cool white SRBIJA???

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
01.02.2008
11
1
0
33
Strasno mi treba pomoc nigde ne mogu da nadjem COOL WHITE neonke... pretrazio sam internet... na ovom sajtu sam nasao sve sto mi treba od osvetljenja
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
ali nikako ne mogu da pronadjem COOL WHITE pretrazio sam sve prodavnice u Novom Sadu i okolini ali nidje nisam nasao neonke!!!

pa ako nije problem da mi neko kaze gde mogu da ih nabavim i koja je njihova cena???

HVALA UNAPRED!!!

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
32
iskreno..nemam pojma kamo da ih nabavis u novom sadu ! :))

ali iz mojih iskustava s neonkama...ne znam...rade bih kupio cfl-ke ! definitivno....!

btw..nisi trebao otvarat thread zbog takvog pitanja :p

pozz

OP
OP
b3o82
01.02.2008
11
1
0
33
cfl-ke? sta je to i kako da trazim u prodavnici i koliko joj je cena otprilike (treba mi za vegetaciju i majku)

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
68
1
0
47
Mozes i daylight za vegetaciju.Ima tema o neonkama.
CFL(compact fluorescent light) su one sto vecina ljudi zove stedne.Srafe se na obicno grlo.

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.000
118
0
ima tema o neonkama ... procitaj tamo ... i pitaj tamo .

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
428
9
0
40
Pa kralju udji u prodavnicu i poruci Philips 865 cool white neonke od 36W!
Kosta ti komad oko 200din! Ja sam na 50Km od Novog Sada pa sam nasao te neonke tj porucio i stigle mi kod njih , nazovu te i to je to!

16.11.2007
21
0
0
32
imas i neonke za 250 dinara tako nesto i warm white i cool white od osrama kostaju 525 dinara komad prodavnica to jes veliki market merkur se zove veliki market odes o odsek za elektroniku cim udjes podjes kase i odes desno imas i sve sto se tice opreme neke osnovne kablove ,ventilatore,zice,ispravljace,adaptere,tajmere,hidrometar,termometre itd idi tamo nadam se da sam ti pomogo pozdrav.