HID/HPS Blue Thai - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ljepo izgledaju , al je guzva brate mili , vjerovatno ti se nije lako probijat kroz to grmlje , al mislim da se niko nebi bunio da mora haahaah :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

DalmatinoMediterano

Banned
Banovan
12.04.2015
143
997
93
Stipe , super izgleda iman samo pitanje u vezi lolipopa jeli bitno kad se radi u kojoj fazi radi stresa ili nedaj boze hermica poslje vidim ti se ga radija u dobroj fazi cvitanja malo mi je pomutnja u glavi u vezi toga lolipopa , a i neki kazu da zavisi o strejna do strejna..
Edit - i jos me zanima vidin bit ce mi pitari velicine ka u tebe koliko odprilike drzis tus upaljen kad flusas vremenski znan da triba 3-5 puta vise nego sta je posuda velika , ali koliko vidin to svi rade od prilike i onda na kraju samo zaliju sa vodon koja je kontroliranog ph , pa me interesira da znam kako cu ja sad krecen u prvi indoor,i muce me malo te stvari flus lolipop ph i to :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: FireStarter1990

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Misljenja su podjeljena kada lollipopat. Uglavnom ja sam napravio manji lollipop jos u vege fazi. To je najsigurnija opcija. Mozes dio u vegi a ostatak u cvjetanju. U pravilu nije ok LP dok god se strechaju. Kad stanu sa strechanjem, ocistis do kraja sto zelis.
Flusham dok voda ne bude cista prozirna, eventualno provjeris ph koji udje i ph koji izadje. Traje to i 10 minuta natakanja po tegli (ako ne i duze). Nakon koje litre sve se sabije pa to dosta sporo ide.
Nema te sto mucit. Ph 6.5 plus minus, lolipopas kak sam napisao (Ako zelis)....i flusas 10-15 dana prije berbe.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
joj gospon Stipe, kak vi lepo cveće imate :), baš vam je super đunglica....bute trebali pomoć za trimanje ?:makaze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Dan 62.
Dan 30 na 12/12.

Strechanje i rast su, koliko vidim, gotovi. Izbjegao sam kropanje i lampa je na maximumu do stropa.
Dobile pola doze hesija. Izasao sam iz ritma pa ih moram vratit na full doze svako drugo zaljevanje.
Temperatura je super, vlaga 70-80+%. U sobi je sve mokro i ovih dana busim zid kuce da cijev od ispuha stavim van. Samo da nadjem ili kupim dovoljno dugacak borer...nebitno, stavit cu slike.

A za sada evo slike boxa....a i biljaka.

1.jpg 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG