Bubble Gum - 2020 - Linda Seeds

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Aragorn
08.07.2018
55
157
33
21
Mordor
Pozdrav ljudi treba mi savet. Ovo možda i bude poslednji updejt ovde. Uglavnom, moj sajt se nalazi u šumi pored njive koja je odmah uz put ali je jako zakrčena i niko tu nikad ne kroči. Dobio sam dojavu da su u 2 ujutru na istom tom mestu pored te šume bila dva auta marka nije prepoznata ali bili su sice i crvene boje, crveni je imao na zadnjem staklu “beba u autu”. Takođe znam da u supu postoje dva civilna vozila sive i crvene boje sad ne znam da li se na njihovim nalazi ta oznaka. Bila su blatnjava i sporo su se kretala ka izlazu iz njive. Proteklih dana me užasno pere paranoja za koji dan treba da obiđem sajt i predomišljam se, ne znam da li su bili tamo jer je moguće da me je neko video kako tuda često ulazim i prijavio me.
Planirao sam ili da dođem u oktobru novembru kad sve bude gotovo i samo pokupim, ili da obustavim celu akciju.
Help.

vladomar

Indika
Poznanik Foruma
20.11.2016
1.464
7.541
258
Ja tu više nebi ulazio, polio bi sve benzinom zapalio i i pobjego. :crazyd:
to te paranoja pere nije to ništa vezano za tebe i biljke. da ti rade sačekušu nebi to tako izgledalo.