Covid19 - Corona Virus

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
@bLuNt.z @Jednomsemora
Spamam ali vama za život i sreću....oprostite!

Upravo sam zvao biljnu ljekarnu u slavoniji(kontakt i tocno mjesto posaljem po potrebi privatnom porukom) to je zena koja se zadnjih 50ak godina bavi iskljucivo prirodnom medicinom (ali ne kao neka vracara nego jako ozbiljno i profesionalno) pitao sam za vas sta vam je ciniti, kaze NATIVNI PROPOLIS kao osnova samog ljecenja te pizda*ije (u koliko ste vec zarazeni i niste alergicni na propolis) u slucaju da je vec osoba zarazena uzimati od 9 do 15 kapsula dnevno, ovisno o stanju trenutnom. Ali iskljucivo NATIVNI propolis jer je to najjaci i ucinkovitiji oblik, pomazu i drugi ali prosjecni prop. u alkoholu je 10% a nativni 90%!!

A za sve koji nisu zarazeni uzimati citrofit radi prevencije i nativni propolis ali oko 4 kapsule dnevno. Cijena je na zalost u prosjeku od 150 pa i do 200 kn ali ljudi...zivot nema cijenu!
Ne poznajemo se osobno, ali ljudi uz vas sam i ako ikako mogu pomoc javite i pitajte.
Ja iskreno vjerujem toj zeni (zena je teski vjernik i sve sto radi kaze da radi za boga, meni je cesto davala besplatno hrpu stvari i uvijek je bila spremna pomoci i savjetovat...Eto to je to od mene, ja s prvim novcima kupujem citrofit a prop imam samo alkoholni ali posluzit ce dok ne sredim ili makar ukradem NATIVNI

SRETNOO!! I pamet u glavu ;)
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Rokaj ga na kasiku dok ne dobijes proljev od njega :D :D
Jer i ovog od 90%, zdravi trebaju pit od 2 do 4 kapsule, a zarazeni od 10 do 15 kaps. Tako da dobar tek ! Znaj da se nemos predozirat! Jedino se mozes napit ako ima alkohola u njemu.. :D
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ja i dalje sa ovim javašlucima, ako neko nije vidio
Edit: jer ja kontam da nije vidio niko, jer pisalo je nesto canot :D Doktori, politicari :D
Oprostite ako je ovo zabranjeno, jer je ipak politicar u pitanju, a ja inace ne izlazim na izbore niti pratim politiku, tako da libo me za njima
Nego da nam se ove korone rijesiti :D ne znam sta cu sa zenom, ubice je paranoja i crne misli, bezze :)
 
Poslednja izmena:

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Jebeš zemlju koja Bosne nema :D
Kako pišu mediji na fešti u Konjicu je bilo oko 200 gostiju iz cjele regije iako je iz vrha države preporučeno da se izbjegavaju bilo kakva veća okupljanja
Usput su obišli i pogone i pitali se sa radnicima koji su tada bili na smjeni
Na fešti su bili i premijer i predsjednik vlade Novalić i Đinkić , ljudi koji su naredili zabranu skupova
Pravi Apsurdistan :D

Edit
Maloprije čitam da je zatvorena industrijska zona u Goraždu jer je kod 2 žene nalaz pozitivan
Za jednu je potvrđeno da je bila na fešti u Konjicu a za drugu nisam siguran
 
Poslednja izmena:

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Nemoj na nas sad prebacivati ::umirem:: jucer si ironicno napisao da se kladimo kakvi ce tvoji nalazi biti posto ti je draga pozitivna. Svi bi ulozili na "pozitivan" i izgubili:D

Hvala Bogu pa jesi negativan:wave:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
U tinkturi je 12 biljaka u alkoholu 40 posto biljke koje su namjenjene za podizanje imuniteta i za sve organe da bolje funkcioniraju takoder je anti patogena i ima i anti viralne i anti bakteriske ucinak biljw koje je unutra su imela,lopuh,komorac ,primorski vrijesak,timjan,preslica ,breza,rosopas,valerijana, srcanik ,glog,kamilica sve u podjednakim djelovima u kolicini 200 g suhog biljnog mixa na 1 l alkohola 40 posto
Eto radite i prevenciju si radite za sezonske viruse opce zdravlje i ojacanje organizma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.