5.jpg lsd6.jpg

Jack Herrer
jh.jpg jh2.jpg jh3.jpg jh4.jpg

Liberty Haze
lh.jpg lh2.jpg lh3.jpg lh4.jpg lh5.jpg lh6.jpg

Meni to izgleda ok. Sta vi mislite? Vidim napokon dosta cloudy trihoma, ima i nesto ambera. Vidim i prozirne, ali nekako mi izgleda da su u manjini. Jos ce to sazrit nakon berbe. Zadovoljan sam.
Neki dan skinuo vrh plavog jože. Fantazija. Nesto sam provalio i nadovezao, cura mi se doslovno upisala u gace. Umirali satima. Bas iznad ocekivanja, iako to jos ni nije to. Ove druge, lila. Lsd dosta nekako nervozno na tijelo djeluje. jack nam je bio malo cudan (vjerojatno zbog brzinskog susenja), a liberty ce sad u trubu pa cemo vidjet.

Maloprije ih zalili. Sutra ih skidam, dok spavaju. Planiram odrezat sto duze grane tak da se to sto sporije susi. Jeli ok da ostavim tako duzu granu koja ima vise manjih grana na sebi da se susi ili ipak bolje to odvojit? Znam da bi trebao vece listove skinut da nebi poklopili vrhove i da zbog tog ne dode do plijesni. Ostavljam ih u skoro mrkloj mrakulji. Malo sam pokrio prozore, jer djelom su drvene grilje kroz koje je ulazilo svjetlo. Sad je 95% mrakulja recimo. Zemlju cu jasno sacuvati za sljedeci grow. mislio sam ju stavit u vrece u kojima je i dosla. Pretpostavljam da je ok ako to zatvorim a ona je dosta vlazna?

Jeli trebam jos nesto znati? Pucajte!! :D
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Hvala stari! Mikroskop je cist ok. Ima i postolje pa to puno pomogne. Dobro potrosenih 15ak$ :D

Ok, a ako ostavim malo otvorene vrece? Slike nisam radio a sad radi lampa. Budem sutra prije skidanja bez hpsa

E, jedan "trik" za mikroskop. Na neki karton ili ja sam na neki vizitku zalijepio crnu izolirku i na njoj slikam. Prvo uzeo crnu vizitku ali ipak je to papir i mikroskop vidi sav taj reljef, a traka daje nesto bar blizu crne pozadine iako ni to nije ono sta bi ocekivao. Uglavnom bolje nego na toj plastici od njega jer se moze predmet pomicat lako
 
Poslednja izmena:

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Meni je ostala u tegli,kao ja to pripremio sam da piknem,kad idem piknut a ono sve zeleno,sivo, nikakvo... pa ponovo sterilizirat sve!Jebada!
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
E viš dobro pitanje jer je uvijek malo vlažna kad otvorim novu vreću!:thumb:Jbg,to je bio moj jedini pokušaj korištenja iste zemlje!:whato::
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
stvarno super fotke!!! višš da se isplatilo pričakati.možeš grane sa grančicama skupa bez beda. tj naj bolje secni bilje odmah iznad zemlje pa malo ošišaj ak treba i tak u kompletu okaći ili kak ti je naj zgodnije
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Hvala drug! je, morao sam. mislim da bi bilo bolje jos 4-5 dana, ali ipak sutra ih skidam.

Mislis cijelu zakacit? nisam ih bas razvukao pa mislim da bi preblizu grane bile. ne znam, budem vidio jos
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Skidaj tog hazea, imao sam ga u outu i treba ga skinit malo ranije ako zelis sativast rad inace zna dobro opalit indika ako ga se ostavi da duze zrije...
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
ma samo koristi intuiciju, nebu im niš . evo da ti potvrdim ono o ovlaživanju. jućer sam dobil vutru od frendice kaj ne konzumira , ona našla negdje i bila je suha ko barut pakirana u pvc vrečicu i ja je bacil u teglu i stavil malo korice od jabuke, sad upravo motam i opet je fino vlažna.
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
@Stipa bas degustiran. dobro je. nije kasno. njeni trihomi i izgledaju namanje zrelo. mozda taman :)

@poduzetnik ma jasno, navlazit ce se. ipak pitanje je koliko se izgubi ako se presusi bas. ja se nadam da nece bit suho skroz kad se vratim. ventilacija je realno slaba, temp niske. moglo bi bit ok
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ja sam ga cekao na nekih 20% ambera i hoce zakucat ako volis vise pusit, osjeti se bas indika u njemu... U svakom slucaju par ekselans dim...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.338
358
drug jesi im fino prisao i zamolio ih da zavrse i stvarno jako to htjeo ako nisi provaj osjecaju one sta ti treba :thumb:
lijepe fotke ima li koja slika cvjetica :watch: pozz
@retko odavno se zna da biljke komuniciraju covijek se rodi da moze komunicirat (osjecat) bez da ista kaze ,samo kako starimo gubimo sposobnost osjecaja a koristimo mozak hhhh pozz
we think to much and feel to little
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: retko and hazeri

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
@retko odavno se zna da biljke komuniciraju covijek se rodi da moze komunicirat (osjecat) bez da ista kaze ,
navodno je dokazano da određena glazba(klasična mislim) pospješuje rad bilja. To sam negdje gledao i par puta čuo ali nista ne znam o tome,kao ima li to uopce veze s stvarnošću,međutim gdje ima dima...morao sam ovo prokomentirat, oprosti na spamu:zvizd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: retko and lu&k