Branje biljke prije vremena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.09.2013
27
22
8
Nego mene zanima, koliko bi kaznu mogao dobiti, ako cu je uopce dobiti (zbog opusaka), nasli su ih 278, gamad mi po smecu kopala.
 
01.06.2015
57
103
18
278 kakva brojka ka u sf filmu !!! Dragi prijatelju , glupo mi te je pitat za godine ali mislim da je došlo vrjeme da se zapitaš skim se družiš i dali ti i imaš prave i iskrene frnedove ??? Pazi ovo ti je vrlo bitno ako se želiš nastavit bavit ovim sportom u protivnom ti je moj savjet da to zaboraviš sve ! Jer policija kojoj nije mrsko tragat za 278 opušaka vjeruj da nije niš teško za učinit i tebe strpat tamo di se nikom ne ide ! :murija::plac::kafa:
 
08.09.2013
27
22
8
Ma ne mogu vjerovat kakve srece imam. Sinu od glavnog inspektora dajem instrukcije iz matematike i fizike i rekao je da ce se pobrinut da ode u zastaru, ali moram besplatne sate odradit. A kaze da ovi idioti sto su mi po smecu kopali ne znaju razliku izmedu lisca i trave tak da su ispali idioti :banana_rasta:
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Znam da sam partibrejker, ali kakve ovo ima veze sa temom? U murji te držali zbog 27o-tak opušaka? Ili sam ja ispalio na mozak načisto ili ovoj priči fale glava, tjelo i rep...
:zvezda::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Priroda

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Zbog stealth sajta donje grančice i hedovi su većinom dana u hladu i dosta su manje razvijeni. Ako sad oko 10. Okt. skinem gornje grane sa gotovim hedovima, zatim raskrčim malo oko biljke tako da ove deole dobiju sunce, da li će se ti donji hedovi dodatno napuniti i razviti? Ima li ovo smisla raditi?

Ako treba slika da se vidi o čemu govorim, recite.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.