Cicin Prvi Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Hmm da se ukljucim ovo mi loso mirise, izgleda na deckonja ajde uzmi tel u ruke postavi ga na najbolje kvaliteta slike fino udri po ekranu da se zacisti slika i pusti par fotki da vidimo sta imas. Poz
 
07.07.2016
121
69
28
30
Kad bi trebala pokazat pol jer jos nije, pocele stipule izvirivat i tako stoji 15-ak dana.. Kad odem opet slikacu sto bolje mogu.. Mogu se :objesen: komotno ako je muska..
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Jao jao nije valjda, bez panike, cool, nemoj trgat. Ako se pokaže muškim nastavi uzgoj, vec smo pisali o tome, radi ali slabije.
 
07.07.2016
121
69
28
30
Ma 1310 taman bio sretan skroz sto je zenka kad ono sad kaze muska.. A i muska ima hedove i sve to kako ide? Samo slabije radi?.. Hazeri brt nema nista samo tackice 4 stoje dvije na jednoj strani dvije na drugoj.. :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Muske inace procvjetaju malo prije zenskih a vec je sredina 8.mj. pa sam vjerovao da je sigurno zenska biljka, sad po onoj fotki mi ne izgleda kao zenska, cekamo bolje fotke a ti usporedi gore sa onom slikom pa ces znati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
832
93
35
Ne mora da znaci nista,ako do sada nije pustila dlacice,pustila bi bar jajca,ali srecom nije. Nemoj demoralisati coveka bez razloga.
Ja cenim da je zenka ;) poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cica Gliso

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Cica,ako slucajno sada ne bude zensko imas indoor i ako se budes dovoljno informirao mozes uzgojit jako dobru biljku.Ne treba ti puno para,moze se iskemijati box.Ja ti zelim da bude zensko ali i nastavak growanja i interesa prema vutri.
Sretno!:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cica Gliso
07.07.2016
121
69
28
30
Sto se tice boxa napravio bi ga sa zadovoljstvom, jer radim svasta tako da svasta znam i napravit, uzivao bi dok ga pravim, ali.. Zivim sa svojima i ne treba mi da me izbace is kuce hahaha.. Ja se nadam da ce bit zenka al sta je tu je sledeci grow ce bit prejak, barem za mene haha.. Zavolio sam ovo i nema stajanja vise haha.. Hvala hazeri :D pusio sam neku dzidzu u ponedeljak i bila je puna sjemena ja sam to ocistio i odvojio one sto po meni izgledaju kako trebaju jer slabo sam se susretao s tim, pa sam ostavio to i tako cu ostavljat pa stavit sve na klijanje pa sta proklije proklije i nabavit jos koju i pici :D
 
16.07.2011
197
180
43
to što si pušio je verovatno bio heki hermić i ne savetujem ti da sadiš te semenke jer će ti makar 95% ako ne i 100% biti hermić...
ako su ti jajca u prečniku bar 3 cm, stisni ih i poruči pravo seme.
mis'm, ja pričam o skrotumi9ma a prvi ne smem da poručim.
tako da... uživaj.
ako te stari upecaju ti kaži da devojci radiš ulje. Ako imaš curu, zabezeknuće se i neće ti ništa reć, a ako je nemaš biće presrećni jer sin konačno ima neku sa kojom će da se oženi i da im podari unučiće i za par dana od njih dobijaš dupli šator 2*1000 W sa hesi kompletom.
Ako se odabereš za zadnju opciju, imaš rok 10 dana da ih upoznaš inače... neam pojma, najebao si... ni kriv ni dužan ima da ispadneš drogeraš
aj pa sretno
 

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
832
93
35
Cica ne sekiraj se ti nista,znas kako kazu ''strpljen-spasen''. Sta bude ove godine bude. Do maja sledece godine ima jos puno vremena,lepo izmozgas sve,sta kako,korak po korak,nadjes lep sajt spremis rupe zemlju sve kako ide po Psu,na kraju ako zelis biti sto sigurniji u ishod porucis par fem. semenkica i da te ne boli glava. Bar ja tako planiram. Sa domajom je sve lutrija,dal je muzijak dal zenka,dal je indica dal sativa,dal ce da cveta do novembra ili ne. Tako da samo polako :)
 
07.07.2016
121
69
28
30
Tako i ja planiram laganica sta bude bude. Jbg makar sam "usao" u to sve i izucavat sve sto ima i sad listam po guglu pretrazujem, a na jesen otic okrcit sve uredit i na proljece opet opucat sredit sjemenke na klijanje i dalje kako ide.. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri