Budimo iskreni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
E, ovako ... Sad sam tek svestan da sam otvorio dve srodne teme a to su " Naduvani postovi " i " Budimo iskreni ", Evo objašnjenja.

Sad sam naduvan, a kad sam naduvan onda sam sto posto iskren. I gde da pišem... U kojoj temi .. U onoj koju prvu otvorim. Pa, da...

Evo krećem sa pisanjem. Ja sam naučeni dešnjak. Samo pišem desnom rukom, sve ostalo radim levom. U levoj ruci držim nož, u levoj ruci držim makaze, u levoj ruci držim džoint i cigaretu, leva ruka mi je primarna kad motam, trenirao sam nekad boks i imam levi gard ... Ma sve radim levom samo pišem desnom. Pokušao sam da pišem levom i ne ide. Samo za pisanje sam sakat sa levom ... Ih... Čak volim da idem sa leve strane kad šetam sa nekim ... Čak mi je i " alatka " zakrivljena ulevo zbog napaljenih tinejdžerskih dana. Hebi ga...

Kaže moj tata, kad sam bio mali, kaže ovo - Moj sin da piše levom rukom, bruka, biće dešnjak ... I nauči me da pišem desnom ...

Al sam zato lepo vaspitan. Pa da. Još uvek poštujem starije, ustupam im mesto kad je gužvaa, imam poštovanja prema njima i tako vaspitam moju decu ...

A što sad ovo pišem ... Zato što sam iskren ... Pa da... Verovatno se posle ovoga selim u " Naduvane postove "
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Procitam citavu temu. Hooker-u svaka cast,znao sam da cu naletiti na nesto slicno. Svi mi imamo potrebu da nesto kazemo o sebi. Ja mislim da ta potreba stoji iza toga da nas neko ne bi smatrao losim osobama. Neko vec gore napisa,svakim nasim postom svjesno ili ne,kazemo nesto o sebi. Ja se nisam zamaskirao nick-om. Rekao sam svoje ime u samom startu i znam da mi time nije ugrozena privatnost. Mnogo toga covjek moze o sebi da kaze a da ne ugrozi sam sebe. Ja sam kratko na forumu a vec sam zapazio nekoliko aktivnih forumasa koji su mi u startu djelovali kao ok likovi. I iskreno se nadam da su takvi i u zivotu.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ja se nisam zamaskirao nick-om
Ni ja, ime mi je Avantura :rofl:

Rekao sam svoje ime u samom startu
O da, yea

znam da mi time nije ugrozena privatnost
Sigurnost zbog čega? Imaš tu grov sa slikama ili slično nešto?

Ajd ne baljezgaj, manje analiziraj jer ja još nisam shvatio koja je poanta tvog postojanja ovdje, ili možda jesam.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Avantura je napisao(la):
jer ja još nisam shvatio koja je poanta tvog postojanja ovdje, ili možda jesam.
Ja nisam shvatio ni poentu postojanja bilo cega a ne samo mog i li tvog postojanja. Za tako nesto su zaduzeni nasi roditelji koji se vjerovano i dan danas pitaju sto nas koji moj napravise i rodise.

EDIT:
Avantura,vjerovatno si ustao na "pogresnu" nogu danas.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Bas sam pomislio isto. Zasto takve rijeci? nikog nisam uvrijedio. Mozda zato sto sam novi clan pa nemam pravo glasa ili sta vec.
Nema potrebe za tako nesto. A vec sam vas zagotivio za ovo nekoliko dana od kad sam se regovao.
EDIT: Da se razumijemo,ne planiram da budem leteci clan,a to sto nisam nista posadio ne mora da znaci da sam manje vrijedan. Ide sezona,bice nekakve koristi i od mene :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Hooker je napisao(la):
Ne razumem ... Kakva poenta postojanja ovde, zašto takve reči, mislim na " ajd ne baljezgaj ". Nije lepo, stvarno nije. Ma nema veze ...
Zato jer je tema "budimo iskreni" a ja sam samo iskren. Možda sam trebao napisati "pišeš gluposti"? Ista stvar ali finije zvuči jel. Mdaaa...
Pročitaj njegov post pa pročitaj moje citirano, također sve i između redaka.
A član koji me lajka iako se ne slaže samnom da piše u ovoj temi a da ne spomenem...jok. Toliko o iskrenosti.
Nema to veze s novim članovima nego samo s mlačenjem prazne slame :rofl:
Uživajte u...iskrenosti :snupi:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dk1litk

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ljudi su kao bukvarcici, sto vise slova napisu vise o njima naucimo.
Kada je covjek zadovoljan svojim zivotom i samim sobom i druge ce sa zadovoljstvom gledati.
Kada je nezadovoljan i nesretan ni drugi ga nece ciniti srtenim ni zadovoljnim.
Najveca ljudska vrlina je sacuvati srecu, ako je pronadju i ne dozvoliti nesretnima da se na nju pokenjaju.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Pošao mladić u svet da traži Istinu. Tražio je preko sedam gora i sedam mora. Pitao je sunce, pitao je mesec, pitao je vetrove. Troje je gvozdenih cipela iscepao i najposle je našao.
Istina beše stara i ružna.
Mladić je ostao sa Istinom tri godine. Ona ga je naučila mnogim stvarima. Došlo je vreme da se rastanu. Na rastanku, Istina ga je upitala :
- Hoćeš da učiniš nešto za mene ?
- Hoću - obećao je mladić.
- Kad se vratiš medju ljude i kad te pitaju o meni, reci im da sam mlada i lepa.

Stara priča o istini koja pripada svim narodima. Niko se više ovde ne javlja pa da napišem nešto prikladno da zaključim temu da ne ostane nedorečena. Došlo mi ...

A i puklo me nekako naopako, sve mi se okrenulo pa sam izgleda počeo da razmišljam u pravom smeru. Nemam pojma ... :leafblunt:

Ajd, uzdravlje
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
huki ovo mi sve vise i vise nema smisla, ja kad pisem, chatujem trudim se da govorim istinu, naravno
moram i da se zastitim pa prodje i koja laz a sad ovo je tema gde mi pisemo bas iskreno, ne znam,
ne volim nikakve 'pregrade', sad sam se i navario pa ovaj post moze da bude i u naduvanim postovima
al eto i valjda sam iskren pa moze i odje, inace prica je odlicna :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ja opet ponovo izlistam temu,i skontam da mi je malo zao sto sam napisao ono sto jesam... Vidim na kraju da svako moze biti ono sto zeli i da to nimalo nije blizu onoga sto ova tema zahtijeva. Ali drzim do svega sto sam rekao... I ne bjezim od toga... END!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443