CFL PC box prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
@enolagay
ne, LST radis kad hoces, ja pocnem cim je biljka 10 cm, presadjujem najcesce 3 puta i svaki puta mijenjam konope od LST-a ili zice.

@dread
svidja mi se, veoma HC LST, bas kako ja volim.
pobrini se da ti cvjece ozdravi
 

dreadheadsic

Aktivan Član
17.05.2007
51
1
8
Odavno se nisam javljao pa reko da malo apdejtujem dnevnik.
20. dan cvetanja

DSC00523.JPG
2vl0hdv.jpg


malo je tako snuzdena jer sam je ostavio samu u periodu od 4.1. do 10.1 pa je usled ne zalivanja totalno dehidrirala, ali se dosta oporavila do sad. Pre dva dana sam je presadio u vecu saksiju i od presadjivanja je bash vidno krenula da napreduje.

Evo glavni vrh

20qlzsw.jpg


350uu5j.jpg


reako bih da je devojchica, samo bih voleo josh da mi neko potvrdi :)

Planirao sam da je ne djubrim uopshte, pa me zanima takodje da li je to ok ili ce biti bolje da je malo podjubrim nechim za cvetanje?
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
kolko iz onog glavnog vrha vidim,imaš curicu,al moram reć da ne vidim dobro na ovim slikama.uglavnom pokazala je spol sigurno samo moraš dobro pogledat.jednostavno:;bijele dlačice=cura, jaja=dečko.ako nisi još sigiuran imaš na blogovima opis detaljan.al još jednom po ovom šta se vidi je cura.pazi na nju malo,bit će bolje,pozz i sretno
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
imaš gnojiva za cvijeće,sad koje,biraj.imaš od plantele,composane itd.ne trebaš gnojiti minimalno 2 tjedna a i duže od kad presadiš biljku u novu posudu i normalno zemlju,a to vidim da si napravio al ne znam kad pa sam izračunaj.kreneš sa 1/3 doze od propisane i to svako 2. -3. zalijevanje, i postepeno dižeš omjer.po samoj biljci ćeš vidjeti kako se ponaša,nema pravila.pozz i sretno
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
ajde druže da je i tebe krenulo..!!

gnojit bi je trebo upravo kako je bobač reko
gnojivom za cvet. tj. sa više P i K a manje N (šo se omjera tiče)
bit če valjda neki qrac od toga..polako
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
To nije od ne zalivanja jeste nekim delo ali ima tu jos toga!!Prevelika temperatura,sredi temperaturu i ventilaciju.