CFL improvizacija i domačica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ispada da nemaš ni 50 dana cvjetanja.Strpi se bar još 7-10 dana.Što kaže Vjeve, bzvz da sad ukenjaš...
 

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
Evo slikica.....



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

vidim da će biti sjemenkica - to ih je ovaj hermić sjebal. Bio je na drugom kraju kuče.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@ and Wilderness

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ljepo i fino, jos se to treba omastit ja bi to jos 2 tjedna najmanje drzo, a za sjeme nebrini samo sadi dalje sad si vec naucio gene na svoj box sljedeci grow moze bit samo bolji s tim sjemenom:ludak
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
Zanimljivo i lijepo na kraju,pratio sam jer je slicno mome samo sto imas bolju rasvjetu.Cestitam na uspjesnom groowu.
 

Mirko.S.Zlikowsky

Aktivan Član
21.06.2012
64
13
0
41
Hej ljudi..... imao sam neka previranja u mome životu i nažalost sam na neko vrijeme morao zanemariti sve druge aktivnosti.... uključujući i ovu.

žao mi je što na vrijeme nisam stavio slikice, ali mi se život zadnjih mjeseci ne nešto dana znatno ubrzao i stvarno nisam stigao. Dobitak od growa je 40-60 gr vrhova, ali su narravno puni sjemenaka.


SMOKE REPORT: pušio sam mamu koja je bila "stoner-ubojica". Ova žikica je sasvim drugačija. Moj frend ju ne najbolje opisao kao "SAČEKUŠA". Ono zapališ pa ti tek za par minuta dođe osječaj da si napušen. Sve u svemu jako opuštajuća travica. Brijem si da čak dobro da je ova oplođena i da nije ispala tako jaka kao mama od koje sam uzeo sjemenke. Meni paše i to mi je najvažnije. Uskoro (ćim nađem fotić) stavljam slike par suvih hedova.... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Napušena Vjeverica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako si ti zadovoljan onda sve super, ajd, dokumentuj pa da zalepimo rep+ za uspesno zavrsen grow ;)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Eto Power, jelda da stedne rade poso :ludak

50g na stednima.


Mirkec, kolko je na kraju bilo stednih unutra?
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Koliko si ukupno imao štednih sijalica, ako možeš da mi napišeš.Koliko ovih plavog spektra 6400,6500k i crvenog spektra 2400k?
Nadam se da ne pitam previše.Živo me interesuje.

Čestitam, grow ti je super ispao.

edit: jbg. nisam vidio da je vjeverica pitao isto prije mene...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.